Definecilikte Üçleme, Teslis

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Katılım
22 Eki 2017
Mesajlar
1,177
Tepkime puanı
4,338
Puanları
118
Üçleme , Hıristiyanlıkta ruhun ölümsüzlüğüne ve tek bir Tanrının içinde üç kişi olarak Baba, Oğul ve Kutsal Ruh'un birliğine inanılırdı.
Kutsal üçleme (teslis) yani baba, oğul ve kutsal ruhtur. definecilikte üçleme 3 olanı anlatır. çevrede 3 ne varsa dikkate alın bu 3 tepe olur 3 yaşlı ağaç olur 3 kuyu vs. ne varsa işimiz onunladır, bu 3 den en ufak hangisiyse mal ondadır, ben tepeden örnek vereyim, 3 tepenin en küçük olanına çıkın burada kesme kayayı bulursunuz, bu tepenin doğusunda birde büyük mezar vardır onu unutmayın; mezar başında başka dağdan gelme farklı taş var görünce hemen anlarsın, en tepede saç ayak gibi üçgen yapmış taşları görürsün tam ortasına bakacaksın mebla buradadır.

3 kuyu varsa ağzı kapalı olana bakacaksın, taşlara bakın farklı olanı var üzerinde işareti görürsün işaret gömü miktarını verir, gömü biraz yukarıdadır kuyudan daha yukarıda, oradaki tava taşı bulursan malı alırsın bu taş 1 kişinin oturacağı kadar büyüklüktedir, malı paradır bakır dolusu para.

peki bunları neye göre bileceğiz ? eğer defineciysen her bulduğun 3 lerin birisi doludur bunu anlayın yeter. unutmayın para ruhta olmaz baba yada oğuldadır en çok babada.

3 lemeden örnek vererek anlatmaya calışacam bu üçleme deyişmez aynıdır ben 3 ayı olanı anlatacam umarım işinize yarar . 3 adet ayı olmalı yan yana bunlarım anlamı şöledir, En küçük ayının malı, biraz uzakta.. bu cevrede oduncuların gectıgı oduncu yolu vardır,kuzey ve doğuya doğru viraj yapar bu yol.Yolu takip ettiğinizde, yol birden ikiye ayrılıp tekrar birleşir, yolun içinde bir adacık yada kaya vardır.En büyük ayının güney kısmındadır bu yer, kuru dere yada patika üzerinde büyükçe bir kaya vardır,rengi sarımtıraktır veya kızılacalmiştır.O kayanın içinde 2 tane mal vardır.Orta ayının doğu kısmına ilerlerlıyoruz bu sefer,yerde bir işaret göreceksiniz.

.Bulunduğu yerde 3 tepe olmalıdır .Kuzey,doğuve güney yönlerinde olur.Doğu ve kuzeydeki tepeler ilk bakmanız gereken tepeler olmalı.3. ayının ortasında çıkan taşta ayın 8 i değil 8.ay olmalıdır.Yani 8.ay(Ağustos) ta genellikle 20-22 si arasıdır,(burç değişimi)Bu tarihte,güneşin doğmasıyla birlikte ayının gölgesi bir yere vurur.size gerekli olan sağa baktığımızda göreceğimiz mezar değil,doğudaki ve kuzeydeki tepelerdeki mallarıdır. Kuzeyindeki tepede kilise,tapınak olması gerek olmaya bılırde.Güneydeki tepe en yüksek yada duz gıbıdır tepesı, genellikle kel tepe derler buraya sebebıde kel olması agac olmamasıdır bu tepenın topragı kırmızı toprak deler o şekılde olur. Sağ istikamette göreceğimiz üçgen tarladaki diğer işaretler eyer duruyorsa,arama yapmalısınız.buranın (K.Doğu) kesme yol,tarihi yol olmalı.Kaynak ve küçük in buraya yakındadır.

Ayın 8 i değil 8.ayın 21 inde orada olunmalı.Güneş doğarken sağa baktığında,tümülüsmü,mağaramı var bakmalısınız.Siz ne kadar yok desenizde,buraya hayli uzakta 3 tepe daha vardır.solunnuzdaki tepede kilise ve 2 meyva ağacı,onun yakınında 3 meyvesiz ağaç ve üçgen tarla, saat 10 da güneşin bulunduğu istikamette bir tepe daha var,orada da duvar yada duvar gibi düz kaya var,en sağdaki tepe en uzak tepe.her tepede indiginizde var oldugunu göreceksiniz iyi araştırmanız gerekir,

Şimdide Kiliseyi ve üçgen bahçeyi bulacaksınız.Ayıların orada,yüzünüz doğuya dönük olarak, sol çaprazındaki tepede kilise vardır.Şimdi de oraya bakmalısınız bakalım ne varmış.Mesafen 600-1700 mt arası.Kilisenin olduğu tepe ye

Kiliseyide bulduk.Şimdi üçgen bahçe de sıra Bu bahçenin iki yanından da yol geçer, bahçenin hemen yakınında 3 yaşlı ağaç yada 3 muska şeklinde taş göreceksiniz, bu üçgen yerde de iki ağaç veya 2 taş vardır.Üçgenin sivri kısmında, taş öbeği,tümsek,yada yaşlı ağaç göreceksin.Kiliseden uzakta değiller.bunlar tek tek araştırılmalıdır

Kutsal üçlemeyle ilgili çok fazla yaygın bilgi olmadığı dikkatimi çekti bende kutsal üçleme nedir nasıl şifrelenir yüzeysel'de olsa yazmaya karar verdim.

teslis, üçleme.png
 
Üst