Erkeklik Elden Gidiyor )))

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yedigimiz her şey haram !!!
Yedigimiz her şeyin genetigi degiştirildi ve bunu Kuran Haram kılıyor.

En basiti ekmek, bu gün GDO lu unlar öz tutmuyor, hamurun içine domuz kılı yada siyah insan sacı katıyorlar aksi halde ekmek olmuyor !!

Paketlenmiş her gıda ve ürün, kuru sogana kadar genetigi oynanıyor.

Bir önceki nesil Erkeklerde bulunan sipermdeki kromozon sayısı 60 iĺa 70 binde iken. Bu gün 15 bine düştü.

Erkek çoçuk sayısı azaldıgı gibi, 20 yıl sonra Türkiyede normal dogum belki hiç olmayacak. Tüp bebek yeni nesil olacak, şimdi başladı bile.

Erkek çocuk olsa bile hem çinsine ilgi duyacak, kezâ kızlar yine öyle. Nonoş Totoş türedi, daha bu başlangıç yarın belki hor gördügün şey senin torunundada olacak, çünkü Biyoljik sardırı altındasın karnını doyururken her gün genin degişiyor.

İnsan ne yerse odur.

Yedigimiz her şey bizi insanlıktan çıkarıyor. Sanmayınki hiç bir şey yokken hep birlikte kafayı yiyoruz, yediklerimiz bizi insan olmaktan çıkarıyor. Nerde bu Hocalar, Nerde bu İmamlar, nerde bu Bilim adamları ?

Önlem alınmazsa yirmi yılımız var. Sadece tv,den yapılan program yada filmlerden zihnimiz etkilenmiyor. Biz gülüp gecerken bunlar Teori derken, insanın genetigi fıtratı degiştiriliyor.

Eskiden 40 gün çile haneye girip, hayvansal gıda yemeyip Sırra vakıf olan kalksa, sadece sogan ekmek yese su içse 40 yılda geçirse çile hanede artık bi halt olmaz. Çünkü aldıgımız nefesi havayı bile zehirlediler.

Kendileri saf tohum Bankaları yaparken, bize Genetigi oynanmış her şeyi yedirdiler yediriyorlar. Bir sürü ismi Türk süper market töredi, küçük bakkal bitti. Bu büyük marketler kendi malını üretiyor, araştırın Konyada Torku hariç hiç bir tane Türk kaldımı bu gıda sektöründe. Köylü hayvan üretiyor hayvana yedirdigi yine hayvan atıkları ve yine genetik atıklar,, Hayvan yiyen hayvanı yiyoruz buda dinimizde haram.

İmam cıkıp faiz kredi haram diyor. Geri zekalı Üçretli memur Hoca olamamış daha ezbere aldıgı maaş için konuşuyor. Keşke her şey faiz kredi gibi olsa, alan alır almayan almaz.

Yazayımmı daha anlamayana. İş siyasete gitmesin yine ama bunlar ya biliyor işin içinde yada milleti ayakta uyutuyorlar.

Çalış helalinden kazan helal lokma ye devri bitti. Ne yaparsan yap yedigin her şey Dinen Haram.

Biz illimunati varmı yokmu diye tartışırken, bu köpekler kenardan aklımızla dalga geçiyor, zehiri vermiş hangi evredeyiz ne kadar insanlıgımız kalmış onu tartıyor. Tartışma kabiliyetimizi bile aldılar. İnsanlıktan çıkarıp Hayvanlaştırıyorlar.

Son düzenleme:

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu Vidyo daha acıklayıcı olur heralde. Komplo Teorisi deyip aklı kalmayana laf yok.

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
defineavcilari.com
Selam.. kamhi leonard ustamın esprisi de güzel olmuş.. lakin sedegor ustamın yazdıkları da ciddiyetle ele alınması gereken bir konular... ustam her ikinizin de emeklerine sağlık..
Piskolojimizi bozuyor ben ne ya payım :oops:
1991 de ıstanbul a geldik zorunlu göçten bir yıl önce
yediğim sebze meyvenin haddi hesabı belli değildi
Nasil ki ıstanbul a geldik ..
ne sebze ne meyve ağzımı sürmez oldum
özellikle meyve hiç yemem

Sebze yine arada salata kullanırım ama oda sadece yazın
Seçici olurum
kahvaltisiz öleceğimi bilsem dışarıya bir adım atmam
dışarda mecbur kalmadigim sürece birsey yemem
ev yemeği olacak
@sedegor düşünsün ben zaten doğal besleniyorum :) :cool: