Deve veya Domuz

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar ilk taşın önünde ikinci fotoğraf var. Burası için çok kişi birşeyler dedi ama yine net bir yanıt yok .ilk taş önünde 27 adım var sonra bu taş var bir bekci gibi ama bana kalırsa apollo.siz bu taş için ne düşünüyorsunuz ?

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Bu ilk foto son nokta alanı derim.Altta oda olabilir.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Bu ilk foto son nokta alanı derim.Altta oda olabilir.
Ya burası nasıl biliyor musun bir yapı var şapel veya anıt mezar . Ama burda tırnaklı C var. Hemen uc kisminda ama ne olduğunu bilmiyorum .
Şimdi bunun benzerini gördün mü daha hiç?

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
tırnaklı C yi paylaş bakayım ustalarda görsünler.Belki vardır tecrübemiz bir kıyıdan köşeden.Olmasa Menderes ustam var şükür.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
tırnaklı C yi paylaş bakayım ustalarda görsünler.Belki vardır tecrübemiz bir kıyıdan köşeden.Olmasa Menderes ustam var şükür.
Ya Harbiden @MendereS usta adam bir başka ya. ALLAH RAZI OLSUN YUREKTEN SÖYLÜYORUM. 4. Yildir takip ediyorum .Ama inşallah tanışmakta nasip olur. Yüklüyorum bakalım bu isaret neyin nesidir.

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Bu kabartma mı C ye benzer kısım.Bu nereye yakın ne yönde?

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Videoyu izle istersen daha iyi olur .ilk resmin hemen önünde kabartma şeklinde yapılmıştır. Yön olarak kuzey batı yani. Ben ilk resmin arkasını ve üstünü kaldrimayi düşünüyorum ve ikinci foto ise dökme horasan. Onu da işlem yapmak gerekir diye düşünüyorum .

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Hele dur acele etme.Sabır önce bin düşünmek sonra bir eylemde bulunmak daha hayırlıdır.

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Ustam video kullanılmıyor yani açılmıyor.İzlenmiyor.

MendereS

Admin
Administrator
haç çatal ayaklı olunca biraz daha sükseli oluyor. bu ilk tepenin kendisine ne yaptınız boşluk testi falan yapın önce buradan başlanmalı.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
haç çatal ayaklı olunca biraz daha sükseli oluyor. bu ilk tepenin kendisine ne yaptınız boşluk testi falan yapın önce buradan başlanmalı.
Abi burda bie işlem yapmadım sadece ilk foto varya onun çatallı olan yer de ki taş yerleştirilmiş ve su değdi vakit sarı taş sıva rengine dönüyor. Burası sıvama burayı indirme niyetim var. Boşluk bakmadım. 2 fotoğraf gelince o da farklı geldi onu da ilk fotonun üzerine çıktığım vakit gördüm güney de çapraz da kalıyordu . Bu kabartma nedir ustam ?

Üst Alt