Dilinden çıkan duaya kalbin inansın...

Heda

Moderatör
Moderatör
Sevgili forum arkadaşlarım son zamanlar forumdaki kavgalar tartışmalara istinaden bir kaç satır yazmamak istedim sadece. Her kültürden her toplumdan her dilden kardeşimizin bi arada olduğu ve kimsenin kimseyi gerçekten tanımadığı bu forumda elbet tartışalım elbet kızalım ama her tartışma dahada bağlasın dahada arttırsın dostluğumuzu muhabbetimizi ...yakından dua almak kolaydır uzaklardan gelsin dualar yüreğimize... Dilimizden çıkan dualara ilk önce kalbimiz inansın emin olun o dualarımız yerine ulaşacaktır... Sağlık ve sevgi ve duayla iyi forumlar...

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
yakından dua almak kolaydır uzaklardan gelsin dualar yüreğimize... Dilimizden çıkan dualara ilk önce kalbimiz inansın emin olun o dualarımız yerine ulaşacaktır... Sağlık ve sevgi ve duayla iyi forumlar...
Selamün aleyküm.Ne güzelde özetlemişsiniz ustam.Fırtınaya karşı kaya gibi olacağız.O fırtına sadece kayada tozu aldığı gibi.Bizlerde bu tartışmalardan eksiklerimizi görerek tamamlayacağız.Kalp kırmadan,incitmeden ve seviyeli tartışıcagız.Unutmayalım bu fani dünyadan bizim gibi kimler geldi kimler geçti.Rahman'ın bize verdiği bu hayatı emrettiği şekilde yaşamayı nasip etsin inşallah.Kabul olan dua günah işlememiş dillerden çıkan duadır.Hal böyle iken bizlerin adıma sizler,sizlerin adına bizler dua edeceğiz.Çünkü sizin adınıza bizler yada bizim adımıza sizler günah işleyemezsiniz.Yani günahsız bir dil olmuş oluyor buna dikkat.Bu dillerden çıkan dualar kabul olur inşallah.Selamlar.

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bir futbol takımını düşün, mesela çalışmadan eksiklikleri farketmeden daha iyi bir seviyeye gelebilirmi? Mümkün değil..
Eksiklikler olacak bu eksiklikler üzerinde çalışılacak- paylaşılacak.. engellere en büyük engel insanın kendisi kendine meydan okuyacak, ve bugün nasıl daha iyi biri olabilirim.. Sürekli kendine meydan okuyacak.. Değil başkasının eksiğini veya anlamadığı bir yönünü görüp bağırıp çağıracak bu şekilde ne olur akış durur..
Ve herkes der bu site nereye gider yahuuu der niye siteyi hasta olan birinin eline verilmiş ortadaki oyuncular paylaşım çalışma olmadan o ona bağırır ne olur, ve olan olur..
Bana sorarsanız bu olan biten herşey hepimizin hayrına, bir temel düşün daha sağlam olması için harç basılır sulandırılır sadaka verilir vs vs bu şekilde temel arasındaki boşluk giderilir temel tam oturur, bana bu sitenin akibeti bana bunu hissettiriyor yani daha temel oturma seviyesinde, kıymet bilmek önemli kıymeti yabana atmamak gerek..
Değer var kıymet var değere değer kıymete kıymet katalım varsın tek başına varsın hep beraber.. Yolda yürüyen kenarda ki dikene takılı kalan kendine kalsın orda ,
selamlar kıymetli insanlar , biznillah herşey iyi olur