Esmaül Hüsna

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
376
1,232
98
Temiz kağıda Miski Amber ve safran ile Ya Rezzak Esmasının vefikini yazın yada yazdırın. img_1579899135878.jpg

sonra saf bakırdan yapılmış cubugun içine koyun.
20200124_175102.jpg

Kundaga bakır üzerine yazabilseniz daha hoş.
Üflenmiş cubuk diyede satmayın ))) mühim olan dogru kullanmak ve inanmak.

Binbir solisyondan iyidir, yada onun bunun Altına gidiyor sadece dedigi cubuklardan daha iyi. Unutma iş cubukta degil, kullanandadır. Çubugu ancak kalbin kadar kullanırsın.
Vefkin yapılış ve çiziliş adabını bilmeyen özelden yazabilir. Rast gele hatlar çizilmez ve hesaba göre doldurulur.

Son düzenleme:

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
376
1,232
98
Bırakın biraderim vefk bu kapatın konuyu nereye gidiyor bu forum boş işler yahu
Kimsenin gırtlagını sıkıp yapın demiyoruz. Sende bu Esmayı sayısına göre okursun.
Amacımız büyü degil korkma )))
Vefk yazmak istemiyorsan 308 defa oku cubugu kullanırken.

Sezgin03

Member
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ara 2019
82
165
38
Ebced islama hizmet etmiyor kardeşim yarım yamalak bilgi ile yol alınmaz alınırsa aha böyle paylaştırırlar

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
376
1,232
98
Ebced islama hizmet etmiyor kardeşim yarım yamalak bilgi ile yol alınmaz alınırsa aha böyle paylaştırırlar
Ebcet neye hizmet ediyor kardeşim. Senin gibilerede Kabala derler aha böyle yozlaştırırlar.
Bunu iyi işede kullanırsın kötü işede, konunun amacını lütfen çarpıtma. Yazmak istemiyorsan 308 defa oku. İllâ yazarsan vefk yaparsan işe yarar diye bir kâide yok.Kimseyede zorla yazın yapın demiyoruz. Yaptıgın işte âmelin ne istedigin önemli. Allahtan Allahın İsmi şerifi ile istemek şuçmu ?

Yarım yamalak degil, Esmalar ve frekansları üzerine uzun zamandır çalışıyorum ben. Bunu frekansa döndürüp her şey üzerindede etkisini çıplak gözle görüyorum.

Yaptıgımız Büyü degil. Yapanda yaptıranda bizdende degil. Kısa ve etkili yol sadece !
Sakal bırakmış üfürükcüye gider yazdırırsın, biz açık bir şey paylaşsak yarım yamalak der, birde yafta yurur cıkar gidersin. Eminim o söyledigin sözdende başka bildigin yok bu konuda.

Bi bak yada bilene baktır o vefkte bir Cin yada Cinni adı geçiyormu ? Bu işte yazdıgın Hüddam önem arz eder. İmâ ettigin işe yönlendirmiyoruz, öyle düşünüyorsan yapmazsın olur biter, ama eleştiri yaparkende bildigin konuda yap.

Son düzenleme:

Sezgin03

Member
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ara 2019
82
165
38
Ebcet neye hizmet ediyor kardeşim. Senin gibilerede Kabala derler aha böyle yozlaştırırlar.
Bunu iyi işede kullanırsın kötü işede, konunun amacını lütfen çarpıtma. Yazmak istemiyorsan 308 defa oku. Kimseyede zorla yazın yapın demiyoruz. Yaptıgın işte âmelin ne istedigin önemli.
Yok kardeşim yok Boş işler bence kaynağıda yok define bilimselde değil heryerden fiyasko Celcelutiye , Berhetiyye falan mı çalışıyorsun ?

Sezgin03

Member
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ara 2019
82
165
38
Bunu iyi işede kullanırsın kötü işede, konunun amacını lütfen çarpıtma. Yazmak istemiyorsan 308 defa oku. İllâ yazarsan vefk yaparsan işe yarar diye bir kâide yok.Kimseyede zorla yazın yapın demiyoruz. Yaptıgın işte âmelin ne istedigin önemli. Allahtan Allahın İsmi şerifi ile istemek şuçmu ?

Yarım yamalak degil, Esmalar ve frekansları üzerine uzun zamandır çalışıyorum ben. Bunu frekansa döndürüp her şey üzerindede etkisini çıplak gözle görüyorum.

Yaptıgımız Büyü degil. Yapanda yaptıranda bizdende degil. Kısa ve etkili yol sadece !
Sakal bırakmış üfürükcüye gider yazdırırsın, biz açık bir şey paylaşsak yarım yamalak der, birde yafta yurur cıkar gidersin. Eminim o söyledigin sözdende başka bildigin yok bu konuda.

Bi bak yada bilene baktır o vefkte bir Cin yada Cinni adı geçiyormu ? Bu işte yazdıgın Hüddam önem arz eder. İmâ ettigin işe yönlendirmiyoruz, öyle düşünüyorsan yapmazsın olur biter, ama eleştiri yaparkende bildigin konuda yap.
Gayet bilgiliyim milleti zehirleme ve çok ta kızma kaynak göster güzelim

Sezgin03

Member
Kayıtlı Kullanıcı
29 Ara 2019
82
165
38
Yönetim buradaki define havasını bozmayın bozanlara fırsat vermeyin Define avcıları ne zaman Havasın derinlikleri oldu prestij kaybeder site

@MendereS

Bu işleri sevmeyen insan çok adam bakar kaynağı olmayan bir uygulama islamda yeri yok negatif düşünür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...