Göz

4DuVaR

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, ben bu define işinde kulaktan dolma bilgilere sahibim, hala da öyle sayılırım:) bende merak yoktu ancak bir gün avda düz bir kayada kabartma balık bulana kadar! aradan bir yıl geçince de bu sefer balığın olduğu yerden ölçüm yaparak başı kabartma, gövdesi oyma, 3 oymalı, üzeri murçlarla işaretlenmiş taş bulana kadar! böylece merak saldım ancak sizler de bilirsiniz ki bu işler hep bir adım geride oluyor, üzerine gidip araştıramıyorsun, arazi ve yer sahiplerinden ötürü bakamıyorsun. Hal böyle olunca ben de sizler aracılığı ile bilgi sahibi olmaya, çıkarsa bahtımıza diyerek yardım talep etmeye karar verdim. Resimler hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Site moderatörleri/yöneticileri kusuruma bakmasınlar. Buralarda yeniyim, hata yaparsam affola, şimdiden teşekkürler:)

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bu bana doğal geldi .Tabii ki ustalar ne derler bilemem.Fotoğraflamada pek pikseli iyi değil.

4DuVaR

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben de doğal olduğunu değerlendirmekteyim ancak malumunuz bu işlerde hayal gücü baya yüksek seviyelerde çalışıyor:) Bir de bakmak ile görmek arasında fark var. Kimi bakar ama göremez. farklı bir göz ile bakılmasını/yorumlanmasını istemiştim. İlgi ve bilginize teşekkürler:)

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Gözlerin çevresinde neler var

4DuVaR

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Geçmiş zaman olduğu için hatırlayamıyorum. Ancak sizlerden aldığım bilgiler çerçevesinde "detaylı fotoğraflamanın önemini" anlamış bulunmaktayım. Bundan sonraki tüm işlerde detaylı fotoğraflandırma ve çevre gözlemi konusunda dikkatli olacağım :) Daha önceki mesajlarımda belirtmiştim, gene yazayım, malum bölgemizde fındık ayı, bahçelerde fındık toplayan insanlar çok, sonbahar aylarında ortalık sakinleşince av bahanesiyle arazide dikkat çekmeden bu yerleri yeniden ziyaret ederek gözlem ve detaylı fotoğraf çekimi yapmak istiyorum. O zamana kadar müsaadenizi istiyorum :)