Ellerinden kaç yer varmış kazmıyolarmış

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Biraz önce iki definecinin sohbetini dinledim. İkisinde memur emeklisi. Biri bende makina var kaç yere baktık bazıları dolu diyor. Mekina kesin diyormuş. Ula niye gidip almıyon dümbelek.

Öbürüne hava atıyor ben yemiyom tabi öbürü yiyor. Ben yermiyim la bendeki göze bi baksana. Biz burda kurtlarla dans ediyoz. Sen kimsin.

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Yani cihaz mı kiraya verip yer bakım mı öğrenecekler yada birilerini mi kekleyecekler ne iş.

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Bir yaşlıya dedim neden bu sohbetleri yapıyorsunuz eski arkadaşlarınızı özlüyorsunuz.Evladım yalanlarda hoştur be çok tatlı gidiyor dedi.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Ayazma ustam sende neselerini bozma, onlar anlattikca sende keyfini çıkar, yoh lo, halla halla, bah hele bah söyle, biraz lezzet tat kat ortama, onuda benmi söyleyem. Alıştık nasıl olsa bu alemde yalanlara, yalancilara.

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Yaşın genç olcak genç dediğim orta okul yılları. Yalanını Xxxxxxx dicen taşıda alıp kafasına vur yar kaç. Nerde o günler. Şimdi demokrasi var suçlu çıkarız.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Tanıdık biri ile sohbet ediyorduk, dedi irana gidiyordum yanımdaki da İranlı arkadaşım, baktık otobüste iki kişi bir biri ile ağız dalasinda, sordum ne diyor bunlar, o diyor erkeksen vur, diğeri diyor erkeksen vur, bu böyle uzun zaman devam etti, arkadaşıma dedim dur ben ikisinede birer tane yapistirayim kessinler seslerini, aman abi ne yapıyorsun dedi, bize ne onların kavgasından, sakın yanlış yapma, bilki iranda ilk yumruğu kim atarsa o suçludur, bunlarda ki g.t korkusu, bırak ne halleri varsa görsünler, birde aklıma arkadaşların ordaki cezaevlerinde çektiği azap geldi, dedim ne yani onların g.tü kıymetli de bizimki değilmi, diyor 1.5 saate yakın onların seslerine katlandık, nede olsa g.t korkusu işte. Aman @Ayazma ustam her zaman sağlama almak lazım. Demedi deme.
Yaşın genç olcak genç dediğim orta okul yılları. Yalanını Xxxxxxx dicen taşıda alıp kafasına vur yar kaç. Nerde o günler. Şimdi demokrasi var suçlu çıkarız.

Üst Alt