Gelin Kardeş Olalım

sef_er

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Alparslan dersler, konular elinden oper kardeşim, bakalim askeri bir disiplin ilemi ders verecen, yoklama yaoacakmiyiz, bir tekmil alırız olmazsa

Bilmeyenlere kardeşimiz asker çocuğu, inatçı ve disiplinlidir, bildiğini okur, fikrini degistiremek zordur

ALPARSLAN

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ALPARSLAN, ben Ali Seyit Gultekin hocadan Y cubuk aldim, o ayarını yapiyor, cubuk nasil dönüyor, bende hic tepki vermiyor, sakul veya cubuk gibi degil niye
Yaşam enerjini yükseltip beyin ile çubuğu yönlendir abi oda zaman alır önünü damacana koy ilk suya çalış inşallah zamanla açılır

sef_er

Member
Kayıtlı Kullanıcı
O demekki zor is, herhalde moralimi bozmak istemedin, ayvallah, Şakulu anlatirmisin bize konu acip

sef_er

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Plastik ucunda tahminen kucuk bir bakir pres metal var

Bir kere bile sinyal alamadim, arazidede gezdim, ali hocada ise takla atip ne isterse buluyor, eksigim cok, ve ne yapacağımı bilemedim

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Hoş geldin kardeşim, bizler kardesiz zaten, hani derler ya,
Rabbim sorar,
ey kulum bana ne ile geldin
ya Rabbi, 80 senelik ibadetimle iyiliklerimle zikrim le geldim,
Rabbim der ya, ey kulum bana ne senin ibadetinden, bana ne ile geldin,
ya Rabbi, yaptığım hayr hsenat ile yedirdigim icirdigim iyiliklerimle geldim,
Rabbim der ya, ey kulum bana ne senin iyiliklerinden kendin için yapmışsın, bana ne ile geldin,
ya Rabbi sana amelimle geldim diyen kullarından eylesin rabbim bizi,

biliyorumki guzel kardeşim sende yüreğinle hoş geldin.

Selâmün Aleyküm Cümleten.

Ben Zikrullah diğer forumdan mayhem e isteğim ile hesabın dondurulmasını istedim ve sağolsun gerekeni yaptı.Artık buradayım.

Darıldığım noktalar var.Kardeşiniz olarak surfer , radyestezi cihaz hakkında derin bilgiler içeren konular açtım hatta radyestezi konum en başlara sabitlendi.Çok kişinin işaretini çözüme ulaştırdık tılsım konusunda yardım ettik ve musallat için reçete yazdık hepsini Allah rızası için mesai harcayarak özveri ile hallettik.Kalkıpta bunca hizmete saygı duymayanlar oldu.Onlar ile sorunum yok fakat bizi üzdüler eleştiri üstüne eleştiri.Ayrıca haksız ve ön yargı hatsafada.İlim ilim diyorsun dediler bizde fikrimiz ne ise zikrimizde odur dedik.Anlamadılar.Ben artık münakaşaya kimse ile girmeyeceğim bilgimi tecrübe mi isteyen ile paylaşır ara sıra konu açar buralarda inşallah Güzel paylaşımlar yaparım.Mayhem gitmemizi istemedi iyi insan benim tek hatam bazı konuları umama açıklamak oldu büyüklerimizden ihtar yedik manada artık bu yanlış tan döndük.Beni Gurur kibir ile eleştirenler şunu bilsin ki tam zıttıyım zaten yok bir işi olan insanım.Hayatım ilim ve define oldu tanıyanlar bilir.Hem dünya hemde ahiret için bir şeyler yapıyoruz coluk çocuk sahibiyiz.Ama neden se bir tel e ayet okunur define Mevla nasip ederse bulunur dedik aman Yarabbi o kadar sapık Havvas tertibi var forumda onlara ses yok bize cephe var hepsinin üstesinden Allahın izni ile geldik Biiznillah.Forumda hiç bir zaman ticaret yapmadım ihtiyacım da yok.

Zaten bir çok konuyu o forumda yazdım.Burada tekrar yazmayalım tüm içtenliğim ile geldim kabul ederseniz görev alır bildiğimizi anlatırız.Kabul etmez iseniz de zaten Dergahımızda yüzler ce insan Yetiştiriyoruz tamamen bırakıp online alemi sadece onlara ve çevremdekilere yöneleceğim inşallah.

Allaha emanet olunuz.

Selamun Aleyküm

ALPARSLAN

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin kardeşim, bizler kardesiz zaten, hani derler ya,
Rabbim sorar,
ey kulum bana ne ile geldin
ya Rabbi, 80 senelik ibadetimle iyiliklerimle zikrim le geldim,
Rabbim der ya, ey kulum bana ne senin ibadetinden, bana ne ile geldin,
ya Rabbi, yaptığım hayr hsenat ile yedirdigim icirdigim iyiliklerimle geldim,
Rabbim der ya, ey kulum bana ne senin iyiliklerinden kendin için yapmışsın, bana ne ile geldin,
ya Rabbi sana amelimle geldim diyen kullarından eylesin rabbim bizi,

biliyorumki guzel kardeşim sende yüreğinle hoş geldin.
Allah razı olsun abi

sef_er

Member
Kayıtlı Kullanıcı
harputlu amel amel amel

Ayni titreşimleri veriyoruz, ayni halkadayiz

Allah tan korkarım, amelim az, ibadetim az, hizmet amel nasip dedik, Zikrullah a bakar olduk, valla ben dört elle sarildim Alparslana, Allah biliyor, herhalde kendide biliyordur

ALPARSLAN

Member
Kayıtlı Kullanıcı
harputlu amel amel amel

Allah tan korkarım, amelim az, ibadetim az, hizmet amel nasip dedik, Zikrullah a bakar olduk, valla ben dört elle sarildim Alparslana, Allah biliyor, herhalde kendide biliyordur
Yol gider dosta
Dostum Allah Allah
Muhammed'im var

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Güzel kardeşim, bismillahirrahmanirrahim deyip burda olan gelecek olan merak salan öğrenmek isteyen kardeşlerimiz için çubuk ve şakül ile ilgili konularda bilgilerinizi paylaşabilirsiniz, definecilik aleminde AVCILAR kalitesi farkı belli olsun inşallah, haydi buyrun, Allah cc hepinizden razı olsun inşallah kardeşlerim.
Her konu olur radyestezi cihaz cubuk Sakul tılsîm çözümü korunma

ALPARSLAN

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Güzel kardeşim, bismillahirrahmanirrahim deyip burda olan gelecek olan merak salan öğrenmek isteyen kardeşlerimiz için çubuk ve şakül ile ilgili konularda bilgilerinizi paylaşabilirsiniz, definecilik aleminde AVCILAR kalitesi farkı belli olsun inşallah, haydi buyrun, Allah cc hepinizden razı olsun inşallah kardeşlerim.
Ustam akşam yazmaya başlayalım inşallah biter bitmez yayınlarım

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Biliyorum ustam senin yüreğinde ki saf temiz berrak olan duyguları, Allah cc hepinizden razı olsun inşallah kardeşlerim.
harputlu amel amel amel

ALPARSLAN

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Üst Alt