Define Sitelerine Elveda

Kaan5557

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
yaa...dostlar sapla samanı iyice karıştırmışsınız...hemde oyle iyi karistirmissiniz ki...)))
lozan antlasmasiyla Turkiye cumhuriyetinin yeralti zenginlikleri yabanci bir sirketle ortak olmadikca cikartilamaz...mutlaka işlenirken..pazarlama alaninda vesaire yabanci sirketler isin ucunu tutar...çok defa buna kalmaz yabanci sirket direk cikartir...defineler de toprak alti zenginlikleri biraz daha farkli bir statusude var...yani bu konuda cok sey yazarimda neys...sonuc olarak instegram twiter facebook ve sosyal medyada dönen sloganik yalanlarla kafanizi karistirmayin....gercekler çok başka...bizim olani kimseye birakmaz bu devlet...siz rahat olun....

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kokusu çıkar yakında abim.
Kamhi Leonard in hissiyatı kuvvetlimidir nedir Harputlu ? Var iyi baglantilarda daha sonuca ulasamadik. Mikroplarla ugrasmaktan vakit kalmiyorki. Kamhi ustam, sevdiğimiz bir abimiz Van da güzel calisma yapiyor, 2 yillik sureci iyi değerlendirenler var, umarim biryerde ucuda bana dokunur. Bana dua et Harputlu;)

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kamhi Leonard in hissiyatı kuvvetlimidir nedir Harputlu ? Var iyi baglantilarda daha sonuca ulasamadik. Mikroplarla ugrasmaktan vakit kalmiyorki. Kamhi ustam, sevdiğimiz bir abimiz Van da güzel calisma yapiyor, 2 yillik sureci iyi değerlendirenler var, umarim biryerde ucuda bana dokunur. Bana dua et Harputlu;)
Yapabileceğim birşey varmı @sef_er ?
Takildigin bir husus ?

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Sedegor ustayı özledik ya
Kamhi leonard ustam 2003 de bi kızdım akrabalara o tarihten beri hiç gitmedim kayseri ye seneye yaz inşaallah niyet ettik orda izlerini görürmüyüm dersin :) goccagız da eşelenecek yer bekliyo

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Selam Harputlu ustam : İşde bu vanda kazı yapacak.olan abimiz dediği kişi Denizhan takma isimli adam ,Aslında yabancı asıllı ama İYİ bir insan , Vanda çok önemli ve belgeli bir yerim vardı Orada 1982 yılında yanlış hatırlamıyorsam tarihini bir gece kazı yapdık ama sabaha bitiremedik, Kapatmıştık, Burada bir kale vergisi birikimi vardı Büyük.biir bakır kazan icinde bir kat para, birkat çin ipegi birkat para birkat çin ipegi boyle yedi kat para vardı ,beni denizhanla telefonla gorusdurdü Sef- er , Bu arada denizhanin kayin babasi ve kurban bayramı girdi araya . Orası öylece kaldı.Bu yer 1982 yılından buyana hiç aklından çikmadı, Malesef deniz hanla olacak kazımız kaldı, Ben gerçekten deniz hanin dürüst biri olduğunu Karekterli birisi olduğuna inanıyorum ancak yanındakiler yamuk,

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@balkaya34 ustam sanırım para yatmış hesabiniza. Denizhana iyi dediğine göre. Hakkınızda hayırlısı olsun
Selam Harputlu ustam : İşde bu vanda kazı yapacak.olan abimiz dediği kişi Denizhan takma isimli adam ,Aslında yabancı asıllı ama İYİ bir insan , Vanda çok önemli ve belgeli bir yerim vardı Orada 1982 yılında yanlış hatırlamıyorsam tarihini bir gece kazı yapdık ama sabaha bitiremedik, Kapatmıştık, Burada bir kale vergisi birikimi vardı Büyük.biir bakır kazan icinde bir kat para, birkat çin ipegi birkat para birkat çin ipegi boyle yedi kat para vardı ,beni denizhanla telefonla gorusdurdü Sef- er , Bu arada denizhanin kayin babasi ve kurban bayramı girdi araya . Orası öylece kaldı.Bu yer 1982 yılından buyana hiç aklından çikmadı, Malesef deniz hanla olacak kazımız kaldı, Ben gerçekten deniz hanin dürüst biri olduğunu Karekterli birisi olduğuna inanıyorum ancak yanındakiler yamuk,

Üst Alt