Gelin Kardeş Olalım

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Selâmün Aleyküm Cümleten.

Ben Zikrullah diğer forumdan mayhem e isteğim ile hesabın dondurulmasını istedim ve sağolsun gerekeni yaptı.Artık buradayım.

Darıldığım noktalar var.Kardeşiniz olarak surfer , radyestezi cihaz hakkında derin bilgiler içeren konular açtım hatta radyestezi konum en başlara sabitlendi.Çok kişinin işaretini çözüme ulaştırdık tılsım konusunda yardım ettik ve musallat için reçete yazdık hepsini Allah rızası için mesai harcayarak özveri ile hallettik.Kalkıpta bunca hizmete saygı duymayanlar oldu.Onlar ile sorunum yok fakat bizi üzdüler eleştiri üstüne eleştiri.Ayrıca haksız ve ön yargı hatsafada.İlim ilim diyorsun dediler bizde fikrimiz ne ise zikrimizde odur dedik.Anlamadılar.Ben artık münakaşaya kimse ile girmeyeceğim bilgimi tecrübe mi isteyen ile paylaşır ara sıra konu açar buralarda inşallah Güzel paylaşımlar yaparım.Mayhem gitmemizi istemedi iyi insan benim tek hatam bazı konuları umama açıklamak oldu büyüklerimizden ihtar yedik manada artık bu yanlış tan döndük.Beni Gurur kibir ile eleştirenler şunu bilsin ki tam zıttıyım zaten yok bir işi olan insanım.Hayatım ilim ve define oldu tanıyanlar bilir.Hem dünya hemde ahiret için bir şeyler yapıyoruz coluk çocuk sahibiyiz.Ama neden se bir tel e ayet okunur define Mevla nasip ederse bulunur dedik aman Yarabbi o kadar sapık Havvas tertibi var forumda onlara ses yok bize cephe var hepsinin üstesinden Allahın izni ile geldik Biiznillah.Forumda hiç bir zaman ticaret yapmadım ihtiyacım da yok.

Zaten bir çok konuyu o forumda yazdım.Burada tekrar yazmayalım tüm içtenliğim ile geldim kabul ederseniz görev alır bildiğimizi anlatırız.Kabul etmez iseniz de zaten Dergahımızda yüzler ce insan Yetiştiriyoruz tamamen bırakıp online alemi sadece onlara ve çevremdekilere yöneleceğim inşallah.

Allaha emanet olunuz.

Selamun Aleyküm

Son düzenleme:

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam, hoşgeldin sefalar getirdin, insaallah herkes senden iyi faydalanir, bizleri guclendir kardeşim, ve hep soyluyorum en buyuk istegimiz, su ummeti Muhammede hizmeti nasip et duamizin rabbimin kabul etmesi, yat kat duamiz yok, guclenelim hizmet edelim duamiz var, nefsimizi parlatmayalim, kendimizi ezelim baskasini degil, gelin birbirimizin eksiklerini tamamlayalim, bir olalim, kardes olalım

Alparslan kardeşim tekrar hoşgeldin, sende ricam vitesi buyut, bizleride kendinden say, herkesi saygilarimi ve sevgilerimi sunarim, Allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam, hoşgeldin sefalar getirdin, insaallah herkes senden iyi faydalanir, bizleri guclendir kardeşim, ve hep soyluyorum en buyuk istegimiz, su ummeti Muhammede hizmeti nasip et duamizin rabbimin kabul etmesi, yat kat duamiz yok, guclenelim hizmet edelim duamiz var, nefsimizi parlatmayalim, kendimizi ezelim baskasini degil, gelin birbirimizin eksiklerini tamamlayalim, bir olalim, kardes olalım

Alparslan kardeşim tekrar hoşgeldin, sende ricam vitesi buyut, bizleride kendinden say, herkesi saygilarimi ve sevgilerimi sunarim, Allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun
Artık daha dikkatli olacağım Biiznillah
Allah razı olsun

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin. gelmeden adın geldi dün okuduk. o konuya bende yazdım. yazdıklarımın aynısını buraya yazdım kabul et.
Tabiki ustam gönüller bir olsun.Bu arada youtube kanalınızıda takip ediyorum basarılar dilerim.Başından sonuna kadar haklısınız düzen bu şekilde günümüzde Allah muvaffak eylesin

MendereS

Admin
Administrator
Sizi pek tanımıyorum konu açılmışken tekrar yazma gereği duydum.

Biz buraya bilginin dibi çıkana kadar vermeye geldik. vizyonumuz budur. Katılan ve katılmayanlara dönüp bakma zamanımız yok, biz sadece verir gideriz. isteyen kullanır isteyen eleştirir bu konuda herkes özgürdür. kimseyede yok benim dediğim doğru diye diktirme merakımızda yok. yapabilen varsa bilgileri tekrar düzenlesin yanlışları çıkarıp doğruları eklesin daha kullanışlı, faydalı hale getirsin biz bundanda mutlu oluruz. kısacası burası define avcıları, kutsal bilgi kaynağı. burada sözlükler ansiklopediler ağlayana kadar bilgi verilecektir. biz bu yola çıktık bikere. böyle düşünen her kişi bizim için önemlidir.

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Sizi pek tanımıyorum konu açılmışken tekrar yazma gereği duydum.

Biz buraya bilginin dibi çıkana kadar vermeye geldik. vizyonumuz budur. Katılan ve katılmayanlara dönüp bakma zamanımız yok, biz sadece verir gideriz. isteyen kullanır isteyen eleştirir bu konuda herkes özgürdür. kimseyede yok benim dediğim doğru diye diktirme merakımızda yok. yapabilen varsa bilgileri tekrar düzenlesin yanlışları çıkarıp doğruları eklesin daha kullanışlı, faydalı hale getirsin biz bundanda mutlu oluruz. kısacası burası define avcıları, kutsal bilgi kaynağı. burada sözlükler ansiklopediler ağlayana kadar bilgi verilecektir. biz bu yola çıktık bikere. böyle düşünen her kişi bizim için önemlidir.
Diğer forumda da aynı düşüncedeydim hala aynıyım saygı duyulduğu sürece varım

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Ya sen yoktun neler cikti neler kimse ses cikarmadi, ama ben sadece birini sucluyorum, iyi gozuken, ama gercek bir fesat, sonradan gelenlerden, Allah affetsin delilim yok

Aynen senin durumun Menderes ustad insanlari iyi biliyor, aciklamata hayret ettim

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşmi ?

Kardeş demek aynı anne ve baba dan olmak demektir.

Yoo kardeş aynı anne baba gerektirmez omuz omuza verdin mi de olur.

Aslında şöyledir. Küs olsan bile başının belaya girmesinden korktuğun kişidir. Küs olsan bile senin resmini cüzdanında taşıyan kişidir. İşte gerçek kardeş budur. Üsttekiler yalandır.

Hoşgeldiniz inşallah kardeş oluruz.

Nasıl yazdım ama buna puan verin düşünerek yazdım :)

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşmi ?

Kardeş demek aynı anne ve baba dan olmak demektir.

Yoo kardeş aynı anne baba gerektirmez omuz omuza verdin mi de olur.

Aslında şöyledir. Küs olsan bile başının belaya girmesinden korktuğun kişidir. Küs olsan bile senin resmini cüzdanında taşıyan kişidir. İşte gerçek kardeş budur. Üsttekiler yalandır.

Hoşgeldiniz inşallah kardeş oluruz.

Nasıl yazdım ama buna puan verin düşünerek yazdım :)
Müberek niye bu kadar yazdın biz her zaman üslubu ile yaklasıyoruz múslümanlara 3 günden fazla küs kalmak haramdır.İnşallah kardeşim inşallah saygı oldukca sevgi olur muhabbet olur hersey daim olur

Teşekkür ederim

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
zaz12 ustam biz doğaçlama tapiyoruz, dunden bir stres var daha atamadık ondan böyle

Ne konularimuz var, surda yazsak ortalik sarsilir degilmi ALPARSLAN, topu sana attim:) :) :)
inşallah abi Temelde kardeslik olsun ben sadece kısa bir giriş yaptım zaten biliyorsun önyargı haram dedim linç edildim

Üst Alt