değirmen

adnan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar eşkiyalarla bağlantılı olduğunu bildiğim bir değirmen var acaba belgelerde bununla ilgili bilgi varmı değirmenin bahçesinde üç tane taş vadı başları toprağın dışında üçüde ayrı renkte üçge n oluşturuyorlar araĺarı yanyana olanlar beş metre önde olan on metre onmetre olanın ortasında yani beşmetreyi yarım metre eştik taştan yapma at ayağı çıktı ve uzunluğu on santip genişliği beş santim ve beyaz olan taşta yuvarlak vernikli bir taş çıktı ama içinde ne olduğunu bilmeden kaptırdık yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Kaptırdık ne demektir.
Fotoğraflar eklerseniz daha verimli olur. anlatımla pek ilerleme kaydedilemiyor pek.

balkaya34

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar eşkiyalarla bağlantılı olduğunu bildiğim bir değirmen var acaba belgelerde bununla ilgili bilgi varmı değirmenin bahçesinde üç tane taş vadı başları toprağın dışında üçüde ayrı renkte üçge n oluşturuyorlar araĺarı yanyana olanlar beş metre önde olan on metre onmetre olanın ortasında yani beşmetreyi yarım metre eştik taştan yapma at ayağı çıktı ve uzunluğu on santip genişliği beş santim ve beyaz olan taşta yuvarlak vernikli bir taş çıktı ama içinde ne olduğunu bilmeden kaptırdık yardımcı olursanız sevinirim saygılar...

Selam : At ayagi nedir, yani nalmı demek isdediniz, eger nal.ise tam olarak yazin

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Balkaya ustam işte tarif edememiş konu sahibi.

sandalci14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yere bakinca kendini belli eder. bolca resim lazim.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Aleykum Selam Balkaya ustadım. Evet öyle sanırım kendisi görmemiş.

adnan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
at ayağı alt kısmı tırnaklı birebir kaptırdık derken annemin dayısı götürdü kaybettim dedi şimdi baya durumları iyi değirmeni yıktık iki sene evvel ama çevresinin foto ata bilirim

adnan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ilerisinde şelale var ben gitmedim yedi tane çanak var diğer tarafta iki tane mağara olan kayalık var alttaki mağaradan kasa kırılmış yeri belli büyük kaya tavuk var kuyruk kısmı köylüler kırmış