Define Sitelerine Elveda

Gönül_eri

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Burayı evet merdivenli yer ama benim çalışma yapacağım yer hayır çok fazla isaret var
Yaklaşık su and a bende sadece bu yere ait 51 tane resim karesi var hepsi de bir birinden güzel :)
Öyleyse sana ve ekibine hayırlı operasyonlar ustam :) Gavurlara bırakmayın yerli malı yurdun mali misali, Allah ne verdiyse hepsini bizim vatandaşlarımız çıkarsın. :)

Kaan5557

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Elimdeki is bitmiş is
Bir çocuk sepeti :)
2 gün önce ustundeydim video ve resimleri aldım
Gormen lazım :)
Haber bekliyoruz
Kayseri deki is ayrı orda lazimsin zamanın varsa çok sevirim :)
Suan adana dayim gelecek haberle hataya geçebilir yada ıstanbul a dönüş yapabilirim beklemedeyiz
Dostum fotolara baktim...ordan çikma...müthiş yerler...çalışma yapmakta zevk...Bir ay sonra ben nerdeyim bilmiyorum belki istanbuldada olabilirim...zamanımız olursa seninle heryere giderimde gelirimde...Nasip dostum...

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Dostum fotolara baktim...ordan çikma...müthiş yerler...çalışma yapmakta zevk...Bir ay sonra ben nerdeyim bilmiyorum belki istanbuldada olabilirim...zamanımız olursa seninle heryere giderimde gelirimde...Nasip dostum...
Eyvallah dostum surdaki isi bi neticelendirsem sana özel uçak kiralicamda dur bakalım ;)burdaki işimiz bir kaç güne çözülür
Dönünce seni kayseri isi için rahatsız ederim :)

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Öyleyse sana ve ekibine hayırlı operasyonlar ustam :) Gavurlara bırakmayın yerli malı yurdun mali misali, Allah ne verdiyse hepsini bizim vatandaşlarımız çıkarsın. :)
Teşekkür ederim :)
Ecmain emek veren yüreği güzel tüm kardeşlerimizin isi rast gitmesi dileğiyle

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bakın şurada fazla kalmadı çok sağlam bir yerden tüyo aldım
2 yıla kadar turkiyede daha doğru dürüst alım satım isi olmayacak
Ve sadece bunla sınırlı deyil başka şeylerde değişecek
Elinizi çabuk tutun derim benden söylemesi

Gönül_eri

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bakın şurada fazla kalmadı çok sağlam bir yerden tüyo aldım
2 yıla kadar turkiyede daha doğru dürüst alım satım isi olmayacak
Ve sadece bunla sınırlı deyil başka şeylerde değişecek
Elinizi çabuk tutun derim benden söylemesi
Benimde kulağıma çalındı böyle şeyler demekki aslı varmış... Hatta kanada asıllı bi şirket son 1.5 yıldır alımı durdurdu bunu yakinen biliyorum... Vermeyince mâbud neylesin mahmud misali oldu bizimkisi....

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Ben söyleyeceğimi söyledim
Bundan sonra yapacağınız şey su olsun
Tv lerde sıkça rastlayacağınız definecilere karşı
Bir tür sitrajedi savaş karalama lekelemeler göreceksiniz
Sırf milleti ayiktirip gördüğünü z yerde koltuklara harber verin diye
Bir kampanya gibi birşey

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Kamhi Leonard ve @Kaan5557 ustam siz bana 1 aylığına bir cihaz gönderin, o özel uçağı ben kiralayam size, 1 yıldır nefes kalmadı haykirmaktan, 200 den fazla tesbit yeri var elde güvenilir cihaz yok, cubugada şimdilik güven yok, çünkü tecrübe yok, siz ustalarda merhamet yok, demediniz al kardeşim 1 aylığına gönderiyoruz demediniz, ele varya başınıza Sikkeler döküle, başınıza lahit düşe, neyse lahit düşmesin o kadar kiymam size.
Eyvallah dostum surdaki isi bi neticelendirsem sana özel uçak kiralicamda dur bakalım ;)burdaki işimiz bir kaç güne çözülür
Dönünce seni kayseri isi için rahatsız ederim :)

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Yaktın içimizi kamhi usta gene süper yerler.Daha ne olsun haaa..
Süper?
Yav ağam benle eğlenme allahini seversen ben super yerleri formlara atarmiyim

Yoldayım eve az kaldı hastaneden eve geçiyorum
Eve geçince tablette sana bir özel yer yatacam bak bakalım özel nasıl oluyormuş:)

Ha bu arada videoda güncel görüntü var
Ekran görüntüsü alıp onuda atacam bu ayın 6 sına ait güncel çekim ikna olasın diye :)

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
@Kamhi Leonard ve @Kaan5557 ustam siz bana 1 aylığına bir cihaz gönderin, o özel uçağı ben kiralayam size, 1 yıldır nefes kalmadı haykirmaktan, 200 den fazla tesbit yeri var elde güvenilir cihaz yok, cubugada şimdilik güven yok, çünkü tecrübe yok, siz ustalarda merhamet yok, demediniz al kardeşim 1 aylığına gönderiyoruz demediniz, ele varya başınıza Sikkeler döküle, başınıza lahit düşe, neyse lahit düşmesin o kadar kiymam size.
Rabbim gönlen göre vere @harputlu :)
Cihazın lafımı olur desem yalan olur
Kullananlar bilir
Bu zamanda cihaz taşımak ta bir tarihi değere zarar vermek kadar eş deyer taşır
Kullanma taşıma belgeleri ruhsatı olacak
Seni bile bile ateşe atmak olmaz :)

Ha şimdi böyle yazdinya tüm yağlarım eridi :)
Elimde bir tane var onuda sana yollayasim geldi
Ve bunuda yeni aldık daha bana ulaşmadı bile var hesap et
Teslimat adresini değişip sana yollayak canın sağolsun:)

Gelecek cihaz
2007 model
Minelap 4500 iş görürmü:) :)

Kaan5557

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Harputlu ustam...cihaz yollamakla olur mu sanıyorsun...Valla bosuna konusuyorumm..bak anlatayim...hani en basit oğlu en basit cihaz olan çubuklarda bile deneyim arayan sen...hah...kamhi dostum sana derya deniz bir cihaz gönderiyor...ne yapacaksin...vallahi cubuk kullanmak ilk okul bir seviyesi...bu cihaz derya deniz...ögrenmesi çok uzun zaman alır...ögrendikce tepkilerini öğrendikce vayyy megersem bu buymuş..bu arazide dogrusu buymus..ne aptalmışım ki ogrendigimi saniyordum megerse hep yanlış yapiyormusum diyecegin bir seý...vesselam dostu....en basit oglu basit cihaz da keramet arayacağınıza dikkati ve öğreti yeteneginizi daha pozitif şeylerde kullanin...sen benim kusuruma bakma...çubuk deyince isyan ediyorum...boşa zaman kaybi...50 yilinizi verin...arkaya baktiginizda elinizde bir hic oldugunu yasamadan oğrenin doģrusu benimkisi....yine vesselam 4500 açın...kullanin...

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Harputlu ustam...cihaz yollamakla olur mu sanıyorsun...Valla bosuna konusuyorumm..bak anlatayim...hani en basit oğlu en basit cihaz olan çubuklarda bile deneyim arayan sen...hah...kamhi dostum sana derya deniz bir cihaz gönderiyor...ne yapacaksin...vallahi cubuk kullanmak ilk okul bir seviyesi...bu cihaz derya deniz...ögrenmesi çok uzun zaman alır...ögrendikce tepkilerini öğrendikce vayyy megersem bu buymuş..bu arazide dogrusu buymus..ne aptalmışım ki ogrendigimi saniyordum megerse hep yanlış yapiyormusum diyecegin bir seý...vesselam dostu....en basit oglu basit cihaz da keramet arayacağınıza dikkati ve öğreti yeteneginizi daha pozitif şeylerde kullanin...sen benim kusuruma bakma...çubuk deyince isyan ediyorum...boşa zaman kaybi...50 yilinizi verin...arkaya baktiginizda elinizde bir hic oldugunu yasamadan oğrenin doģrusu benimkisi....yine vesselam 4500 açın...kullanin...
Şimdi @Kaan5557 sen beni yıllardan beri tanırsın alson pisagor eşkıya kamhi
Hiç bir zaman cihaz konuların a değinmem
Ve tenezzül bile etmem çünkü benim ilgi alanımın dışında

Bu 4500 de ben sana geçen akşam sordum
Dostlar illa bu diyince bende kırmadım
Ve bu cihaz bana bir dosttan hediye sağolsun var olsun
Lakin sana sorduktan sonra yeterli oldu ama
Daha oncesinden sorduklarim dün o cihazı kaçırma diyince bende
Döndüm dedim madem bir güzellik yapacaksın Minelap 4500 zu yolla dedim:)
Oda sağolsun hemen diyip kargoya verdi :)
Hayırlısı artık

@harputlu Benim neyim varsa beraber yol aldigim kardeşlerimindir
Kargo teslim adresini de buyuzden trabzonu verdim çalışma arkadaşım can yoldasima
Biz biraz yipratak sana yollayak artık:)

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Kamhi Leonard ve @Kaan5557 ustalarim siz haklısınız gerçekten, ama bunu biliyorsunuz, ülkenin durumu ortada, hergün değişik kanun ve yasalar çıkıyor, bu kanunlar millet için değil zengini zengin etmek için çıkarılıyor, ustalarim çubuk ayrı bir keyif ama tecrübe ister, çok çalışmak ister, cihaz ise çubuğa destek, birkaç yerde çubuk ve cihazla tecrübe kazandinmi cihazada gerek kalmaz, cihaz insana az çok güven veriyor hemen işlem yapabilirsin, ama çubuğa guvenemiyor insan çünkü dil işaret anlasmazligi var, 5-10 yıllık bir emek çubuk, bakın sağda solda haykiran acele edin 2-3 yıl gibi belki daha az bir zaman kaldı, bildiginiz yerlere islem yapin haklı sebepler var belkide, yarın definecilerin terörist ilan edilmeyeceginin garantisi varmı, şimdi bile arsiz hırsızlar bey paşa makam mevki sahibi olmuş, bakın her gün medyada defineciler vatan hainlerinden daha tehlikeli görülür olmuş, daha çok şey var yazılacak, önümüzdeki yıllar iç açıcı değil bunu biliyorsunuz, sen yıllarca emek ver günlerce aylarca bir yer için git gel emek ver, 2023 sonrası kaçış döneminin torunları ellerinde harita belge ile pikniğe gider gibi gelsin çıkarsın gotursun, bizde agzimiz açıkta izleyelim, bu olacak inanın, ustalarim cahil bir insan zaten gelip define çubuk sakul cihazla kafa yormaz, bilinki bizler üstün özellikli insanlarız bilgi beceri zeka konusunda, cihaz olsada keşke çubukla beraber neşe bulalım inşallah onlarca insanın yüzü gülsün kim kefene cep diktirip mal mülk götürmüş, Allah cc razı olsun sizlerden, siz beni en iyi şekilde anlarsınız biliyorum.
Şimdi @Kaan5557 sen beni yıllardan beri tanırsın alson pisagor eşkıya kamhi
Hiç bir zaman cihaz konuların a değinmem
Ve tenezzül bile etmem çünkü benim ilgi alanımın dışında

Bu 4500 de ben sana geçen akşam sordum
Dostlar illa bu diyince bende kırmadım
Ve bu cihaz bana bir dosttan hediye sağolsun var olsun
Lakin sana sorduktan sonra yeterli oldu ama
Daha oncesinden sorduklarim dün o cihazı kaçırma diyince bende
Döndüm dedim madem bir güzellik yapacaksın Minelap 4500 zu yolla dedim:)
Oda sağolsun hemen diyip kargoya verdi :)
Hayırlısı artık

@harputlu Benim neyim varsa beraber yol aldigim kardeşlerimindir
Kargo teslim adresini de buyuzden trabzonu verdim çalışma arkadaşım can yoldasima
Biz biraz yipratak sana yollayak artık:)

Son düzenleme:

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
@Kamhi Leonard ve @Kaan5557 ustalarim siz haklısınız gerçekten, ama bunu biliyorsunuz, ülkenin durumu ortada, hergün değişik kanun ve yasalar çıkıyor, bu kanunlar millet için değil zengini zengin etmek için çıkarılıyor, ustalarim çubuk ayrı bir keyif ama tecrübe ister, çok çalışmak ister, cihaz ise çubuğa destek, birkaç yerde çubuk ve cihazla tecrübe kazandinmi cihazada gerek kalmaz, cihaz insana az çok güven veriyor hemen işlem yapabilirsin, ama çubuğa guvenemiyor insan çünkü dil işaret anlasmazligi var, 5-10 yıllık bir emek çubuk, bakın sağda solda haykiran acele edin 2-3 yıl gibi belki daha az bir zaman kaldı, bildiginiz yerlere islem yapin haklı sebepler var belkide, yarın definecilerin terörist ilan edilmeyeceginin garantisi varmı, şimdi bile arsiz hırsızlar bey paşa makam mevki sahibi olmuş, bakın her gün medyada defineciler vatan hainlerinden daha tehlikeli görülür olmuş, daha çok şey var yazılacak, önümüzdeki yıllar iç açıcı değil bunu biliyorsunuz, sen yıllarca emek ver günlerce aylarca bir yer için git gel emek ver, 2023 sonrası kaçış döneminin torunları ellerinde harita belge ile pikniğe gider gibi gelsin çıkarsın gotursun, bizde agzimiz açıkta izleyelim, bu olacak inanın, ustalarim cahil bir insan zaten gelip define çubuk sakul cihazla kafa yormaz, bilinki bizler üstün özellikli insanlarız bilgi beceri zeka konusunda, cihaz olsada keşke çubukla beraber neşe bulalım inşallah onlarca insanın yüzü gülsün kim kefene cep diktirip mal mülk götürmüş, Allah cc razı olsun sizlerden, siz beni en iyi şekilde anlarsınız biliyorum.
@harputlu söylediğin her kelimeye katılıyorum
Özellikle su son aylarda müthiş bir
Lekeleme karalama var biz defineciler üzerine oynan büyük oyunlar var
Bu oyunlar caydirma ve püskürtme amaçlı HERKES BILSIN ...!

Bundaki amaç ise şudur
Amatör defineciler sahadan cekilsin
Kendileri daha rahat çalışmalar yurutebilsin
Veya lozan anlaşmasına sadık kalındığını ispatlayacaklar
Sözde bakın biz hiç bir şekilde yer altına karismadik aksine
Tehditkar ve caydırıcı onlemlerimizi aldık
Bu güne kadar cikarilanlarda bizim istemimiz disinda kaçak yollarla olmuştur

Yakalaya bildiğimizi yakaladık
3 beş te eser gösterip bakın bunlar da yakaladiklarimiz gibisinden
Amaç gaye bu yönde

Ama biri cikip ta demezmi la oğlum kime lolo yapıyorsun der elbet
Ama camiyi çalan kılıfını uydururmus
Ben şahsen seni çok ama çok iyi anladım
Çünkü bire bir benim dilimle konuşuyorsun
Ve ben bunu yıllardır sohbette anlatır dile getirir ifade ederim
Şimdi yuzduk yuzduk kuyruğuna geldik

Allah sizi inandirsinki ben arazide kesife çıkıp kendi bulduğum isaretleri daha
O bölgede samimi bulduklarima yeri vermisimde
Çünkü benim yapamicagim yer ise oraya hakim birisi yapsinda
Hiç olmazsa o nasiplensin diyerek
Vermişimdir 2 tanesinden ses soluk çıkmadı
Daha da haber alamadım

1 tanesi normal derecede bir malzeme aldı
Borçlarını silip ev alıp dükkan açacak kadar
2.5 yıldır da kazancina kazanç kattı allah dahada versin
Diyer bir salak ise gece karanlıkta çalışma yaptıklarında altın tozunu rüzgara verdiler
Sabah olduğunda tüm tarla sap sarı
Hala köylüler konuşuyor :)

Bakın de yerli dostlar kendiniz yapamıyorsunuz o bölgeye hakim birisini temin edip bak burda su var b urdada bu var yapabilersen ilgilenir isen bilgin olsun diyin belki sebeplenir nasiplenir
Dediğin gibi 23 kadar öyle bir dayanışma içinde olun ki
Geldik lerin AVUCLARINI YALASINLAR DEFOLUP GITSINLER

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
@harputlu söylediğin her kelimeye katılıyorum Özellikle su son aylarda müthiş bir Lekeleme karalama var biz defineciler üzerine oynan büyük oyunlar var Bu oyunlar caydirma ve püskürtme amaçlı HERKES BILSIN ...! Bundaki amaç ise şudur Amatör defineciler sahadan cekilsin Kendileri daha rahat çalışmalar yurutebilsin Veya lozan anlaşmasına sadık kalındığını ispatlayacaklar Sözde bakın biz hiç bir şekilde yer altına karismadik aksine Tehditkar ve caydırıcı onlemlerimizi aldık Bu güne kadar cikarilanlarda bizim istemimiz disinda kaçak yollarla olmuştur Yakalaya bildiğimizi yakaladık 3 beş te eser gösterip bakın bunlar da yakaladiklarimiz gibisinden Amaç gaye bu yönde Ama biri cikip ta demezmi la oğlum kime lolo yapıyorsun der elbet Ama camiyi çalan kılıfını uydururmus Ben şahsen seni çok ama çok iyi anladım Çünkü bire bir benim dilimle konuşuyorsun Ve ben bunu yıllardır sohbette anlatır dile getirir ifade ederim Şimdi yuzduk yuzduk kuyruğuna geldik Allah sizi inandirsinki ben arazide kesife çıkıp kendi bulduğum isaretleri daha O bölgede samimi bulduklarima yeri vermisimde Çünkü benim yapamicagim yer ise oraya hakim birisi yapsinda Hiç olmazsa o nasiplensin diyerek Vermişimdir 2 tanesinden ses soluk çıkmadı Daha da haber alamadım 1 tanesi normal derecede bir malzeme aldı Borçlarını silip ev alıp dükkan açacak kadar 2.5 yıldır da kazancina kazanç kattı allah dahada versin Diyer bir salak ise gece karanlıkta çalışma yaptıklarında altın tozunu rüzgara verdiler Sabah olduğunda tüm tarla sap sarı Hala köylüler konuşuyor :) Bakın de yerli dostlar kendiniz yapamıyorsunuz o bölgeye hakim birisini temin edip bak burda su var b urdada bu var yapabilersen ilgilenir isen bilgin olsun diyin belki sebeplenir nasiplenir Dediğin gibi 23 kadar öyle bir dayanışma içinde olun ki Geldik lerin AVUCLARINI YALASINLAR DEFOLUP GITSINLER

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt