Gündem

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
340
1,150
98
Prf. Abdullah Çoban
Bu Adam gibi Adam Sivaslı, Erciyes Üniverstesinde görevliyken kanser ilacı üretmek için, bahcesine KENEVİR ekiyor, akabinde hapse giriyor. Derken Para ve idari cezalar akabinde geliyor, SONUÇ bu Adam gibi Adam görevindede oluyor.

Keneviri kim neden nasıl yasaklandı bunada bakmak lazım, öte yandan şu an belli yerlerde üretimine izin verilen kenevirinde cinsine bakmalı tabiii. Kenevirin ne oldugunu iyi bilmeyene laf yok tabii, uyuşturucu sanar bizim cahiller sadece !!!

Yine bu Adam daha yeni üç beş günlük olay, Corana virüsün ilacını buldugunu iddia ediyor ama Sayın bakanlar saatlerce bekletip, cıkan makalen varmı diye sorup adamı gönderiyorlar.

Durum bu işte arayan bulamaz, bulanda kıymetini bilmez.

Tabii olay virüs bahane edilip, millet eve hapsedip var olan düzeni dünyada degiştirmek olunca İLAÇ ta mühim degil. Olmasa daha iyi.

Bir zaman sonra boyalı kagıt para, tuvalet kagıdı gibi degeriz olurken. Dünyanın tek patronu ALTIN olacak. Bitcoin digital para bahane yeni düzene geçiş şahene olacak. Yarın işe yaramayacak boyalı kagıtlardan Devletler bu süreçte aç kalmayacagınız kadarda dagıtacak. Temmuz ayının başı, Agustos ayının sonuna dogru yavaş yavaş cıkacagız yeni dünyaya evlerden.

Nerden mi biliyoruz bunları, Kahinlerin diye lanse ettikleri kişilerin sözde kehanetleri bir bir her şeyin tarihini verirken. Müslüman gözünün önündeki dönen dolapları görmüyor sadece.

Türkiye ise hakkına düşen payı çoktan aldı. Tek başına koca düzene baş kaldıracakta degildi tabii. Esed bizde virüs bitsin Esadı tutup alacaz. Suriyede bayagı bir söz sahibi olacagız. Yeni dünyanın yolunu yapıp kervandan azıcık pay alacagız.Yani Şeytan yine Kral biz yine Köle. Ne kadar az ölü verirsek o kadar iyi belki, hiç vermesek olmaz düzenin dışında kalırız. Karşılıksız para dagıtmanın cezasını dünyada her kes ödeyecek. Kagıt para sistemi çöktü, adı Corana virüsü oldu.

Zavallı Ülkemin zaten Osmanlıdan sonra ne kendine ait parası oldu, ne Hür Yaşayan bir Millet oldu. Bir zamanda böyle gider. Bir asrın döngüsü, yeni çagın kapısı bu gün !

Son düzenleme:

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
3,961
6,942
118
Bilgi ve şahsi değerlendirmelerin için teşekkürler. Güzel günler görme umudu ile bilinçli kalalım inşaallah.

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
760
2,203
98
Bu konuyla alakali bir kaç makale okudum...Hepside bu minvalde şeylerdi...
Dunyanin gizli guçleri buyuk aileler ki bu aileler amerikadan ve avrupadan ikisinin toplamindanda buyuktur...Tum ulkelerde dunyanin parasini bunlar basar...bizim merkez bankasida buna dahildir...yada ortaktir..osmanlidan sonra bu duzene bizde girdik...simdi tarih verip basmayan kafalara laf anlatmiyayim...vesselam...tum dunya yeni duzene girerken ben eskide kalacam derseniz...ucuncu dunya ulkesi degil...afrikadaki yamyam kabileye donersiniz...yani o kadar geri...yine vesselam yeni dunya kurulur Turkiye iyi pozisyonda yerini alir...

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
3,961
6,942
118
Mecburen yeni düzende var olmak ozrundayız abilerim.İnşaAllahda güçlü şekilde varolacağız.Olmak ozrundayızda doğruyu muhafaza edenlerden oluruz inşaAllah.

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
340
1,150
98
Doğru cıkardık çikardik yoksa gelecekte altında olmayacak.... :) :)
iyi olur iyi )))

Bu süreçte aramızdan ayrılan hiç bir şeyin farkında olmayan hayatı birileri tarafından harcanmış olan tüm insanlara Allah şefaat etsin. Yapacak bir şey yok, Ülke siyaseti degil, Glabol dünyanın getirisi bu. Hasta Olanlara ise Acil şifalar diliyor. Evde kalmayı temenni ediyorum. Çünkü bu işin şakası yok. Düzen yerine oturuncaya kadar degil, deneme aşaması bitene kadar dayanalım. Çünkü ikinci rüzgar var daha, bir nefes alacaz bir ara sonrası daha beter gelecek.

Hepimizi Allah korusun.

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
340
1,150
98
ID 2020 Birleşmiş milletler 2016 toplantısında alınan kararda insanlara nano cip takılacaktı.

2020 geldi cattı kime desen bu cipi takayım diye kabul etmezlerdi.

Şimdi ise gel sana aşı yapalım, bu virüsten kurtul denildiginde, çogu Ülke belki olumlu bakacak. Hatta bir üçüncü dünya ülkesi gönüllü oldu bile. Gönüllü olmayanlar ise ya kendi aşısını bulacak yada verilen aşıyı, içinde ciple enjekte edecek.

Ama virüsten kurtulayım derken yaptırdıgı aşı başka hastalıklara sebeb olacak.

Sonuçmu, dünya nüfusu önce bir milyona sonra 500 milyara düşecek.

Tabi başarabilirlerse. Akabinde Global dünyada tek Krallık kurulacak kendi tabirleriyle kendi elit insanlarıyla.

Corona gibi virüslerin yada yeni cıkacak hastalıkların tek sebebi cipli insanlar dijital paralardır. İki gün önce Fed açıkladı digital dolara geçecegini.

Allah Yar ve Yardımcımız olsun bu Savaşta.
Bu bir dünya Savaşıdır. İster Üçüncü dersiniz İster Son Savaş.

Son düzenleme:

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
760
2,203
98
Ama basaraamayacaklar...gayet onlarin planlari var..ve hep vardi...ve hep olacak...kiyamet alametlerine kadar hz isa a.s gokten inmesi..hz mehdi a.s gelmesi...ve yasanacak buyuk savaslar onlarin kurmak istedigi dunyada olmayacak...bu duzenin dunyasinda olacak....sikinti yok...Kul hesap yapar Kader güler...

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
340
1,150
98
Ama basaraamayacaklar...gayet onlarin planlari var..ve hep vardi...ve hep olacak...kiyamet alametlerine kadar hz isa a.s gokten inmesi..hz mehdi a.s gelmesi...ve yasanacak buyuk savaslar onlarin kurmak istedigi dunyada olmayacak...bu duzenin dunyasinda olacak....sikinti yok...Kul hesap yapar Kader güler...
Her Şeyi Allah a bırakırsa Müslüman.

Yani Hesap yapanın Üstünde Hesap Vardır derse. Hep dedigi gibi.

Pekte Müslümanın şansı olmaz gibi.

Çünkü Akıl etmezmisiniz diye Uyarıyor.

Ellbette Allahın her şeye gücü yeter ama teslim olana, uyuyana Allah ne yapsın ?

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
760
2,203
98
peki usta..biraz daha somut uzerinden gideyim..ölumlerin milyon ...
ölumlerin 50 milyon
ölumlerin 1 milyar oldugu bir zamanda...
insanlara dayatacaklar bu çipi tak kurtul...denildiginde sen coluk cocuguna torununa hayir diyebilecekmisin...dedigini kabul ettim söz gecirebilecekmisin...
Ben bu örnegi yan öğelerle fazla fazla beslerimde...onlarin bir sonraki asamasindanda ornekler verir korkunc bir resim cizerimde...
Dini degerlerin ayaklara dustugu bu asirda...din dusmanlarinin sosyal platformda cemkirmesinide baz alarak...nasil bir genclik ve nesil goruyorsun...hangi halk...halk mi var...baskan dua edelim dediginde isimiz duayami kaldi diyen milyonlar cemkirirken hangi bilincden bahsediyorsun.... guluyorum....once kendimizi duzeltelim...bak italya baskani isimiz gokyuzune kaldi dediginde hristiyanligin merkezi italyada kendilerince dua ederken...biz sozde musluman insanlar cemkirenlere bir cift laf bile edemedi...
Eziklikmi...imansizlik mi...

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
340
1,150
98
peki usta..biraz daha somut uzerinden gideyim..ölumlerin milyon ...
ölumlerin 50 milyon
ölumlerin 1 milyar oldugu bir zamanda...
insanlara dayatacaklar bu çipi tak kurtul...denildiginde sen coluk cocuguna torununa hayir diyebilecekmisin...dedigini kabul ettim söz gecirebilecekmisin...
Ben bu örnegi yan öğelerle fazla fazla beslerimde...onlarin bir sonraki asamasindanda ornekler verir korkunc bir resim cizerimde...
Dini degerlerin ayaklara dustugu bu asirda...din dusmanlarinin sosyal platformda cemkirmesinide baz alarak...nasil bir genclik ve nesil goruyorsun...hangi halk...halk mi var...baskan dua edelim dediginde isimiz duayami kaldi diyen milyonlar cemkirirken hangi bilincden bahsediyorsun.... guluyorum....once kendimizi duzeltelim...bak italya baskani isimiz gokyuzune kaldi dediginde hristiyanligin merkezi italyada kendilerince dua ederken...biz sozde musluman insanlar cemkirenlere bir cift laf bile edemedi...
Eziklikmi...imansizlik mi...
Evet yarın aşı yapalım diyenede cip takalım diyene hayır diyececegim birey olarak tabiii )))) Lakin İnşallah ben demeden Hükümet Devlet der bu Hayırı. Dua etmeyelimde demiyorum elbet. Ama diger yandan Farkında olalım her şeyin diyorum.
Senaryo cizmiyorum olanı söylüyorum.
Felaket tellallıgıda yapmıyorum. Direnelim diyorum.
Amaçları korkutup sindirmek bunu bilelim diyorum. Bir yandan eve hapsolurken, diger yandan Üretimi bırakmayalım, hayatı bırakmayalım, çok uzun bir süreç olmasada iki üç ayda bir çok Ülke çökecek dayanamayak.

Öngörülerinde Türkiyemiz 150 Ülke içinde yaklaşık 50 ila 60 şıncı sıradaydı belki. Ama şükür soguk kanlı bir tavırla ilk 10 içerisinde seyrediyoruz. Ve Umut ediyorumki dünyada en iyi şekilde bu olayı atlatan Ülke olacagız.

Eve kapanın tamamen yasak gelsin diye üsteleyen zihniyetin Emeli Vatan hainligidir.

Evet gereken evde kalacak, ama Üretimden taviz vermeyecek dimdik ayakta duracagız İnşallah.

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
760
2,203
98
Biraz gercekci ol....devlet bu cipe hayir dese...40 milyon kisi...Tayyip bizi öldurmek istiyor diye meydanlara cikar...sen ne anlatiyorsun...pehh peh...adam dua da edelim dedide...iliim dusmani...bilim dusmani...tekneloji dusmani...orumcek kafali oldu...munafiklardan haberin mi yok...ayakmi yapiyorsun...gercekci ol usta...kafan calisir...az daha calistir...

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
3,961
6,942
118
Burada bir vahim durum var . Ben şahsen cip takmıyorum diyeceğim .Ya devletim bu sistemi kabul edip beni buna mecbur edip zorlar ise ne olacak o zaman ::S

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
340
1,150
98
Burada bir vahim durum var . Ben şahsen cip takmıyorum diyeceğim .Ya devletim bu sistemi kabul edip beni buna mecbur edip zorlar ise ne olacak o zaman ::S
Dermi öyle )))) ya Seve seve ya S.S dermi )))) Daga kacarız Usta bilgimiz magraları daha bilen kimse yok )))

Daha Yecüc Mecüc gelecek, yani Uzaylılar istila edecek dünyayı. Bunlar şu an bize hayal gibi geliyor ama Kuran yazıyor. Ben yerimi ayarladım iyi bir magra var ))) Uzaylılarda zor bulur )))

Valla oyunda olsa kurguda olsa dünyanın sonu geldi işte. Fazla eziyet çekmeden bir an önce batsada, hakiki yere gitsek Cennetse Cennet, Cehennemse Cehennem artık.