Doğal midir yoksa oda mezar işareti midir sayın ustalarım

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Bu kare oymaya neden çalışmadın ustam.

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Bariz kesimdir.Asla doğal demem şahsım adına.Kaya yapısını inceler isen doğal tahribat ve kesim birbirinden bariz ayrılır.

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
BB313912-FEB4-4413-AE51-29C8E016B08E.jpeg

Okla işaretlediğim kayada mı oyma sunak.Orası ise ne güzel de üçleme yapmış kayalar.Ve kendi altı yada bi gerisi derim çap olarak oda yada mezar.

Storm

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Çubukla bulurım insallah boşluğu ağa da bakalım toprak rengi farklı maden toprak minerale yakalanırsak o sıkıntı

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Atını sür üzerine bariz boşluğu altta net olan zeminaltı kaya odalarda at üstünden geçmez .Boşluktan geçmez at.Zorlarsan belki.Yanyana çoklu odaların üzerinden geçmediğini net biliyorum.

MendereS

Admin
Administrator
bencede uzak olmayan oda mezar var. sağ tarafındaki hafif kayalıklar iyi görünüyor, hemen üstüde iyi. şöyle bişer var ilk resim sol alttaki nedir ayak izi gibi görünüyor. kaya kalitesi düşük olduğu için işaret deforme olmuş ne olduğu anlaşılmıyor. sen yinede bu ayakmış gibi düşünerek önlerde araştırmanı yap.

Storm

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Doğal değildir dikkat et gömücü odanın köşesine vermiş üteki çizgi sana yun vermis oda rampanin alt kısiminda olmali yani çok uzakta arama
benim dikkati mi çeken burda usta alt kısım derinliği ile üst kısım derinliği farklı sol alt köşe de eğim var. En üstte de bi çizgi gibi bi kaya var kafa karışıklığı bu yüzden

Storm

Member
Kayıtlı Kullanıcı
bencede uzak olmayan oda mezar var. sağ tarafındaki hafif kayalıklar iyi görünüyor, hemen üstüde iyi. şöyle bişer var ilk resim sol alttaki nedir ayak izi gibi görünüyor. kaya kalitesi düşük olduğu için işaret deforme olmuş ne olduğu anlaşılmıyor. sen yinede bu ayakmış gibi düşünerek önlerde araştırmanı yap.
Ustam benim merak ettim su siyah ile yuvarlak içine aldığım yerlerin derinliği farklı bir de mavi işaretledigim yer yön mü yoksa sarı ile işaretledigim yön mü. Ayak izine benziyor dediğiniz gibi usta evimin hemen yukarısında bu tepelik alan köyde gittiğimde çekerim resimlerini

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Güzel kardeşim gümüş çubuk neodium mıknatıs varsa mineral in çoğunu elersin, yeterki besmeleni çekerek kolları dirsege kadar sıva
Çubukla bulurım insallah boşluğu ağa da bakalım toprak rengi farklı maden toprak minerale yakalanırsak o sıkıntı

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Şakül kullanabilseydin o zaman tam neşeli bir hal olurdu, çünkü şakül çubuğa göre daha stabil.

Üst Alt