gladiator gtr multi

AKIN55

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 May 2020
5
8
6
Oncelikle site adi vermeden ( baglantili site olabilir ) o sitede bulunan, @Kaan5557, @MendereS, @timur964 ustalar burdalarmis. Ustalarim konu basliginda olan cihaz ortalama fiyat acisindan bize makul geldi ama hakkinda uretici anlatimlari ve videolari haric hicbir bilgi, kullanici yorumu bulamadim. bu cihazi kullanan veya bilgisi olan ustalarimdan bilgilerini esirgememelerini rica ederim. tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: harputlu

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
Hiç öyleydi böyleydi demeyeceğim..Lafı hiç uzatmayacağim...hiç bilimsel teknik konulara girmeyecegim...yillardir diyorum...ağzımda tüy bitti...
Bu cihaz alantarama safsatasinin bir ürünüdür..ismi ve markalara hiç takilmadan kesin ve net yazıyorum...
Çünkü bu alantaramacilarin ayni zokayı aynı yemi bir başka isim ve marka adı altında yeniden yutturmacalarıdir...gfr alantarama piyasaya çikar bir halt olmadigi bir zaman sonra anlasildiginda gtr piyasaya sürülür...29 harf ve kombinasyonlariyla yutturmacaya devam edilir...
Sahtekar cihazdir...üreticileride sahtekardir...asla süpheye düsmeyin...cok insancil ve teknik terimlerle bilimselmis gibi konusmalarina inanmayin...BUNLAR DONANIMLI SAHTEKARLARDIR...

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,182
4,326
118
gördüğüm en net çekimleri bu cihazla yapmışlar. stüdyo resimleri yapmak isteyenler için bile tavsiye edilir. kafamın tek karıştığı nokta 300 bin liralık cihazlar bile bu kadar net çekim yapamazken 30 bin liralık cihaz nasıl yapmış. acaba resmi fotoşopladılarmı bilmiyorum araştırmak lazım.

Siva

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
30 Eyl 2019
183
418
68
Hiç öyleydi böyleydi demeyeceğim..Lafı hiç uzatmayacağim...hiç bilimsel teknik konulara girmeyecegim...yillardir diyorum...ağzımda tüy bitti...
Bu cihaz alantarama safsatasinin bir ürünüdür..ismi ve markalara hiç takilmadan kesin ve net yazıyorum...
Çünkü bu alantaramacilarin ayni zokayı aynı yemi bir başka isim ve marka adı altında yeniden yutturmacalarıdir...gfr alantarama piyasaya çikar bir halt olmadigi bir zaman sonra anlasildiginda gtr piyasaya sürülür...29 harf ve kombinasyonlariyla yutturmacaya devam edilir...
Sahtekar cihazdir...üreticileride sahtekardir...asla süpheye düsmeyin...cok insancil ve teknik terimlerle bilimselmis gibi konusmalarina inanmayin...BUNLAR DONANIMLI SAHTEKARLARDIR...
Kaan ustam hosgelmissin iyisindir inşallah. Makina konusunda @Kaan5557 ustam bu işin erbabidir duayenidir dinlemenizi isterim değerli arkadaşlar.

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
gördüğüm en net çekimleri bu cihazla yapmışlar. stüdyo resimleri yapmak isteyenler için bile tavsiye edilir. kafamın tek karıştığı nokta 300 bin liralık cihazlar bile bu kadar net çekim yapamazken 30 bin liralık cihaz nasıl yapmış. acaba resmi fotoşopladılarmı bilmiyorum araştırmak lazım.
Bu şekilde görüntü almak için cihazinizin iyi olmasina gerek yok...kötü olmasinada gerek yok..yani belirleyici kriter görüntü degil..pc program tüm bunlar..bu programi çubuklara monte edin bu görüntuyu alirsiniz...hatta bildigimiz maşrabaya monte edin yine böyle gorüntü alirsiniz...zar atmak gibi düşünun...zar atiyorsunuz x,y,z verileri salliyor cihaz..yada sallamasinada gerek yok siz verileri girin size gorüntü versin...bunlar çok kolay işler...saygilar ustam..