Define zengini

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aklıma geldi. Çok laf yalansız çok para haramsız olmaz.

Zengin birini gördük mü. Hemen çaldı diye kulp atarız.

Adam belki define buldu.

Sizce hiç define bulmuş zengin olmuş yok mu?

Zenginse garanti çalmıştır başka alternatif yok.

Öngörü. Ticaret. Akıl hepsi yalan kesin çalmıştır.

Ben burda definedende zengin olanların olduğunu düşünüyom böylelikle iftira ları azaltabiliriz.

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
ben defineden zengin olanı görmedim hatta bütün zenginler hep çalarak zengin oluyor. tandığın zenginler varsa kesin onlarda çalmıştır.

Yaw hiç öyle olurmu arkadaş. isin aslına bakarsa 10 zenginden ancak 1 tanesi çalarak oluyor oda çok geçmeden ilahi adalete takılıyor. onu diyen ve düşünen bence yanlış düşünüyor. evet definedende çok zengin olan var.

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu sarkaç bide teknelerin altında oluyor tekne düz gitsin diye sizinki başka. Sizinki topuzlu dönen.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
ARAMA ÇUBUK VE ŞAKÜL VE ELEKTRONİK ALAN TARAMA

Estağfurullah ustam, az çok her ustadan birseyler alarak işime yarar bilgilerle arama yapıyorum,
Üstteki linkte ve boşluk arama ağaç dalları konusunda 3 konuda Alıntılarla az çok bilgiler paylaştım, ilk önce konuyu gözden geçirin, aklınıza takılan veya bilgi almak için sorabilirsiniz, hep beraber kendimizi geliştirebilelim.
@harputlu ustam sarkaçla aranız iyi gibi bu konuda yardım alabilir miyim sizden

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Bu sarkaç bide teknelerin altında oluyor tekne düz gitsin diye sizinki başka. Sizinki topuzlu dönen.
Hayir ustam benimki böyle birşey, mahrumiyet bölgesinde birini bulsan diğerini bulamazsın, pirinc cam kurşun şakül.

Ekli dosyalar

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Biz definecilerin altın vuruşu neodyum mıknatıs şakülü, avuç içi kadar büyüklükte 50 cm lik Stor perde ipi veya kirnap ipi takıp, bu işin ustaları son kesin vuruşu onunla yapıyor, ben bölgede neodyum mıknatıs ve gümüş çubuk bulamadım, o yüzden bunlarla ilgili tecrübe ustalarımın verdiği bilgiler.

Son düzenleme:

sef_er

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ah ah su cihaz yapanlar, insan ac ac, gözlerini toprak doyursun, bize yeter versin ve hizmet nasip etsin rabbim inşallah

Ya sakulde guzel, cubukta ama cihazsiz olmaaz,

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Vah benim kadersiz ustam, bu yıldan umut varmı ustam, söz bizimki yigit sözü hemde, ustam bir cihaz bulursam 1 ay sende, 1 ay bende, yeterki kardeşlerim mutlu olsun.
Ah ah su cihaz yapanlar, insan ac ac, gözlerini toprak doyursun, bize yeter versin ve hizmet nasip etsin rabbim inşallah

Ya sakulde guzel, cubukta ama cihazsiz olmaaz,

I1B79

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz konusuna gelince etrafımda iki üç kişide cihaz var onlarda kullanmayı bilmiyolar :D:D.
kendi kanaatimce boşa yatırım yapmışlar gibime geliyorlar sağa sola veriyorlar cihazı her kullanan bir şey diyor en sonunda birinin cihazı bozuldu cöp oldu üzüldüm.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Ustam denemek lazım hergün, bir iki ay denedin olmadimi, o zaman aynen çubukta ki gibi 9 volt pille dene eksi solda, artı sağda, bir müddet eldiven ile dene, sonra pile de gerek kalmaz, bizde cihaz bulamıyoruz ustam, hep yenik başlıyoruz bu işe,
cihaz konusuna gelince etrafımda iki üç kişide cihaz var onlarda kullanmayı bilmiyolar :D:D.
kendi kanaatimce boşa yatırım yapmışlar gibime geliyorlar sağa sola veriyorlar cihazı her kullanan bir şey diyor en sonunda birinin cihazı bozuldu cöp oldu üzüldüm.

Üst Alt