Define Sitelerine Elveda

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu konuyu bana Ban atan Sitelere kopyalayıp gerekli tartışmalı konulara ekleyen biri çıkarsa sevinirim.

Yaptıgım en büyük yanlış her platformda bildigim, bizzat gördügüm dogruları yazmak oldu. Çünkü yazılan yorumlar, kopya alıntılar, bölgeden bölgeye degişen dogru bilinen yanlışlar bir zamanlar beni boşuna çok çalıştırdı. Sonuç ihtibarıyla yılmadık bir şekilde dogruyu bulduk ama bu sitelerde degil malisef. Edindigimiz bilgileride tutup insanlık için yazmaya calıştık.

Tabii her şeyi bildigimizi iddia etmiyoruz, eksiklerimizi tamamlıyoruz.

Girdigim her siteyi benimseyen dışardan gelecek tehdidlere gerekirse karşı cıkacak bir yaklaşımım oldugundan, çogu yönetimdeki sözde renkliler sorgusuz idam etmiştir beni !

Daha gecen Sözde Binbaşıyım diyen bir adam, Müze Müdürlügünden tutun, Bakanlıga kadar kaçak kazı hususunda Devletin organlarını zan altında bırakan ithamlarda bulunmuş.

O Sitedeki üyeler aceba karşımızda kim var, yazacaklarımız sonuçu ne dogacak Bu Binbaşı denen şahış adam aldırıyor, illegal kaçak kazı yapıyor devletle birlikte suç işledigini yazıyor, başımıza bir iş gelirmi diye çekinirken,
Sözde yönetim bunu görmeyip, tehtide baş kaldıran Sedegore sorgusuz ban atıyır. Ha bunu ben siteden yönetimden önce üyeler için yaptım. Biliyorumki Yönetim için boş laf olsun üye kalabalıgı olsun reklam gelsin gerisi önem arz etmez! Tabii bu ilk degildi, Sedegor dogruları sorar yanlışların karşısında dururdu.
Neyse kimseden af dileyecek degilim, bir zamanların kapıdan kovulup bacadan giren Sedegoru yok.

Var ve olacakta başka bir platformda kendi sitesinde kendi kanalında olacak bundan sonra !
Şimdi bu konunun bu siteyle ne alakası var ? Belki hiç yok belkide var, üç dört site yönetimi arasında ya kankalar var, ya başka niclerle aynı kişiler var, yada oralardaki üyelerin gezdigi siteler diyelim. Burdanda oraya cevap diyelim. Çünkü artık başka nicle tanımaz insanlar beni başka isimle anlamaz insanlar beni. Bir yandan Dostlara Hoşcakal derken diger yandan Başka yollarla yeni bir vizyon yeni bir pencereden görüşmek dilegi ile. Çünkü artık üç gün konuşur ertesi gün ban atılır bilgi ve tecrubeye erişmisiz. Meyve veren agaç taşlanır. Küfretmedim, etmişsem sitenin ve bir çok şeyden habersiz üyelerin iyiligi için etmişimdir. Adam cıkacak hem Rütbeyim deyip hem devleti zan altında bırakacak, Sedegor sen hangi parelel yapıdansın diye sormayacak. Utanması gerekenler Bana Ban atanlardır ! İşi bilmeyen görevini dogru yapmayanlardır ! Mesele Küfür degil, bilinen yanlışların, dogruya sevkini kaldıramayış veya tamamen bilinçsizliktendir !

Verdigim mesaj banım kalksın diye degil, sorgusuz infazın dogrusudur. Banı kaldırsalar üstüne Adminlik verseler umrumda olmaz geri girip iki satır yazmam.
Dost bildigimiz Site sahiplerinin başka isim altında, olayları geriden izleyip karışmamasıda başka bir mesele !!! Boynuz kulagı geçtide bu sitelerin sayesinde degil, dogru yerleri bilgileri buldugundan geçti !

Son düzenleme:

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
SEDEGOR Gardaşımm | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çü

Adamlar burda tartışıyor mesele küfür etmişim. Ben kime küfredecegimi iyi bilirim. Binbaşıyım diyen adamada küfretmedim. Kendini bilmez, dengesiz bir adam çıkmış konuşuyordu haddini bildirdim o kadar.

Şu arkamdan atan üyelere yazıklar olsun demekki hiç bir şeyi anlatamamışız. İnsanlıga iyilik yapalım diye gecemizi gündüzümüzü Nankörkörlere harcamısız !!! Arkamızdan savunanlarada hakkımız helal olsun.

Daha gecen gün sitede ispitci var diyen oldu isim silindi saklandı. Konu açıp sordum, yönetimin cevabı üç günlük niyetini bilmedigimiz adamın sözünemi itibar edecegiz denildi ))) Peki bu gün adama sormazlarmı üç günlük Binbaşıyım diyen 30.061977 nicli adam kim ))) Yani bahaneye gerek yok artık kaldıramıyorsunuz dogruları yalan ve yanlışıda bir anda silemiyorsunuz .

Kim olsa Sedegor u silerdi )))) Yada silebilecegini zannederdi. Her şey yeni başlıyor başlayacak !!!

Son düzenleme:

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Güzel insan konu ne bilmiyorum ama anladığım kadarıyla biri çıkıyor ben binbaşıyım askerim diye kendini böyle tanıtıyor...Tsk ve hükümet kanaliyla öyle böyle işler yapıyorum diyor...sen bu meçhul palavracıya dersini veriyorsun sen kötü oluyorsun...doğrumu anladım...
peki diğer uyaniklar bu adamin altın bulduğuna inanmış zaten binbaşi olmasa bulamazdi diyerek kıt bir zekanin tezahürü olarak kendi vicdanlarini rahatlatmışlar mi.....)))
boşver güzel insan...
UNUTMA....
DEFİNECİ DEFİNECİNİN RAKİBİDİR...
BİR YERE 50 DEFİNECİ GIDER 49 BOŞ DÖNER...BİLEN ALIR...BİLGİ ÇOK SEYDIR BOLDAN BOLDAN HERKEZE SUNULMAZ...DEĞECEK....
ALLAHA EMANET OL...

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Allah bizlerin imtihanlarını hafif ve geçecek kuvvetle başarı ile geçmeyi nasip etsin inşaAllah.
Kimler geldi kimler geçti şu alemde .bunu en iyi hakiki defineci bilir.Ne krallar ne generaller ne prensesler geldi - ve gittiler.Hani nerdelerrr......
Kusura bakmayın pek aranızda olamıyorum bu aylarda yoğunluğum var.Her fırsatta ama sizlerleyim inşaAllah.Saygılar hürmetler....
Sedagor ustama saygılar morel bozmak yok.
Hak ile haksız daima ayrıdır.

Son düzenleme:

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
defineavcilari.com
Kimmiş bu bin başı?
Gelsin tekmil versin bak @Kaan5557 amiral burda @sedegor kara küvetleri komutanı burda rütbesini sökeriz sıkıntı yok ...

Ama şu bir gerçek dostum
Bu insanlara ne yapsan azdır
Doğru insanların doğru söyleyen doğru yolu gösteren insanları bu platformlar hak etmiyor ...
Bakıyorumda çakal cukal lar hep yerinde
Ama çoğunluğun taktir ettiği nice ustalar hep bir bir infaz edilip bir şekilde entiraka ya getirtilip kusturuldu ...

Ve donup baktığında bu entiraklar hep te yönetimin içindeki bir kaç tütününe oynayan
Ve bir yerlere gelme çabasında olan kişilerin başının altından çıkıyor

Ama onlara dikkat elindeki yetki istedikleri seviyeye gelirse ilk işleri ONLARA O YETKIYI VERENLERIN BURNUNDAN GETIRMEK

Sif bunun için kendilerini ezip geçeceklerini anladıkları kişileri ezip çiğnemeye ve önlerini ilerisi için tutmaya çalışıyorlar
Çok kişi harcadı çok @MendereS msj iyi oku sohbete el at ve eline papaz kilidini al

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
defineavcilari.com
Bir bir isim verebilirim
Daha dün gelmiş gibi hatırlıyorum hepsinide
Önce ustam ustam kedi köpek yavrusu gibi arkamızdan koştuğu günleri
Bugünde elinde yetkisi var ve bu yetki o usta usta dediği kişi sayesinde verilmiş
Köpek sadıktır ama kedidende NANKÖR çıkıp geldiği yeri unutan NAGMERTLERDE SELAM OLSUN.....

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Ya dostum senin yazdiklarini okuyunca herkezin bildigi bir hikayeyi hatırladim...
Yamyamı vali yapmışlar ilk önce babasını asmış...)))
Neyse boşver ..
Bir özdeyiş ile konuyu kapatalim...
BİZ KIRK KİŞİYİZ KIRKIMIZDA BIRBİRİMİZİ BİLİRİZ..
herkez herşeyi biliyor zaten...

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
defineavcilari.com
Ya dostum senin yazdiklarini okuyunca herkezin bildigi bir hikayeyi hatırladim...
Yamyamı vali yapmışlar ilk önce babasını asmış...)))
Neyse boşver ..
Bir özdeyiş ile konuyu kapatalim...
BİZ KIRK KİŞİYİZ KIRKIMIZDA BIRBİRİMİZİ BİLİRİZ..
herkez herşeyi biliyor zaten...
Atana rahmet baska da söze gerek yok
Lakin SeDeGoR arada bir uğra selam ver umarım bize de kırgın deyilsindir
Hatamız olduysa affo la benden yana helal hoş olsun herşey