Güneş işareti anlamı ve çeşitleri

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,167
4,225
118
#1
Yakın zamanda güneş araştırmam yok eski bildiklerimi yazacağım. güneş aslında yönü güneşe verir ama hangi saatte. kısacası günün hangi saatinde işaretten güneşe doğru gideceksin bu güneş işaretinde yazılıdır. genelde saat sabah 10 yada akşam 14-16 civarlarında işaretin olduğu yerden güneşi hedef al git yönünüz budur.

güneş genelde yeminlerin bekçisidir. bir gözü mutlaka şafak vaktindedir. güneş işaretinin olduğu yere geldiğinizde güneş ne taraftan doğuyorsa o tarafa mutlaka bakın. bu en çok rastlanan çözümdür.

ayrıca güneş varsa yakında 2 işaret daha mutlaka olmalıdır. çünkü güneş sembolü güneş tanrısına hitaben yapılır. buda üçüzlerin tekidir burada mutlaka 2 işaret daha olmalı. bu işaretler tahmini ay ve yıldız olur. bunun dışında at arabasıda olabilir. yada tekelrlek işareti. halka gibi düşünün. hangileri varsa ona göre yeni çözüm yöntemleri üretilir. genel olarak düşünürsen güneş şifrelenmiş bir düzeneğin bir parçasıda olabilir yalnız başına işarette olabilir bu ancak araştırılarak karar verilebilir.

güneş define işareti.jpg

güneş anlamı.jpg GÜNEŞ İŞARETİ.jpg
 
Beğeniler: Mirkut ve R00T

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,167
4,225
118
#3
evet eşkiyaları yazmadık hemen yazalım. mesela sen gittinmi. tepeye doğru 2 güneş ve de 1 yarim ay resmi 2 günesin arası 135 adim ve de bu arada bir başka kayada bir genç kadın resmi olacak bunları isteriz.

yada papaz mağarasının yanına gidersen kuyruklarında istavroz olan yılanlarıda isteriz. bu ikisinin yerleri farklı.
 
Beğeniler: R00T ve Mirkut

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
4,621
8,161
118
#5
Mübarek amca orası öyle bir yer ki ben birgün gider isem şayet bir uçurumdan bu romatizmalı dizlerde kuvvet tükenip düşmesem inşaAllah çekip özelde paylaşırım.Aslında tekli bir güneş vardı .Belgelerde geçmeyen.o açıldı.
 
Beğeniler: harputlu ve MendereS