Gecenin Sözü

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selamün aleyküm.Ne okursan ve nerde okursan oku. İster diplomanın üstünde ilkokul yazsın, ister bitirilmesi en zor üniversitenin adı.İster birisi taştan çıkarsın ekmeğini, isterse diğerinin adını taşlara yazdırsın yaptığı icadı.Ama unutulmamalıdır ki insanlık, fen bilimlerinin formüllerini,matametiğin formüllerini ezbere bilmekte değil, haddini bilmekte gizlidir. Sonuçta kimin daha cahil olduğunu akıl değil, sergilediği "Hoşgörü, Terbiye ve İnsanlık"belirler.Selamlar.
“Kadri büyük, keremi bol olan ve Esması *El-Macid*” olan RAHMAN’a emanetsiz.

Deli firat

DOĞACI
Yönetici
Süper Moderatör
Emeğine sağlık ben ben ben diyen okumuş cahillerlemi karşılaştın gözüm

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Emeğine sağlık ben ben ben diyen okumuş cahillerlemi karşılaştın gözüm
Eyvallah gardaşım.Bu aralar uluslar arası üniversite bitirmiş.Diplomaları kapı gibi olan,bir mil yol alamamış cahillere ders veriyorum.SuNSeT28 usta oldu müdür iyimi?Selamlar.

Deli firat

DOĞACI
Yönetici
Süper Moderatör
Eyvallah gardaşım.Bu aralar uluslar arası üniversite bitirmiş.Diplomaları kapı gibi olan,bir mil yol alamamış cahillere ders veriyorum.SuNSeT28 usta oldu müdür iyimi?Selamlar.
Allah kolaylık versin işin zor cahile anlatmak kolayda okumuş cahile ne edecen

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Allah kolaylık versin işin zor cahile anlatmak kolayda okumuş cahile ne edecen
Gardaşım onları bilgimizle gereken cevabı veriyorum sıkıntı yok.Onlar şimdi buradan diploma nasıl alırız dertine düştüler.Misafir umduğunu değil bulduğunu yer.Selamlar.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Hangileri sunset ustam.Haberimiz yokken birileri gelip öğretilerinizi bilgilerinizi mi izleyip takip ediyorlar.
Ustam bu durum reel hayatımda böyle.Birileri buradaki bilgilerimizi bir şekilde ustayım diye kullanıyorlar.Benim bilgimle beni vurmaya çalışıyorlar.Çokmu yazıyorum diye bazen düşünüyorum kendimi sorguluyorum.Her türlü insanla mücadele halindeyim.Fırtına olsalar sadece tozumuzu alırlar hepsi o.Selamlar.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Aleykum selam.Ne yapabiliriz ki .Bizimde öyle bazen bizden duyduklarını vallahi bize satmaya kalkanlar oluyor reelde .Not : unutuyorlar galiba bizler onlara anlatıp söylediğimiz ölçü ve işleri. Hatırlattığımızda sus pus oluyorlar. :D

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Aleykum selam.Ne yapabiliriz ki .Bizimde öyle bazen bizden duyduklarını vallahi bize satmaya kalkanlar oluyor reelde .Not : unutuyorlar galiba bizler onlara anlatıp söylediğimiz ölçü ve işleri. Hatırlattığımızda sus pus oluyorlar. :D
Sayemizde diploma sahibi oluyorlar.Yapacak birşey yok inşallah hak edenler alır diplomayı diyelim;).Selamlar.