En Çok Hangi Gizli Servisler Cinlerden Yararlanıyor?

aga_0074

Emektar_Defineci
Kayıtlı Kullanıcı
17 Ocak 2019
344
780
98
MEZOPOTAMYA
1577999177092.png
Cinler konusu, Batı'da ciddi anlamda merak edilerek araştırmalara konu edilmekte. Bu amaçla zaman zaman medyum ve falcılardan yararlanıldığı da gözleniyor. Hatta CIA ve KGB gibi gizli servislerin medyumlardan medet umduklarını öğrenmek belki size şaşırtıcı gelecektir.

İddialara göre Amerika'da Scandorf Araştırma Enstitüsü'nde çalışan parapsikolog Pat Price, ABD'nin nükleer denizatlarının Okyanus'un hangi bölgesinde bulunduklarını, az bir yanılma payı ile tespit etti. Sıtkı Uluç'un "Gizli Servis Öyküleri" isimli kitabında 1950'den beri CIA'nın medyum ve falcılara rağbet gösterdiği, CIA'nın Sovyetler'e ait Semipalantinsk Araştırma Merkezi'nin yerini Pat Price sayesinde öğrendiği kaydediliyor.

İtalya'da Kızıl Tugaylarca kaçırılan ABD'li James Dozier'in bulunması için ClA'nın medyumlardan yardım istediği belirtiliyor. Medyumlar, generalin rehine tutulduğu evin kapısının demir. Yeşil parmaklıklı olduğunu ve kapı numarasının kaç olduğunu tespit ettiler. Kitapta ClA'nın İran'da rehine tutulan Amerikalıların, ABD Elçiliğinin hangi bölümlerine kapatıldıklarını öğrenmek için yine medyumlara başvurduğu belirtiliyor. Hatta bu tür işleri için CIA yetkililerinin; "En geniş parapsikoloji servis KGB'de, Ruslar bu işi çok ilerlettiler." dedikleri de aktarılıyor.

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
767
2,237
98
Evet daha oncede bu minvalde yazi okumustum...o zamanda şasırmadim şimdide şasırmadim...cin büyü vesaire bu örtülü konularda yahudiler pek ileridir...bu işleri çok iyi bilirler...ama müsluman ülkelerde müslumanlara cin yoktur gericiliktir doktrinini sinema sanat sanatcilar ve akademisyenlerle iyi pompalarlar...en iyi bildikleri şsydir...

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
205
438
68
Ne oldu la :oops: daha dün cin davasından millet birbirini yiyodu ne oldu nasıl barışıldı ? Hani barışma konusu nerde ben bulamıyom :p