göz zevki için çok güzel resimler

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@MendereS @R00T @zaz12 ve diğer ustalarim, devamlı araba ile önünden geçip giderken bir türlü bakmak için durmadigim gezemedigim bir yer, yerleşim yerine 5 dakka, en eski tarih sanki, öyle bir tarih kokuyor, kaya mezarlar doyumsuz güzellikte, elden gecende var, el değmemiş yerde var, birgün özel tam arsivlik resim ve inceleme için gideceğim inşallah. @MendereS ustam tam senlik bir yer.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Açılmış kurcalanmış yerler var.Bence yakınen gezmek lazım.Açılmamış belki baba yerler vardır.Fotolar çok uzak ve küçük.Ama mevki güzel.Talan edilmemiş kısımları bulmak lazım.

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Her zaman dedim senin ilk fotoda ki kaya kazan dibi gibi yan yüzeyi oyuk ise sırtını buraya ver karşıda yığma bak toprak kaya karışık yığıntı altı odalar hedeftir.

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Resim 001 (1).jpg

Ortada ki kanallı kaya önü son noktası olması gerek ve orayı turuncu küçük çerçeve aldım büyük turuncu çerçeve ise genel bakış açılma araştırma boşluk bakma alanların. Kısa mavi çizgiler ise yığmaya giden yol üzeri 3. kaya önemli üçleme. Üsteki düzlükteki mavi hattı araştır boşluk bak önemli kısım oralarda.

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Güzel yer ama zorlu güç ve ekip gerektirir.

balkaya34

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Her zaman dedim senin ilk fotoda ki kaya kazan dibi gibi yan yüzeyi oyuk ise sırtını buraya ver karşıda yığma bak toprak kaya karışık yığıntı altı odalar hedeftir.
Bunun solunda 2x3 ebatlarında düz bir mermer vardı o mermerde 48 veya 49 numara yanyana esas duruş gibi bir çift ayak izi varidi benim ayakkabılarım 42 numara ben bu izin içine ayaklarımı bazdım çocuk ayağı gibi kaldı benim ayağım, karşı tepe toprak bir tepe tepenin arkasında eski bir çığlık var yani sonuç yok öylece kaldı buradada var ayak izi ben koymadım saygilar

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Bu ayak izleri yeter bence kıymet açısından .Bunun üzerine yoğunlaş inşaAllah.

Üst Alt