Geçmiş olsun İzmir

Deli firat

DOĞACI
Yönetici
Süper Moderatör
Rabbim beterinden korusun inşallah geçmiş olsun izmir Allah yardımcınız olsun ölen vatandaşlara Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin yaralılarada acil şifalar versin rabbim inşallah

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Rabbim bütün islam milletini kaza bela ve musibetlerden korusun inşaAllah. İzmir için hem dua hem de yardımlaşma görevlerimizi elimizden geldikçe ihmal etmeyelim ülke olarak hepimiz inşaAllah.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selamün aleyküm.Rahman ülkemizi,milletimizi ve islam alemini.Doğal afetlerin şerrinden korusun inşallah.Şimdi birlik zamanı,yardımlaşma zamanı ve paylaşma zamanı.İzmir geçmiş olsun başımız sağolsun inşallah.Selamlar.

ABK33

Defineci; doğayi sever, kültürel varliklari korur.
Yönetici
Gecmis olsun.
Depremi yasayan bilir.
Van depreminde, artci depremde oradaydim. Bayram Oteli yikilmisti.
3 dakika sonra otele vardik, hersey cok korkunctu. Toplam 12 sn.surmustu de bana 12 dakika gelmisti.
Allah cc basta İstanbul olmak uzere tum sehirlerimizi muhafaza etsin. Amin.

Turko

Ölmeden önce ölenler
Yönetici
Süper Moderatör
IMG_20201102_184510.jpg

Şantiyede toplantıdayım 33 adet perde beton istinat işi var kalıplar hatalı taşeron sıkıntı belediyenin mimarları mühendisleri işten bir haber stres sıkıntı tartışma hararetlendi sesim yükselmeye başladı proje müdürü ortamı sakinleştirmeye çalışıyor mesaj geldi telefonuma eşimden.. gemileri yakmak üzereydim.. adam yine baba olacaksın ama bu sefer gerçekten baba olacaksın kızın olacak dedi kısa bir cevap yazdım " adını Elif koyalım" dedim . Oğlum olduğunda kendimi babama atalarıma karşı ispatladığımı erkek olduğumu erkek babamın erkek torunu oldu diyerek baba olduğumu düşünüyordum kızımı kucağıma aldığımda baba olduğumu anladım bir Elif daha var tanıdığım 60 saat sonra Rabbimin mucizesi benim Elif'im ile aynı yaşta tonlarca yüke kafa tutup çıktı enkaz altından Rabbim bütün çocuklara bebeklere herzaman çocuk kalacak hiç büyümeyecek kötülük olmayan acı olmayan bir Dünya nasip etsin inşallah içinde şekerler oyunlar gülücükler dolu. Dua ediyorum Rabbim enkaz altında olanları sevdiklerine bağışlasın inşallah.