dik kayada v işareti

karaca2000

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Ocak 2020
8
4
6
merhaba arkadaşlar ilk resimde 1 yazan kayanın sağ ve sol tarafında boşluk farkettim. çevresinde işaret ararken 2 nolu kayada yosun kaplı şekilde çizginin altında büyük > işareti buldum. çevreyi araştırmaya devam ederken 3 nolu kayanın üstündeki v işaretlerini buldum. bunlar da yosun ile kapalıydı. çizgi ve büyük işareti direk kayayı gösteriyor. 4 uncu resim boşluk gördüğüm kayanın karşıdan çekilmiş resmi. 5 ci resim direk kayanın üstünden 6 ci resim ise bir kat daha yukarı çıkarak çekilmiştir. bu işaretler hakkında geniş bilgilerinize dayanarak yardımlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

karaca2000

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Ocak 2020
8
4
6
v lerin sol tarafı bayır aşağı gidiyor. işaretler kuzey e bakıyor. batı tarafında kuşbakışı 1 km mesafede dere var. ormanlık alan ve bir çok yer de kayalar var. o yüzden alanda geniş çaplı arama yapmak günler sürer. bölge de mermer ocakları fazlasıyla var. ve bu bölgenin eskiden eşkıya durak yeri olduğu ile ilgili çok konuşuluyor. eşkıyanın malzemelerini daha bulan olmadığı söyleniyor.

• Beğen
Tepkiler: R00T

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,339
10,206
118
3 nolu fotoğraf V açık ağız yönünde araştırma yapın
5 nolu fotoğraf alanında boşluk bakın.İşaretlerde yıpranma tahribat var.Okunmayan durumlar var.
Alan ormanlık araziyi okumakta güçlük çekiyoruz.

karaca2000

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Ocak 2020
8
4
6
3 nolu resimdeki açık alan 5 nolu resmin olduğu yeri gösteriyor. 5 nolu resimin altında 5×5 oda boşluğu ve duvarlar çıktı. işaretler tarafından bakınca odanın sağ üst köşesinde 1×1 alanda değerli işareti veriyor. boş denedik değerli altın değerli sağ el değerli sol el değerli. gümüş veya başka bir şey ile denemedik.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,117
2,892
118
59
karaca2000

selaymun aleyküm sevgili kardeşim.
Şimdi sevgili kardeşim bu işaretler zirve bir yerde ise resimdeki kayaya sırtını verince zirvenin eteklerine bakıyor olmalı. aşağıya doğru in ve tam düze inince aramalarına orada devam et. Bu taşa sırtını verince aşağıdaki düzlükte dikkatini çeken bir şeyler olmalı. Oraları iyi araştır orada başka işaretler olmalı.IMG-20191231-WA0001.jpg

• Beğen
Tepkiler: R00T ve karaca2000

karaca2000

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10 Ocak 2020
8
4
6
bu kayanın hemen arkası ile aşağı düzlüğe bakan alanda toplam 4 adet 5×5 oda mezar bulduk. üstü toprak ve kaya parçaları ile doldurulmuş. 1 mt kazınca mermer kayalar çıkmaya başladı. mermerler birbiri üstüne zincirleme sitematik olarak konulmuş. mermerlerin içleri oksitlenmiş. odaların hep aynı yerinde kuzey tarafında değerli veriyor.

• Beğen
Tepkiler: R00T