Değirmenin altındzn girdim üstünden çıktım

kursatmx

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ara 2019
242
312
68
Üstadlar bugun yeni bir değirmen buldum dediğiniz her yerebaktım değirmene yukarıdan su gelen yerin taşa vardığı yerdeki örme duvarın içinden bu çıktı demir neye yarıyorsa bana çıka çıka bu çıktı 2 kilo var roket ucu gibi
566B4F67-0003-4CC4-AA9D-75D8B174FCA8.jpeg
Buda ilgimi çekti ağaça çakmışlar at bağlamaya heralde
2829710E-E2E9-42F8-A1B6-3DC2988FB3F9.jpeg

Birde bu ağacın içinden dibine doğru sinyal aldım ağaç kayaya yapışmış ağaç olduğu için ellemedim sinyal demir değil
3FDF97EF-493E-4DD2-8831-91EEB21C5A0B.jpeg

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: PiSaGoR ve eski

Sare

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Ara 2019
145
327
68
24
Ütopya
Üstadlar bugun yeni bir değirmen buldum dediğiniz her yerebaktım değirmene yukarıdan su gelen yerin taşa vardığı yerdeki örme duvarın içinden bu çıktı demir neye yarıyorsa bana çıka çıka bu çıktı 2 kilo var roket ucu gibi
Ekli dosyayı görüntüle 7765
Buda ilgimi çekti ağaça çakmışlar at bağlamaya heralde
Ekli dosyayı görüntüle 7766

Birde bu ağacın içinden dibine doğru sinyal aldım ağaç kayaya yapışmış ağaç olduğu için ellemedim sinyal demir değil
Ekli dosyayı görüntüle 7767
Havan mermisi o ama baya bi eski duvarın içinde ne işi varmış ki?İyice baktınız mı başka mühimmatta olabilir civarında

PiSaGoR

Emektar
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
233
671
98
Istanbul
Havan mermisi o ama baya bi eski duvarın içinde ne işi varmış ki?İyice baktınız mı başka mühimmatta olabilir civarında
Gelin ata binmiş ya nasip demiş
Defineci araziye çıkmış ya nasip demiş
Nasibini Nato dan kalma mühimmat çıkmış :D

çok ilginç bi durum gerçekten
ama ikinci ağaç uzak çekimleri varsa ekle kurban
yanındaki kayalarda işçilik yada kapama varmı dikkat ettinmi?

• Beğen
Tepkiler: kursatmx

kursatmx

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ara 2019
242
312
68
Ağaçtan sinyal aldım 16-17 yazıyor ekranda dur bakalım firma değerin anlsmını bilemedi ofisten bakıp döncem dedi eğer bilemesse buyuk ihtimalle ağacın içinde mühümmat var

• Beğen
Tepkiler: Sare

Sare

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
24 Ara 2019
145
327
68
24
Ütopya
Gelin ata binmiş ya nasip demiş
Defineci araziye çıkmış ya nasip demiş
Nasibini Nato dan kalma mühimmat çıkmış :D

çok ilginç bi durum gerçekten
ama ikinci ağaç uzak çekimleri varsa ekle kurban
yanındaki kayalarda işçilik yada kapama varmı dikkat ettinmi?
Evet ama patlamamış bir mermi o jandarmaya haber verilmesi lazım dicem de bu sefer de ne işim vardı o duvarın içinde diyecekler ama muhtemelen başka mühimmatlarda vardır orada