Eşkiya Belgelerinde ki Hamile Kadın mı ?

balkaya34

Operatör
Selam arkadaşlar mümkün olduğu kadar elimde olan resim ve görerek edindiğim bilgileri siz saygı değer kardeşlerimle paylaşmak istiyorum. Yorumada eleşdiriyede açık olduğum gibi yardımlarınızada mutlaka ihtiyacım var. Tüm arkadaşlara saygılar selamlar.jy10_015.jpg

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Yakınlarda yarısı toprakta yarısı dışarıda olan kaya varsa altına bak. ayrıca kroki olabilir.. ayının baktığı yönde krem rengi kara taş vs. farklı taş varsa onunda altına bakılabilir. taş farklı olacak o dağın taşı olmayacak.

son olarak pınar çeşme vs. varsa onlarada bak. yoksa demekki buradatoplu mal var genelde oda içinde olur. yeri konusunda fikrim yok.

balkaya34

Operatör
Yakınlarda yarısı toprakta yarısı dışarıda olan kaya varsa altına bak. ayrıca kroki olabilir.. ayının baktığı yönde krem rengi kara taş vs. farklı taş varsa onunda altına bakılabilir. taş farklı olacak o dağın taşı olmayacak.

son olarak pınar çeşme vs. varsa onlarada bak. yoksa demekki buradatoplu mal var genelde oda içinde olur. yeri konusunda fikrim yok.
Selam MendereS ustam : Nihayet size ulaşa bildik size 2 adet özelden mesaj atmıştım,Bir başka sitede yazınızı okudum, aranan işaretlerden gördüğünüz bildiginiz varsa yazın size yardım edeyim anlamında bir yazıydı.Şimdi nihayet buluştuk. Bu işaret ve katır boğan gölü aynı derede, Bir emekli okul müdürü bana orada kıç kıca yata öküzlerden bahsetti 10/03/2019 günü yani 8 gün evvel birlikde gittik saat 11 den itibaren yürümeye başladık saat 18 de başladığımız yere döndük, ayak baş parmaklarım halen kendine gelemedi bu yürüyüş yan,dik sağa yan sola yan yani yürüyüş öyle sıradan bir yürüyüş değil ben 68 müdürüm70 yaşında.Neyse mevki topak taş mevkii işin garibi ayının hemen üstü. Oraya orman yolu açmışlar bu iki öküzü çüküra atıp üstünü toprakla kapatmış olacaklarki öküzler yok topak taşı biraz ileri yuvarlamışlar.Bu taşın üstünde oyma oturak var bence bu ayınında oldugu dereye bakıyor olabailir di.Dikkat ettiyseniz ayının karşısında magra var Bu sefer biraz daha yakınına vardım mağaraya yan yol var ama çok tehlikeli uçurumdan geçiyor, Bu dere türbe tepenin doğu etegidir. Saygılar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bu fotoğraftaki alan güzel görünüyor.Net bir işaret emare var mı acaba.Çift öküzler Türbe tepenin güneydoğusunda kalmalı.Değişik bölgelerde tabi biraz fark edebilir açılar yönler.Bu mevkide birde ayı olacak.Burası karatepe yeşildağ civardırıdır.Net görüntü var mı ayı yada mağaraya dair.?

balkaya34

Operatör
Bu fotoğraftaki alan güzel görünüyor.Net bir işaret emare var mı acaba.Çift öküzler Türbe tepenin güneydoğusunda kalmalı.Değişik bölgelerde tabi biraz fark edebilir açılar yönler.Bu mevkide birde ayı olacak.Burası karatepe yeşildağ civardırıdır.Net görüntü var mı ayı yada mağaraya dair.?
Selam ustam:Ayının sol omuzundan ileri baktığında karşıdaki magra görünüyor.Yinede ben ikisinin arasına girip bunlar nereye bakıyor diye baktığı yeri görüntüledimjy10_013.jpg

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Sistem belgelerde verilene uygundur sürekli.Yani ayının ayağı 23 adım sonra ise.Bir 23 adım çaprazında mağara mahsen vardır.Çok uzağa atmaz.

balkaya34

Operatör
Sistem belgelerde verilene uygundur sürekli.Yani ayının ayağı 23 adım sonra ise.Bir 23 adım çaprazında mağara mahsen vardır.Çok uzağa atmaz.
Selam ustam: 23 adımda 40 adımda da herhangi bir taş bulamadım ben bu resmi yaklaşık 10 yıldan fazla bir zaman oldu a zaman bu bilgiler olmadı.Birhafta önce gittim o alana meşe ekimi yapmışlar çok sık ekilmiş yinede güçlükle girdim aradım bir taş yok.Arkasında var bir kaya.Acaba vardıda bu meşe ekiminde üstümü kapatıldı. diye düşünüyorum Artık iş cihazımı kaldı bunuda düşünüyorum.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Ayıcısı olan ayı çalışmasında bilirsin ki abim ayak ayının 23 adım karşısında suyun öbür tarafındadır.Su zaten 10 adım kadar vardır.Ayak suya sıfır kadar yakınsa Ayı en az suya 10 adım uzaktadır.Şimdi toplam 7 ayı vardır.Eminağa değirmeni civarında monika çiftliği civarında cin deresi kuru derede vezirtepe yeşildağ civarlarında yani senin ayı dediğin yerde ayı fügür resimde yok yada biz göremedik.Burda yanlışa düşmeyelim !!! Ayıcı ayıyı oynatıyor Temsili ismi defci hasandır bu ayınında bir ayak izi karşısında diğerlerinin bazılarında olduğu gibi 23 adımdadır.Ama burası kuru değil Alibey değirmenin yanıdır yakınıdır.Burası Acı tatlı suların olduğu mevkidir.Burası dağ zirvesi yada yamacı değil direk vadidir.Bu vadiden su akar.

balkaya34

Operatör
Ayıcısı olan ayı çalışmasında bilirsin ki abim ayak ayının 23 adım karşısında suyun öbür tarafındadır.Su zaten 10 adım kadar vardır.Ayak suya sıfır kadar yakınsa Ayı en az suya 10 adım uzaktadır.Şimdi toplam 7 ayı vardır.Eminağa değirmeni civarında monika çiftliği civarında cin deresi kuru derede vezirtepe yeşildağ civarlarında yani senin ayı dediğin yerde ayı fügür resimde yok yada biz göremedik.Burda yanlışa düşmeyelim !!! Ayıcı ayıyı oynatıyor Temsili ismi defci hasandır bu ayınında bir ayak izi karşısında diğerlerinin bazılarında olduğu gibi 23 adımdadır.Ama burası kuru değil Alibey değirmenin yanıdır yakınıdır.Burası Acı tatlı suların olduğu mevkidir.Burası dağ zirvesi yada yamacı değil direk vadidir.Bu vadiden su akar.
Suya biraz mesafeli yakın değil ve çok sarp biryer enaz suya 300 metre mesafesi var soldaki ayı sağdaki ayıcı insan bunun tepesini hafız temizlemişler başında küçük bir haç var gibi geldi bana Birde ayıcı dereye bakıyor ayı terse bakıyor dağa doğru bakıyor iyi incelersen sol bacak yok.ve sol eli kaldırmış gibi.