Fotografsiz acil bilgi

codestrom

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle merhaba ustalar benim aklımda olan ve çok araştırmaya rağmen bir sonuçta ulastiramadigim bir isaret var ama fotoğrafı elimde mevcut değil su an isteseler cekemem artık kendini bilmez cahiller tahrip etmiş ama aklıma kayıtlıdır. Işaret anlatıyorum dikdörtgen uzun kenarlar 13 kısa kenarlar 11 cm dir cizmedir derin oyma değil. Dikdörtgeni karşınıza aldığınızda ssağ üst köşesi dışarıya doğru 1cm kabartmadir yani kısa kenarla uzun kenarin birleşiyor birleştiği noktadan disariyanbir cm taşıyor orası kabartma devamında dikdortgenin sol iç tarafında kısa kenarla birleşik eş kenar üçgen her bir kenar 7 cmdir. Yardımcı olacak ustama bir kağıda çizip whatsapptan atabilirim yer bursa uludag

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Kağıda çiz buraya at lütfen.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Kimse whatsaap numara vermez , versede burdan engellenir. Çünkü burda ortak paylaşım yapılmaktadır . Bilginiz olsun Bu konuda.

Şimdi işarete gelince diktörtgen bana göre sonsuz yaşamı dile getiren bir sembol.Bir mezar olabilir. Yönlerini de keşke yazsaydınız. Şimdi siz bu resmi bir çizim yapın ve buraya aktarın .burda biz yazalım ne olduğuna hep birlikte karar verelim.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bu alan nasıl bir yer ve yanında oyma var mı fındık kadar.

codestrom

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kimse whatsaap numara vermez , versede burdan engellenir. Çünkü burda ortak paylaşım yapılmaktadır . Bilginiz olsun Bu konuda.

Şimdi işarete gelince diktörtgen bana göre sonsuz yaşamı dile getiren bir sembol.Bir mezar olabilir. Yönlerini de keşke yazsaydınız. Şimdi siz bu resmi bir çizim yapın ve buraya aktarın .burda biz yazalım ne olduğuna hep birlikte karar verelim.
Aktarildi

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Yakınında yaşamış medeniyet hangisi bilgin var mı?