Güzel İşaretler ve yorumlar

nabe

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli ustalar resimler için bilgi rica ediyorum sizlerden
IMG-20200713-WA0068.jpgIMG-20200713-WA0067.jpgIMG-20200713-WA0066.jpg

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
nabe

Sevgili ustam selaymun aleyküm Sitemize hoş gelsiniz hayırlara vesile olursunuz inşallah.
Öncelik ile sormak isterimki bu resimlerde objelerin hepsi bir alandamı ayrılarmı. Ve bu resimdeki olan bu objelerin ortasında bir yerdemi yada başlangıçtamı kalıyor. Bu resimdeki objeyi siz yakından gördünüz tahminimce.. bu bir ayak işareti . Şayet bu objelerin olduğu alana yakın çok eski yerleşim yeri yada kalıntıları var ise burası bir mezarlık yani nekropol olabilir. Siz teyit eder iseniz . başka ifadelerim olacaktırIMG-20200713-WA0059.jpg

nabe

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
nabe

Sevgili ustam selaymun aleyküm Sitemize hoş gelsiniz hayırlara vesile olursunuz inşallah.
Öncelik ile sormak isterimki bu resimlerde objelerin hepsi bir alandamı ayrılarmı. Ve bu resimdeki olan bu objelerin ortasında bir yerdemi yada başlangıçtamı kalıyor. Bu resimdeki objeyi siz yakından gördünüz tahminimce.. bu bir ayak işareti . Şayet bu objelerin olduğu alana yakın çok eski yerleşim yeri yada kalıntıları var ise burası bir mezarlık yani nekropol olabilir. Siz teyit eder iseniz . başka ifadelerim olacaktırEkli dosyayı görüntüle 13247
Aleykümselam Usta doğrudur hepsi bir alanda. Etrafa saçılmış gibi

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Aleykümselam Usta doğrudur hepsi bir alanda. Etrafa saçılmış gibi
Eyvallah sevgili kardeşim . Yalnız ben istediklerime cevap alamadım buranın Eski yaşantısı ile ilgili ve o ayak siz yakından gördünüzmü. Bunları sormamda ki gaye size daha çok yardımcı olabilmek içindir

nabe

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet usta gördüğüm yer çok eski tarihli