Gündem

balkaya34

Moderatör
Moderatör
17 Mar 2019
2,072
2,616
118
Dermi öyle )))) ya Seve seve ya S.S dermi )))) Daga kacarız Usta bilgimiz magraları daha bilen kimse yok )))

Daha Yecüc Mecüc gelecek, yani Uzaylılar istila edecek dünyayı. Bunlar şu an bize hayal gibi geliyor ama Kuran yazıyor. Ben yerimi ayarladım iyi bir magra var ))) Uzaylılarda zor bulur )))

Valla oyunda olsa kurguda olsa dünyanın sonu geldi işte. Fazla eziyet çekmeden bir an önce batsada, hakiki yere gitsek Cennetse Cennet, Cehennemse Cehennem artık.

Selam usdam : Nereye kaçacaksınki, Definecoler kazarken İHA görmedimi isdersen kac artik kacak yerin olmaz ,Ya devlet basa Ya kuzgun leşe ,Devletimiz ne karar alirsa Başım gözüm üste

infilaQ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2019
410
920
98
Hanım aradı çocuğa aşı yapacaklar mış ne aşısı dedim sırayla saydı yok yaptırma çık eve git dedim aşıları araştırayım neymiş diye baktım biri Hollanda biri başka vs ülkelerden geliyor defalarca telefon geldi aşıya getirin çocuğu kalktım gittim hanım ben çocuk girdik içeri ne aşısı bu dedim şimdi şu aşı dediler sonra sırayla bi sürü saydı yaptırmazsam ne olur dedim işte hastalıktan hemen etkilenir salgın oluşur bir çok haklı gerekçe saydı ben istemiyorum dedim bi belge imzaladım çıkıyordum ki işte sizin yüzünüzden hastalıklar oluyor gibi bi laf etti bi bayan döndüm bu aşının kaynağı neresi dedim bilmiyor biz bu aşıyı üretebilecek beyne sahip değilmiyiz niye biz üretmiyoruz ben aşının geldiği ülkelere güvenmiyorum böyle bir hakkımda var bak imzamı attım dedim sustu , hanıma döndüm hanım sen nerede doğdun dedim memleketini söyledi onu sormuyorum doğduğun yer hane dedim kıl çadırda doğdum dedi boz kırda hiç aşı oldun mu dedim çocukken okula başlayana kadar yazın kırda kışın köyde durduk hiç doktor görmedim dedi .bana laf sokuşturmaya çalışan bayan ile kıyasla hanım çok daha sağlıklı idi.bunu niye yazdım ben aslında aşıya karşı değilim pastör ün hikayesini defalarca okumuşumdur kuduz aşısını nasıl bulduğunu o aşıyı bulmadan önce kuduz hayvan tarafından ısırılan çocukların kızgın demirle yaralarının dağlanması yüzünden nasıl acı çekerek öldüklerini gibi .ama nedense içim almadı o aşıları istemedim.niye bunları yazdım belki kötü örnek belki cahil yada başka bir sürü şey olabilirim ama çip mip Taktırmam.hayatım boyunca gördüğüm en sağlıklı insanlar ise doğal beslenen hazır gıda tüketmeyen ve temiz havada temiz yaşayanlardı hanımın apa dediği bir teyze var sanırım 90 lı yaşlarda yanında yürürken kendimden utandım teyzeye yetişemedim ya.