Fotografsiz acil bilgi

codestrom

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle merhaba ustalar benim aklımda olan ve çok araştırmaya rağmen bir sonuçta ulastiramadigim bir isaret var ama fotoğrafı elimde mevcut değil su an isteseler cekemem artık kendini bilmez cahiller tahrip etmiş ama aklıma kayıtlıdır. Işaret anlatıyorum dikdörtgen uzun kenarlar 13 kısa kenarlar 11 cm dir cizmedir derin oyma değil. Dikdörtgeni karşınıza aldığınızda ssağ üst köşesi dışarıya doğru 1cm kabartmadir yani kısa kenarla uzun kenarin birleşiyor birleştiği noktadan disariyanbir cm taşıyor orası kabartma devamında dikdortgenin sol iç tarafında kısa kenarla birleşik eş kenar üçgen her bir kenar 7 cmdir. Yardımcı olacak ustama bir kağıda çizip whatsapptan atabilirim yer bursa uludag

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Kimse whatsaap numara vermez , versede burdan engellenir. Çünkü burda ortak paylaşım yapılmaktadır . Bilginiz olsun Bu konuda.

Şimdi işarete gelince diktörtgen bana göre sonsuz yaşamı dile getiren bir sembol.Bir mezar olabilir. Yönlerini de keşke yazsaydınız. Şimdi siz bu resmi bir çizim yapın ve buraya aktarın .burda biz yazalım ne olduğuna hep birlikte karar verelim.

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
Bu alan nasıl bir yer ve yanında oyma var mı fındık kadar.

codestrom

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kimse whatsaap numara vermez , versede burdan engellenir. Çünkü burda ortak paylaşım yapılmaktadır . Bilginiz olsun Bu konuda.

Şimdi işarete gelince diktörtgen bana göre sonsuz yaşamı dile getiren bir sembol.Bir mezar olabilir. Yönlerini de keşke yazsaydınız. Şimdi siz bu resmi bir çizim yapın ve buraya aktarın .burda biz yazalım ne olduğuna hep birlikte karar verelim.
Aktarildi

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
İşaret zaten kapalı çevrelenmiş alan içinde oda diyor.Kıymetli oda.Buda mağara olduğunu öğrenmemiz iyi oldu.

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
Roma bizans işaretlerinden.Genelde kullanılmış denk gelinmiştir.

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
Şimdi mağaranın içini ve büyüklüğünü kaya yapısnı biraz anlatabilirsen iyi olur.

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
Zemin toprak dolgu mu yoksa kaya mı?Bu mağaranın üst kısmında aşağısında neler var üstünde kayalarda sedir düzlük yapan yer var mı bir dönüm ve ya daha küçük alan.

Üst Alt