En iyi define sitesi biz olacağız

MendereS

Admin
Administrator
Define avcıları.com gelişmeye devam ediyor. biz en iyi olacağız, yavaş ilerliyoruz ama sürekli ilerliyoruz. yavaş hareket etmemiz sizi yanıltmasın. arka pilandaki raporlar hiçte yavaş değil. yaptığımız her çalışma google amcanın bir tarafında mutlaka yer alıyor. bize yer açacağı konusunda hiç şüphemiz yok, bunu fırsata çevirip çok geçmeden liderliğe yürüyeceğiz. ve en iyi define sitesi biz olacağız :)

MendereS

Admin
Administrator
önemli olanda soruların cevap bulması, o konuda çok iyiyiz, daha doğrusu iyisiniz :) isteyen istediği kadar soru sorabilir biz cevap vermekten bıkmayacağız :) unutmaki her madalyonun birde öteki yüzü vardır. er geç döner biz ilahi adalete hep güvendik güvenmeye devam edeceğiz.

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Define avcıları.com gelişmeye devam ediyor. biz en iyi olacağız, yavaş ilerliyoruz ama sürekli ilerliyoruz. yavaş hareket etmemiz sizi yanıltmasın. arka pilandaki raporlar hiçte yavaş değil. yaptığımız her çalışma google amcanın bir tarafında mutlaka yer alıyor. bize yer açacağı konusunda hiç şüphemiz yok, bunu fırsata çevirip çok geçmeden liderliğe yürüyeceğiz. ve en iyi define sitesi biz olacağız :)
Selam ustam : Bu site sitelerin fenomeni olacak, ALLAH izin verirse bu siteyi çok hareketlendirecegiz ,Yeterki siz sağlam bilgi verin ve yanı başımızda olunki biz bir gidişte sizin bildirdiğiniz konuyu yine sizin bilgilerinize dayanarak resimleyip bu siteye koyalım. Yani bu ilerleme size bağlı Saygılar.

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
önemli olanda soruların cevap bulması, o konuda çok iyiyiz, daha doğrusu iyisiniz :) isteyen istediği kadar soru sorabilir biz cevap vermekten bıkmayacağız :) unutmaki her madalyonun birde öteki yüzü vardır. er geç döner biz ilahi adalete hep güvendik güvenmeye devam edeceğiz.
Selam ustam : ALLAH izin verirse sabah 10 da ayı ve ayıcı ve Sırt sırta yatan öküzlerin olduğu yere hareket edeceğiz Bakalım neyle karşılaşacağız. Aslinda ayınin kesik olan ayagı ve oradaki magraya nasıl ulaşabiliriz bunları araşdıracagız .Belki oradan o anda görüntü gönderebilirim Aslında telefonunuzu bilsemde irtibat kursak orada bilgi alabilme imkanım olsaydı daha iyi olacakdı Hayırlısı ALLAHDAN

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Balkaya ustam 2 öküzler ve ayıya dair bazı bilgiler özeline atıyorum şimdi.Sabah madem yola çıkcan arazide bu bilgiler ışığında araştırmanı derinleştirirsin.

infilaQ

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Su basliktan zerre suphem yok
Neden mi cunku ustalarim ihlasli samimi gonulden yaziyor isminin yaninda bir sifat olsun rengi sari mavi kirmizi vs olsun diye degil.boylelerinide gordum bu yuzden dogruda olsa yazisina itibar etmedigim kisiler var baska yerlerde .Sizler icin simdilik elimden gelen dua etmektir onuda yapmayacak kadar cimrilikten Allah a siginirim

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Eyvallah infilaQ ustam.Allah razı olsun .Bilmukabil.

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Selam ustam : Dünkü gidişimizde bolbol yağmur yedik . Hedefe vardık çok şiddetli yağmur başladı inceleme yapamadık oradan çıkmamız çok zor olacakdı hem yağmur hem çok dik bir arazi ve çamur oldu.Yalnız oraya inişde bazı insan görüntüsü verilmiş taşlara rastladık herbiriside ayı ve ayıcının bakdıgı karşıda askıda olan mağaraya bakıyor .Yalnız orada arkadaşımın ÇUBUK ları vardı o çubuklar tütsü çubuklar aldı bizi doğru oraya götürdü magraya 50 metreye kadar yanaştık dereye inip orada ne işaret var ve magranın etrafını inceleyeceksin malesef olmadı çıkdık ama yürüyecek halimiz kalmadı Traktöre ulaşa bildirimizde tepemizden ayakkabı içini kadar su doldu Çubukların hareketini resimledim .ne kadar doğru bilmiyorum Gümüş yüzüğü ters tarafa koyuyoruz çubuk magra ya yöneliyor ancak bunu yapabildik
20190414_141654.jpg
20190414_141654.jpg
20190414_141633.jpg

Ekli dosyalar

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Selam ustam : Dünkü gidişimizde bolbol yağmur yedik . Hedefe vardık çok şiddetli yağmur başladı inceleme yapamadık oradan çıkmamız çok zor olacakdı hem yağmur hem çok dik bir arazi ve çamur oldu.Yalnız oraya inişde bazı insan görüntüsü verilmiş taşlara rastladık herbiriside ayı ve ayıcının bakdıgı karşıda askıda olan mağaraya bakıyor .Yalnız orada arkadaşımın ÇUBUK ları vardı o çubuklar tütsü çubuklar aldı bizi doğru oraya götürdü magraya 50 metreye kadar yanaştık dereye inip orada ne işaret var ve magranın etrafını inceleyeceksin malesef olmadı çıkdık ama yürüyecek halimiz kalmadı Traktöre ulaşa bildirimizde tepemizden ayakkabı içini kadar su doldu Çubukların hareketini resimledim .ne kadar doğru bilmiyorum Gümüş yüzüğü ters tarafa koyuyoruz çubuk magra ya yöneliyor ancak bunu yapabildik Ekli dosyayı görüntüle 2301 Ekli dosyayı görüntüle 2301 Ekli dosyayı görüntüle 2302
El bey

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Sevgili Balkaya34 ustam saygılar hürmetler.
Nisan yağmurlu demir madeni içerir şifa içerir.Yağdığında başını örtme tenine temas etsin şifadır kuvvettir.Yanlız yağmurlarda çubuklar sapıtır der çubuk ustaları.Bilirsiniz belki.Ben çubuk ve cihazdan anlamam .Sadece bilgi ve zemin okuma işaret okuma var bende.Mağara var ise buralarda bir muhabbet var.
Yanlış anlamanı istemem ben genç bir kardeşinizim abilerimsiniz .Ben hem alaylıyım hemde mektepliyim .Çekirdekten yetişmeyim baba ocağında Ata ocağında.Bir yaşlı kurt volçan uzmanı ile dost olmuştuk halada dostuz.Bu uğurda çok çile ve zahmet çekti .Çok fakir düştü.Gittiği yerlerde o kadar uygarık işi süper yerler vardı ki illa volçan olsun diordu diğerleri ile uğraşmıyordu.Onada defalarca dedim sağlam bir mezar aç.Biz gord deriz mezara.Açmadı.Sanada diyorum Balkaya ustam buralar belli uygarlık yerleri.Volçan yeri olduğundan emin değilim ve herhangi bir alamet göremedim volçana dair.Vardır bir işler buralarda ne olursa olsun yıllarca emek zahmet ve maddi kayıplar yaşamışsın.Seçim yapma ayrım yapma nasibini ara ne çıkarsa Allahtandır .Derim...
Saygılar.

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Sohbetin adı da tadı başka benim için
Elbette iyinin iyisi her zaman olur neden olmasın ...
@MendereS yeterki geçmişteki yanlış tercihleri YAPMA ve yapanlara mu ama gösterme senin burayı daha iyi yapman için ben ara ara sana bu şekilde hatırlatma yapmaya devam edecem ...
Umarım anlamisindir ve bunu yanlış algilamamissindir

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Bunun daha geriden az üstten var mı fotosu .

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
jy10_010.jpg

Bir suda altına düşer yeri. iki üste çıkar yeri her ikisinede bakmak lazımdır.Su tahliye edilip bakılmalıdır.Bu hamile fügürdür aynı anda bu lahitten kapaklı olandan bahseder.

Üst Alt