Deve İşareti, 4. 000 TL kadar bir cihaz lazım

Myl1f3b3

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Abilerim,kardeşilerim. Arazide deve işareti buldum ve bunun definesinin yüklü olacağını duydum. O sebepten bana derini çeken 4. 000 TL kadar bir cihaz lazım. Şimdiden çok teşekkür ederim

sandalci14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bendede 3-4 tane deve işaeti var yerini bulmak kolay değil.hepsinin yeride yok zaten. alacağın cihaz bu işi çözmez o cihazlarla ancak tektek yaparsın,kardeşim umudunu kırmayı istemem ama tavsiyem önce bi resim yükle ustalarla bakalım. güzel bir keşif yap. yoksa bu işte hayaller paris gerçekler somali bitiyor.bunlaramı benziyor senin deve,oturanmı ayaktamı görgüç nasıl.önünde dere varmı vs...

Ekli dosyalar

Myl1f3b3

Member
Kayıtlı Kullanıcı
bendede 3-4 tane deve işaeti var yerini bulmak kolay değil.hepsinin yeride yok zaten. alacağın cihaz bu işi çözmez o cihazlarla ancak tektek yaparsın,kardeşim umudunu kırmayı istemem ama tavsiyem önce bi resim yükle ustalarla bakalım. güzel bir keşif yap. yoksa bu işte hayaller paris gerçekler somali bitiyor.bunlaramı benziyor senin deve,oturanmı ayaktamı görgüç nasıl.önünde dere varmı vs...
Ustacım gündüz gördün gece gittim yanına ama bu resmin birebir aynısı benim bulduğumda. Akarsu yok ormanlık alan tarzı biyerde.kayalık alan çok var etrafında ama

Ekli dosyalar

uzman

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustacım gündüz gördün gece gittim yanına ama bu resmin birebir aynısı benim bulduğumda. Akarsu yok ormanlık alan tarzı biyerde.kayalık alan çok var etrafında ama
Devenin hörgücüne çık güneybatı tarafının yirmibir metreye kadar fotolarını çek konuna ekle sonra devam edelim selametle..

Myl1f3b3

Member
Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyalar