Delikli Taş

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Reaction score
4,319
aslında bunların paralı olanları resimdeki gibi değil, tam oklava girecek genişlikte dar delikli taşlar kesin define işaretidir. delikten baktığında en az 100 metre ileriyi görürsün. onlara kesin para diyoruz. bunlar biraz farklı çoğu mezardır hatta ermeni mezarı. bu delikten bak ermeni mezarını görürsün mezarın başında dikili taşta vardır. taşlarda haç vardır vs. vs.

bunun dışında genelde başka bir taş vardır o taşın altını ve çevresini araştırırsın çok yakına bakmayın en az 50 metre civarı olması lazım çok yakından iş çıkmaz.

delikli taş.jpg

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Reaction score
9,998
yok yakınından bakış açısını almışım ters istikamettende .Yanlız ben çalışmam böyle yere :D

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Reaction score
4,129
Web sitesi
defineavcilari.com
Kardeşim zor iş..o delikten bir baktim kocaman bir arazi:)..malda mezarda sizin olsun ..hiç zor islere gelememm:cool:
:D:D:D:Dsen ki bir gecede
3 mu 4 mu desem dedektor firmalarının elemanlarını bozguna uğratan adam
Allahtan zoru sevmiyorsun :p:p:p

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Reaction score
2,252
Ama dostum oyle deme..bak...root kardeşimizin delikli kayasina resmi büyüttum...ohaaa dedimm kocaman bir arazi..rahat bir kasaba insan oraya yerleşebilir...nereye ne yapacan usta...taş bol kaya bol..ekipte hayalci adamda bol..her taşın altına bakmaya kazdirmaya hiç erinmezler...yok ki şöyle kayanin üstüne çık 1000 metre mesafe 20 metre derinlik gösteren alan tarama...lakin sen varsan bende varım...

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Reaction score
9,998
Mezarı ters tarafında hemen yakında vardır kısa mesafe.Görmüşüm eklemedim foto.Kaan usta.

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Reaction score
4,129
Web sitesi
defineavcilari.com
Ama dostum oyle deme..bak...root kardeşimizin delikli kayasina resmi büyüttum...ohaaa dedimm kocaman bir arazi..rahat bir kasaba insan oraya yerleşebilir...nereye ne yapacan usta...taş bol kaya bol..ekipte hayalci adamda bol..her taşın altına bakmaya kazdirmaya hiç erinmezler...yok ki şöyle kayanin üstüne çık 1000 metre mesafe 20 metre derinlik gösteren alan tarama...lakin sen varsan bende varım...
Eyvallah baş tacisin dostum
Konuşacak çok şeyimiz olacak kismetse
Hatirlamisin benim tılsımlı yeri
Kilise dehlizine girdiğim
Çok yer var elimde
Drubunlu taştan bakıyorsun karsin daki dağ gibi tumbulusun
Girişini sana nokta atışı gösteriyor bu kadar net ve açık