hak yiyen, umut yiyenler,

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,466
5,540
118
Ne alem şu net alemi, kimleri gördük kimleri görmedikki, kuş olup uçanları, hava olup boşalanları, takla kalmaz atanları, öyle bir alemki şu alem, ne alem ne alem,

Kardeşlerim kimse yazımdan alınmasın, yüreği emeği saygıyı hakediyorsa amenna baş tacı dır bizlere, bu ülkede heryerde kardeş diye bağra basilir, bana dinin dilin rengin biçimin şeklin şemalin lazım değil, bana lazım olan, bu sitemiz, sitedeki kardeşlerimiz, bu güzel ülkemiz, bu kadersiz milletimiz için, ümmet için insanlık için yaptığın cihaz yöntem projen icadın benim için yuregin, sevgin saygın önemli,

Hani derler ya, alkışlanmak için iş güç peşinde koşmamalı, eğer gerçekten faydalı biri isen seni alkislayanlar olacaktır, sözüm kimseye değil, sözüm yaptığı ürettiği ile az çok yararlı olana değil, kimse kimseyi tanımıyorki sadece burda yalan veya dogru birbirimize kardeşim diyoruz, yüreği yle sevene ne mutlu, üzende niziz, üzülende bilinki unutmayın biziz, çünkü sen ben demek, ben sen demek, anlayana can feda yaratanina,

Bilirsiniz üzenleri, üzülende, onlar kimler, inşallah bu sitemizde rastlamayiz bu Şekilsiz bicimsiz olanları, boşluk bile olamayanları, bu çubuk tutmaz şakül çekmez olanları, okadar gezdim dolaştım alemi, diyar diyar misali, umut dünyası derler bizde, kimine hobi kimine umut işte, umut için kosturanlar öyle masum öyle saf temizki, işte bunu bilen ne hırsız lar var, kimi umut çalar, kimi heves kimi duyguları, dedim ya, diyar diyar dolaşırken bir bakıyorsun ne yigit değilmi, bir cihaz yapmış öve öve bitiremez, satılık değil, söz verilir ya içeriği açıklanacak, ya boyu posu endami, dedik ya, umut peşindeki avcılar masum diye saf diye, umutlar yeserir, yürekler kıpır kıpır, bir yiğit çıkmış meydane, hadi hadi hadi, kimi ya ilk sayfada kimi bir kaç sayfada kapanmış,

Ne denir buna umut hırsızı, duygu hırsızı, yürek hırsızı denmezmi buna, meğer yigit diye bilinenler görülenler, karmaşık bir mineral işte, geldi saf masum olanları darmadağın etti gitti, belkide onlarca kapanmış konular, hani dilim varmaz kötü sözlere, inşallah bu sitemizde barinmazlar bu yigit kılıklılar.

Son düzenleme:

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,466
5,540
118
Güzel kardeşim, insanlarımızı kardeşlerimizi kandırmak için takla kalmaz atanlar var, umutlandiranlar, var ya işte onlar. Zararlı olan herkesten bahsediyorum, inşallah burayı da kirletmezler diyorum, şakül elimde yakinda kişilik analizine başlarım, şaşmıyor inanki,
Neyden bahsediyorsun birde onu soyle sen valla ben birşey anlamadım
Anladiysam PiSaGoR olayim

Son düzenleme:

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
4,621
8,161
118
Ben kişisel tecrübe olarak şunu bilirim.insanoğlu çokk aşırı tehlikeli bir varlıktır.En rahat inancı kullanırlar.En çok umudu malzeme ederler.En çok isimsiz kahramanların başarısını kendi başarıları gibi reklam yaparlar.Ama ana caddelerde olmasa da ara sokaklarda hala gerçek iyi insanlar vardır var olacaktır daim.İyi olalım iyi düşünelim iyilik görelim.Ne diyeyim ustam.

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
767
2,237
98
Neyden bahsediyorsun birde onu soyle sen valla ben birşey anlamadım
Anladiysam PiSaGoR olayim
Harputlu bu konuda çok doludur...hakki da vardır...sitelerde umut tacirlerini gordükce ve sonrasinda gercek yuzlerine şahit oldukca...doldu da doldu...
Harputlu sana kötü bir haberim var...burasida öyle olacakkk...çunku kötüler heryerde...korku filmi gibi oldu ama...sen sağlam dur...