Görsel

R00T

ProfessionaL
Administrator
Vay vayy vayyyyy.Dromas mu tünel mi :D Yoksa tümülüsün odasına giden fantastik yol mu ? Ben o dönüşten giden odaya girmek isterdim ustam.Ellerine sağlık

Szihoprenic

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Vay vayy vayyyyy.Dromas mu tünel mi :D Yoksa tümülüsün odasına giden fantastik yol mu ? Ben o dönüşten giden odaya girmek isterdim ustam.Ellerine sağlık
Yok Ustam tümülüs değil derinlik 21 mt.
Giriş kuyudan şuan 1.derece sit alanı odaya girmek kimseye nasip olmadı :(

R00T

ProfessionaL
Administrator
Ah bu hikayeler var ya .Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin.Kullar nankör o yüzden çoğu iş hep yarım sonuçsuz kalır.

Szihoprenic

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kuyuda hiç kare oyma buldunuz mu ? Kuyu evin icin de mo yoksa açık bir yerde mi ?
Ilk işaretiz neydi?
Ustam açık alan hiç bir işareti yok idi ama alanın 4 tarafı yüksek dağlarla çevrili alanın kendi saklanmış izlenimi vardı.
Alanda 3 kuyu vardı 2 si açık ve kör kuyu idi girişin olduğu kuyu toprak altında idi kuyunun içinde giriş kısmı kare oyma şeklinde idi

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Ustam açık alan hiç bir işareti yok idi ama alanın 4 tarafı yüksek dağlarla çevrili alanın kendi saklanmış izlenimi vardı.
Alanda 3 kuyu vardı 2 si açık ve kör kuyu idi girişin olduğu kuyu toprak altında idi kuyunun içinde giriş kısmı kare oyma şeklinde idi
Kuyu duvarları örme taşlar mi yoksa yani dere taşından mi yoksa düz kesilmiş blok taşlardan mi ?

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Sen var ya zaza acayip sorup araştırıyon bir gün bize burda çeketimizi verip kaçırtıcan sen tek kalacan :D
Abi aynı yerde tecrübem oldu ben ise 26 metreye indim merak ettim o yüzden dolayı aynı şeyleri gördük mu ? Ben buna denk gelmedim. Ikinci olarak hemen bu odaya çıktılar mi yani öyle ise büyük bir yer.blok taşın da ok olacak kuyudan indikten sonra sonra değirmen taşları vs :)

Szihoprenic

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Abi aynı yerde tecrübem oldu ben ise 26 metreye indim merak ettim o yüzden dolayı aynı şeyleri gördük mu ? Ben buna denk gelmedim. Ikinci olarak hemen bu odaya çıktılar mi yani öyle ise büyük bir yer.blok taşın da ok olacak kuyudan indikten sonra sonra değirmen taşları vs :)
Zaz12 ustam 21 metre kare oyma şeklinde giriş önce sol sonra sağ resimde gördüğün koridor

Üst Alt