hak yiyen, umut yiyenler,

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Ne alem şu net alemi, kimleri gördük kimleri görmedikki, kuş olup uçanları, hava olup boşalanları, takla kalmaz atanları, öyle bir alemki şu alem, ne alem ne alem,

Kardeşlerim kimse yazımdan alınmasın, yüreği emeği saygıyı hakediyorsa amenna baş tacı dır bizlere, bu ülkede heryerde kardeş diye bağra basilir, bana dinin dilin rengin biçimin şeklin şemalin lazım değil, bana lazım olan, bu sitemiz, sitedeki kardeşlerimiz, bu güzel ülkemiz, bu kadersiz milletimiz için, ümmet için insanlık için yaptığın cihaz yöntem projen icadın benim için yuregin, sevgin saygın önemli,

Hani derler ya, alkışlanmak için iş güç peşinde koşmamalı, eğer gerçekten faydalı biri isen seni alkislayanlar olacaktır, sözüm kimseye değil, sözüm yaptığı ürettiği ile az çok yararlı olana değil, kimse kimseyi tanımıyorki sadece burda yalan veya dogru birbirimize kardeşim diyoruz, yüreği yle sevene ne mutlu, üzende niziz, üzülende bilinki unutmayın biziz, çünkü sen ben demek, ben sen demek, anlayana can feda yaratanina,

Bilirsiniz üzenleri, üzülende, onlar kimler, inşallah bu sitemizde rastlamayiz bu Şekilsiz bicimsiz olanları, boşluk bile olamayanları, bu çubuk tutmaz şakül çekmez olanları, okadar gezdim dolaştım alemi, diyar diyar misali, umut dünyası derler bizde, kimine hobi kimine umut işte, umut için kosturanlar öyle masum öyle saf temizki, işte bunu bilen ne hırsız lar var, kimi umut çalar, kimi heves kimi duyguları, dedim ya, diyar diyar dolaşırken bir bakıyorsun ne yigit değilmi, bir cihaz yapmış öve öve bitiremez, satılık değil, söz verilir ya içeriği açıklanacak, ya boyu posu endami, dedik ya, umut peşindeki avcılar masum diye saf diye, umutlar yeserir, yürekler kıpır kıpır, bir yiğit çıkmış meydane, hadi hadi hadi, kimi ya ilk sayfada kimi bir kaç sayfada kapanmış,

Ne denir buna umut hırsızı, duygu hırsızı, yürek hırsızı denmezmi buna, meğer yigit diye bilinenler görülenler, karmaşık bir mineral işte, geldi saf masum olanları darmadağın etti gitti, belkide onlarca kapanmış konular, hani dilim varmaz kötü sözlere, inşallah bu sitemizde barinmazlar bu yigit kılıklılar.

Son düzenleme:

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Güzel kardeşim, insanlarımızı kardeşlerimizi kandırmak için takla kalmaz atanlar var, umutlandiranlar, var ya işte onlar. Zararlı olan herkesten bahsediyorum, inşallah burayı da kirletmezler diyorum, şakül elimde yakinda kişilik analizine başlarım, şaşmıyor inanki,
Neyden bahsediyorsun birde onu soyle sen valla ben birşey anlamadım
Anladiysam PiSaGoR olayim

Son düzenleme:

R00T

ProfessionaL
Administrator
Ben kişisel tecrübe olarak şunu bilirim.insanoğlu çokk aşırı tehlikeli bir varlıktır.En rahat inancı kullanırlar.En çok umudu malzeme ederler.En çok isimsiz kahramanların başarısını kendi başarıları gibi reklam yaparlar.Ama ana caddelerde olmasa da ara sokaklarda hala gerçek iyi insanlar vardır var olacaktır daim.İyi olalım iyi düşünelim iyilik görelim.Ne diyeyim ustam.

Kaan5557

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Neyden bahsediyorsun birde onu soyle sen valla ben birşey anlamadım
Anladiysam PiSaGoR olayim
Harputlu bu konuda çok doludur...hakki da vardır...sitelerde umut tacirlerini gordükce ve sonrasinda gercek yuzlerine şahit oldukca...doldu da doldu...
Harputlu sana kötü bir haberim var...burasida öyle olacakkk...çunku kötüler heryerde...korku filmi gibi oldu ama...sen sağlam dur...

R00T

ProfessionaL
Administrator
Seneee işte o seneler abiler.Araziye çıkmadan evvel çubuk konusunu yok cihaz konusunu merak ettim baktım googleye orasıda beni bi yere ulaştırdı.Bide ne göreyim Kaan usta menders usta işte bilmem kimler kimler.Kaan ustanın yazılarını okudum dedim vallaha bu adam doğru diyor .Kapadım o konuyu ogün bugün.Ama çubuk kullanmayı iyi bilen varsa yada şağül saygım vardır onlara.

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Harputlu bu konuda çok doludur...hakki da vardır...sitelerde umut tacirlerini gordükce ve sonrasinda gercek yuzlerine şahit oldukca...doldu da doldu...
Harputlu sana kötü bir haberim var...burasida öyle olacakkk...çunku kötüler heryerde...korku filmi gibi oldu ama...sen sağlam dur...
Dostum ben bunlar yüzünden kaybettiklerimi şöyle siralayayim
Sirf bunlara karşı açtığım savaşlardan ötürü

Sohbetten ayrılınca facede uzun süre takıldım
Başlamışken gruplar kurdum
Kurduğum gurup ve sayfaların haricinde
Birde üye sayısı 250 bin 132 bin 123 bin 87 bin 90 binlik gruplarda yonetimdeydim
Benim gruplarda 17 tane grup
4 sayfa vardı kendi kurmuş olduğum grup ve sayfalar
En yüksek grubum 47 bin di
Sonuç kesinlikle ama kesinlikle hiç bir şekilde
Cihaz tanıtımı cihaz reklamı çubuk satım alım reklam tanıtımına izin vermez vermemekle birlikte isfa ediyordum

Hal böyle olunca çok aşırı sikayetler aldım bir kaç kez hesabım kapandı kurtardım ama en son kökten kapandı hesabı kurtaramadık

Biri Eşkıya demir
Diyeride Kamhi Leonard idi
Sayfalarda gitti gruplarda bunlar arsız insanlar bunlarla uğraşmak
Bunlar gibi olmak gerek oda bizde yok
Ama iş bunlara karşı savaş acmaksa ben allahin a kadar bunlarla mücadele ederim benim olduğum yerde göz actirmam
Bunlardan Biri de uğur elektronik bilginize
Şimdi anladinizmi niye geçenlerde prim yapmayın dediğimi?

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Teşekkür ederim ustam, hamdolsun harcimiz sağlam olsun, bu kadar zamandır bozamayan bir çark, bundan sonrası nasıl bozsun, çünkü sizler varsınız, ya kimi usta, ya kimi kardeşim.

Son düzenleme:

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Gönlü güzel ustam, temeli sağlam tutmak için harcı iyi karmak lazım.
Sen kaç yıldır formlardasin
Bak @Kaan5557 usta o burdayken benim konusmam bile hata
cihaz konusunda form sitelerde benim taniya bilmediğim en bilgilı ustalardan biridir
Biz yıllardan beri bu formlardayiz daha görmedik öyle bir yer
Zaten yarin öbürgün bura tutulursa
Site zaten onların reklamını alacak onların parasıyla bu sitenin aidatı verilecek
Bunu biliyormuydun ?

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Anladık kamhi usta.Teşekkürler ben bir kaç işaretten başka şey bilmem.Gerçek doğru bilgiye inanırım .
Güzel kardeşim ..
Bunların koku gelmez @Kaan5557 desin ki kamhi 2012 den beri sohbette
Cihaz kategorisinde 5 msji var
Benim niklerim i toplasam 20. Binden fazla yorumum var sohbette
Ama cihaz kategorisinde hepsini toplasan 5 msj yada yorumum yok bende osaretciyim senin gibi

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Ustam sonuçta senin başın dik durdukca, içi sizlayanlar düşünsün, biz kendimizi biz olarak bilelim yeter, bizi insan olarak görenler bizi eğemeyenler bükemeyenler, biz onlar olmayınca, belki onlar biz olurlar, nede olsa umut dünyası.
Dostum ben bunlar yüzünden kaybettiklerimi şöyle siralayayim
Sirf bunlara karşı açtığım savaşlardan ötürü
Sohbetten ayrılınca facede uzun süre takıldım
Başlamışken gruplar kurdum
Kurduğum gurup ve sayfaların haricinde
Birde üye sayısı 250 bin 132 bin 123 bin 87 bin 90 binlik gruplarda yonetimdeydim
Benim gruplarda 17 tane grup
4 sayfa vardı kendi kurmuş olduğum grup ve sayfalar
En yüksek grubum 47 bin di
Sonuç kesinlikle ama kesinlikle hiç bir şekilde
Cihaz tanıtımı cihaz reklamı çubuk satım alım reklam tanıtımına izin vermez vermemekle birlikte isfa ediyordum

Hal böyle olunca çok aşırı sikayetler aldım bir kaç kez hesabım kapandı kurtardım ama en son kökten kapandı hesabı kurtaramadık

Biri Eşkıya demir
Diyeride Kamhi Leonard idi
Sayfalarda gitti gruplarda bunlar arsız insanlar bunlarla uğraşmak
Bunlar gibi olmak gerek oda bizde yok
Ama iş bunlara karşı savaş acmaksa ben allahin a kadar bunlarla mücadele ederim benim olduğum yerde göz actirmam
Bunlardan Biri de uğur elektronik bilginize
Şimdi anladinizmi niye geçenlerde prim yapmayın dediğimi?
Sta

Gönül_eri

Member
Kayıtlı Kullanıcı
@harputlu ustam nede güzel yazmışsın, öyle güzel adrese teslim atıflarki bunlar hepsi hakikat. :) diğer sitede faal olalı 4 ay ya olmuştur ya olmamıştır. Buna rağmen onca kuru gürültü gördüm halada görüyorum. Sizler buralarda daha eskisiniz sizleride çok iyi anlıyorum :) umut tacirliği kadar günah zelil çakalca bi durum varmı şu sektörde. Ben birini bozdum birinide bozmamak için zor tutuyorum kendimi :D Mevlam özü sözü bir olmayı ve haddini bilenlerden olmayı nasip etsin cümlemize.

Üst Alt