evde kazı ve paranormal durum

levente

Member
Kayıtlı Kullanıcı
terk edilmiş bir köyde bir evde kazı yapılıyor ekip 6 kişi ev çok eski ama 1, oda değil hemen bitişigindeki 2, odada jkazı işlemi var 2 kişi kazı yapıyor 4 kişi diğer odada muhabbet ediyo bu 4 kişiden biri dısarda erketedede :) sonra o disardaki kişi odada muhabbet edenlerin yanından gecip tuvalete yönleniyor jeneretör var direk tuvalete yönleniyor tuvaletin ısıgını yakıyor tabi geriye kalan 3 kişi durumu anormal karsılıyor ısık yanması iyi bişey değil gece vakti terk edilmiş yer yakalanacaz diye endişeleniyorlar 5 dakka zaman geçiyor artık tepki gösteriyolar cık hadi kapat ışıgı diye sonra yanlarından gecen kişi dısardan kafasını uzatıyor içeri kim yaktı ısıgı ne bagırıyorsunuz diye :) adagıdaki 2 kişinin olaydan haberi yok olaya şahit olan 3 kişi tabana kuvvet dışarda erketedede kalan kişi durumu anlamıyor ışıgı kapatmaya gdiyor ve kapatıyor arkasını döndüğünde ışık tekrar yanıyor ve tekrar kapatıyor ve tekrar ısık açılıyor garibim olayı anlıyor ve asagıdaki iki kişiyi acil çıkarıp diğerlerini aramaya koyuluyorlar o 3 kişiden 1, sini köyün meydanında buluyolar koşarken düşmüş heryeri yara bere ne oldu dendiğinde biri arkamdan koşarak beni kovalıyodu demiş 2, kişiyi arabanın yanında arabanında 4 kapısı açık tüm ısıkları yanık halde buluyolar korkudan konusamaz halde 3, kişi yi bulamıyolar 3 gün sonra çıka gelmiş yakındaki köye kadar koşmus ve 2 gün konusamamıs daha sonra sarılık tedavisi görmüş..... kıssadan hisse arkadaslar insanın en büyük düşmanı kendisidir aslında kendi hayal güçlerinin gazabına ugramıslar. oraya 3 gün sonra gittim anlatılanları merak ettim ve tesisatı toplamamı rica ettiler gittiğimde jeneretörün benzini bitmişti yanımda benzin getirmiştim calıstırdık jeneretörü tuvaletin lambası yanıyodu kapadım bekledim 1 dakika sonra tekrar yandı kapadım tekrar yandı jeneretörü kapatıp lambanın açma kapama düğmesini devre dısı bıraktım tekrar jeneretörü actık lamba hiç kapanmadı 4, kişiye tuvalete gittinmi dedim evet dedi ama hemen cıktım lambanın düğmesini elledinmi dedim evet ama cok zor acıldı kolay kapandı dedi kapadım çıktım yanlarından gecerken karanlık oldugu için fark etmemişler haer halde neyse velhasıl aletleri toparladık yeri arşivimize aldık geldik o 3 arkadas bu işlerden tövbekar oldu :)

sandalci14

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
lamba anahtarimi bozukmus.anlamadim olayi.

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aynen kısa devre varmış :)