Farmet dedektor hakkinda bilgi

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Farkı ne @eski eski usta ?
Buradakiler de aynısı olacak
Eyer bu uygulanırsa size sohbete 2 isim versem dudaginiz ucuklar fazla deyil 2 isim top listesinde zirve yapmış herkesin güvenini almış isimler
Ama gerek yok bende kalsın lakin olurda dönüş yapar da aynı şeyleri tekarum ederlerse sadece o 2 ismi deyil geri kalanlarida isfa ederim cikip ta desinler bakalım yalan mi deyilmi bu işler öyle göründüğü gibi deyil

eski

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Farkı ne @eski eski usta ?
Buradakiler de aynısı olacak
Eyer bu uygulanırsa size sohbete 2 isim versem dudaginiz ucuklar fazla deyil 2 isim top listesinde zirve yapmış herkesin güvenini almış isimler
Ama gerek yok bende kalsın lakin olurda dönüş yapar da aynı şeyleri tekarum ederlerse sadece o 2 ismi deyil geri kalanlarida isfa ederim cikip ta desinler bakalım yalan mi deyilmi bu işler öyle göründüğü gibi deyil
Hiç bir şekilde dudağım uçuklamaz, Ben seyirdeyim niklerin yazdıklarının benim için bir ehemmiyeti yok. Tanımadığım icraatını görmediğim kişilerin söyledikleri bende boş. dediğim gibi forumda kişiler niklerin arkasına saklanmış durumda olduklarından olumsuzluklar süre geliyor. Kendi ismleriyle tanınacak ve ulaşılacak şekilde forumlarda olsalar kötü taraflarını ortaya çıkaramazlar, çıkaranlarda bir süre sonra kaybolur giderler.
Misal vereyim misalide balıktan açtık balıktan vereyim boğaza balığa gidersin , biri gelir benim kullandığım makinayla kamışı bana anlatır. kullandığı ekipmansa denklik olarak çok uzaktır, Kamış makina zaten bende. tecrübeside bende. O kişi parmak kadar yaprakları çeker kovayı doldurur, ben bir tane lüferi çıkarayım diye uğraşırım, alırsam bir lüfer alırım bana balıkçılığı öğretir, bilmezki ben yaprağa olta açmam açanıda sevmem. atış yaparsın atışını beğenmez bana atış yapmayı öğretir. oltayı eline verip atta canlı öğreneyim dediğimde apışıp kalır benim atışımın yarısına ulaşamaz . Bu yaşanan da kişiye yapta göreyim deme şansımız var, icraat tespit edilebilinir. Burada define forumlarında yaşananlarda tespit şansı canlı olarak malesef yok. Yazdıklarından bir nebze oda anlayanlara.

poyraz1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Siz neden kendinize tartışma yaptınız tamam haklisiniz dolandırıcılar üçkağıtçılar var ama bu site bunu engeller nasıl engelliler bu cihazları kullanan arkadaşlar var iyisiniz kötüsünü bilirsiniz lütfen kendinizle tartışmayınca benim soruma cevap verin 2000 tl ile 2500 tl arasi 2 metreyi gören yada 2.5 metreyi giren cihaz varmi varsa nasıl arkadaşlar

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Siz neden kendinize tartışma yaptınız tamam haklisiniz dolandırıcılar üçkağıtçılar var ama bu site bunu engeller nasıl engelliler bu cihazları kullanan arkadaşlar var iyisiniz kötüsünü bilirsiniz lütfen kendinizle tartışmayınca benim soruma cevap verin 2000 tl ile 2500 tl arasi 2 metreyi gören yada 2.5 metreyi giren cihaz varmi varsa nasıl arkadaşlar
O derinlikte görüntu alan cihazlar pahalıdır, bu fiyatlrlara ancak vlf bulursun. Oda 20-30 cm is görür, eger metal ayrimi iyi degilse insani bezdirir

MendereS

Admin
Administrator
şöyle yapacağım. YEMİNLİ üye gurubu oluşturacağım dedektör yorumcularını isteği üzere YEMİNLİ üye gurubuna alacağım.

Tabi önce adil yorum yapmaları için onlara yemin ettireceğim.

Hiçbir Dedektör firmasını yada ürünlerini desteklemediğime, tamamen kullanıcı haklarını gözettiğime namusum ve şerefim üzerine yemin ederim.

bu yemini eden kişileri YEMİNLİ üye gurubuna alacağım.

Kim eder ? Ben edeceğim. başkada eden olacağını sanmıyorum. olsun zamanla çıkar belki.

Üyelerde yapılan yorumlarda bakar kim yeminli kim üye kılığındaki sponsor ona göre kararını verir.

Bu iş bu kadar basit. Hadi hayırlı olsun.

Kaan5557

Member
Kayıtlı Kullanıcı
adli vakalarda mahkemede yeminli ifade verip..Allahin dinini kitabini vatanini soyunu sopunu satan..yalanci sahitlik yapan..maddiyatin öne ciktigi bu zamanda ailesini bile satanlarin oldugu bu çağda..yada uyduruk cihaz yapan 2000 metreden yerin altini 20 metre goren boylesi gozu donmuslerin yeminli uyeligin bunlari korkutacaginimi saniyorsunuz...ah keske korksalar....ben cok isterim...hadi hayirlisi...

Delucia

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlısı olsun, ancak @Kaan5557 son mesajında doğru demiş, 1990larda ve çok daha eskilerde yaşamıyoruz, insanların sözlere laflara yeminlere itibarı yok bu çok kötü. @MendereS Hiçbir Dedektör firmasını yada ürünlerini desteklemediğime, tamamen kullanıcı haklarını gözettiğime namusum ve şerefim üzerine yemin ederim.

Allah’ım herkese paradan daha kıymetli olan şey onur , haysiyet ve kişilik versin. Namus parayla satın alınmaz.

Ustam + olarakta yalan yanlış bilgi veren kişileri uyarı / engellemek gibi yaptırımlar sergilenebilinir.

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu konuda yapilacak birsey yok. Ayrica herkes her cihazi ayni seviyede kullanamaz. En iyisi hic bulasmamak, iki tarafi keskin bicak gibi. Yeni bir cihaz yaptigi soyleyen ve diger sitede banlanan bir arkadas vardı. Baktim Youtube da videolari var, msj attim, basit gorunumlu cihazlarini satiyor, 10.000 TL ye kadar fiyatlar istiyor. Kendisi daha hic arazide kullanmamis, altina giden cihaz, memleket manzaralari

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Böyle bir cihaz yok ...

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
@MendereS bunca yıllık yöneticisin
Binlerce türlerle kisiliklele mücadele ettin
Her tür den insanla bire bir diyaloğa girdin
Hakaret edildin sovuldun
Sevildin sayıldin
Geven verdin güvensizlik sağladın
Ihanet ettin ihanete uğradın
Herşeyi kısaca yaşadın...

Ama insan sarrafı olamadın menderes ...
Hâlâ bir güvensiz hala kimin faydalı kimin zararlı olabileceğini kestoremiyorsun
Bir çıkmazdasın hak veriyorum sana
Ama yinede güçlüsün bir başkası olsa
Burayı sohbetten sonra açmazdı
Gerçi hala ne maksatla açıldığına ne inanmislogim var nede kestirmislogim ama yine olsun bir kere Yav he he... dedik ...

Bu âlemde bu ortamda herkesin bildiği sayılı
Isimler vardır cihazlar konusunda
Bu isimlerin en basında gelen isimlerden biride @Kaan5557 ustadır
Bu ismin yemine ihtiyacı yok
Ama tüm defineci kardeşlerimin bu isme ihtiyacı var onun dürüstlüğünden
Şüphe duyan Definesohbeti yönetiminden başka hiç kimse yok ....

MendereS

Admin
Administrator
Site daha tam oturmadı bu konularda kesin hükme varmak için elbette erken. bu şekilde tartışarak tam ne yapacağımıza karar veririz. konu sayısı 500 olmadı site kısmen oturması için bin konu yapmak lazım.

burayı neden açtığımızı yazdım. bu yazılım gelişmeye açık. ilerleyen zamanda herkes medya ve albümler oluşturacak. hatta ne satıyorsa site içini rahatsız etmeden kendi medyasında yapacak. şimdi bu sayfaları göremiyorsunuz ilerleyen zamanda açacağız.

ya bunu herkes yapacak ses çıkarmayacağız yada kimse yapmayıp yeminli isimler alacağız. bu işin ortası galiba yok.

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Site daha tam oturmadı bu konularda kesin hükme varmak için elbette erken. bu şekilde tartışarak tam ne yapacağımıza karar veririz. konu sayısı 500 olmadı site kısmen oturması için bin konu yapmak lazım.

burayı neden açtığımızı yazdım. bu yazılım gelişmeye açık. ilerleyen zamanda herkes medya ve albümler oluşturacak. hatta ne satıyorsa site içini rahatsız etmeden kendi medyasında yapacak. şimdi bu sayfaları göremiyorsunuz ilerleyen zamanda açacağız.

ya bunu herkes yapacak ses çıkarmayacağız yada kimse yapmayıp yeminli isimler alacağız. bu işin ortası galiba yok.
Şimdi mender3s yemin töreni için bir sunakta bizmi yapak yoksa
Hazır bulduklarimizdanmi kullanacaz
Hayirlisi olsun takipteyim

Üst Alt