Deneme yerleri.

Aidata2

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Ocak 2020
5
14
6
Merhaba ustalar. Elinde deneme yerleri olan varmi. Yani sistemi deneyebileceğimiz? Tam noktasını bildiğimiz yerler. Bende şuan başka sistem üzerinde çalışma yürütüyorum.

• Beğen
Tepkiler: harputlu ve R00T

kursatmx

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ara 2019
242
312
68
Merhaba ustalar. Elinde deneme yerleri olan varmi. Yani sistemi deneyebileceğimiz? Tam noktasını bildiğimiz yerler. Bende şuan başka sistem üzerinde çalışma yürütüyorum.
Üstadım merhaba nasıl bir sistem üzerinde çalışıyorsun merak ettim elekreonikmi manuel mi

• Beğen
Tepkiler: R00T

balkaya34

Operatör
17 Mar 2019
2,562
3,430
118
  • Beğen
Tepkiler: R00T

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
Selamün aleyküm usta.Bu benin hiç hoşuma gitmedi nedense?Demedi demeyin.Hayırdır inşallah.Selamlar.

Aidata2

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 Ocak 2020
5
14
6
Selamün aleyküm usta.Bu benin hiç hoşuma gitmedi nedense?Demedi demeyin.Hayırdır inşallah.Selamlar.
Niye hoşuna gitmedi? Merak ettim size çalışma alanınızı vs birşey atın diye bir sey söylemedim.? Sadece deneme yeriniz varsa kendi elinizle koyduğunuz ona bakmak istedim.niye art niyet aradınız??? Merak ettim.siz bu forumu birşeyleri araştırmak için geliştirmek için kullanmıyor musunuz ???

• Beğen
Tepkiler: Söke1 ve ertukk26