Garret 2500 gti

kaleli

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
23
36
16
Selam ustalar bu cihaz hakkında görüşlerinizi alasilirmiyim. Veya buna alternatif hangi cihazı tavsiye edersiniz. Performans başlık nerden alınır

• Beğen
Tepkiler: R00T

kaleli

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
23
36
16
Birde bunun çakması yerli yapım yabancı orijinal yapımı var diyorlar. Bunun hakkında bilgi verseniz.

• Beğen

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
Bu cihazin yerli yapimi çakmasi felan filan yok..o cihaz o cihazdir...
satici firmalarin ayaklari bunlar...benden al disarda cakmalari var...baska yerden alma benden al demenin baska yolu...

kaleli

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
23
36
16
Bu cihazin yerli yapimi çakmasi felan filan yok..o cihaz o cihazdir...
satici firmalarin ayaklari bunlar...benden al disarda cakmalari var...baska yerden alma benden al demenin baska yolu...
Hocam teşekkür ederim. zahmet olacak. Buna alternatif hangi cihazı tavsiye edersiniz 30-40 bin Tl limit var.

• Beğen

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
Hocam teşekkür ederim. zahmet olacak. Buna alternatif hangi cihazı tavsiye edersiniz 30-40 bin Tl limit var.
Hocam ben şunu al bunu al demem...malum alinan cihazin hakki verilmez kullanamaz bizden bilinir...vesselam vebali var...
Ama bu garrett 2500 den daha iyi cihaz varmi diye sorarsan ..evet daha iyileri fersah fersah iyileri var...
mesela garrett at pro 2500 den daha iyidir...xp gmaxx2 daha iyidir...ondan daha iyisi yine xp deus daha iyidir..yine minelap serilerinden iyi olan var...whites serilerinden iyi olanlar var...vesselam cok var...
pulse dedektorlere girmedim...onlardan dusunursen cok iyiler var...tercih sizin...iyi arastirin...eleyin...tekrar müteala ederiz...kolay gelsin

kaleli

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
23
36
16
Hocam ben şunu al bunu al demem...malum alinan cihazin hakki verilmez kullanamaz bizden bilinir...vesselam vebali var...
Ama bu garrett 2500 den daha iyi cihaz varmi diye sorarsan ..evet daha iyileri fersah fersah iyileri var...
mesela garrett at pro 2500 den daha iyidir...xp gmaxx2 daha iyidir...ondan daha iyisi yine xp deus daha iyidir..yine minelap serilerinden iyi olan var...whites serilerinden iyi olanlar var...vesselam cok var...
pulse dedektorlere girmedim...onlardan dusunursen cok iyiler var...tercih sizin...iyi arastirin...eleyin...tekrar müteala ederiz...kolay gelsin
Verdiğin bilgi için sağol teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: R00T ve Kaan5557