Güneş işareti anlamı ve çeşitleri

MendereS

Admin
Administrator
Mesajlar
825
Beğeniler
2,725
Puanları
98
#1
Yakın zamanda güneş araştırmam yok eski bildiklerimi yazacağım. güneş aslında yönü güneşe verir ama hangi saatte. kısacası günün hangi saatinde işaretten güneşe doğru gideceksin bu güneş işaretinde yazılıdır. genelde saat sabah 10 yada akşam 14-16 civarlarında işaretin olduğu yerden güneşi hedef al git yönünüz budur.

güneş genelde yeminlerin bekçisidir. bir gözü mutlaka şafak vaktindedir. güneş işaretinin olduğu yere geldiğinizde güneş ne taraftan doğuyorsa o tarafa mutlaka bakın. bu en çok rastlanan çözümdür.

ayrıca güneş varsa yakında 2 işaret daha mutlaka olmalıdır. çünkü güneş sembolü güneş tanrısına hitaben yapılır. buda üçüzlerin tekidir burada mutlaka 2 işaret daha olmalı. bu işaretler tahmini ay ve yıldız olur. bunun dışında at arabasıda olabilir. yada tekelrlek işareti. halka gibi düşünün. hangileri varsa ona göre yeni çözüm yöntemleri üretilir. genel olarak düşünürsen güneş şifrelenmiş bir düzeneğin bir parçasıda olabilir yalnız başına işarette olabilir bu ancak araştırılarak karar verilebilir.

güneş define işareti.jpg


güneş anlamı.jpg
GÜNEŞ İŞARETİ.jpg
 

MendereS

Admin
Administrator
Mesajlar
825
Beğeniler
2,725
Puanları
98
#3
evet eşkiyaları yazmadık hemen yazalım. mesela sen gittinmi. tepeye doğru 2 güneş ve de 1 yarim ay resmi 2 günesin arası 135 adim ve de bu arada bir başka kayada bir genç kadın resmi olacak bunları isteriz.

yada papaz mağarasının yanına gidersen kuyruklarında istavroz olan yılanlarıda isteriz. bu ikisinin yerleri farklı.
 

R00T

ProfessionaL
Administrator
Mesajlar
2,501
Beğeniler
3,604
Puanları
118
#5
Mübarek amca orası öyle bir yer ki ben birgün gider isem şayet bir uçurumdan bu romatizmalı dizlerde kuvvet tükenip düşmesem inşaAllah çekip özelde paylaşırım.Aslında tekli bir güneş vardı .Belgelerde geçmeyen.o açıldı.
 
Üst Alt