Haklarınızı helal edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,464
5,553
118
Kıymetli usta ve kardeşlerim ben yokum artık bu işi bıraktım. Nasip kısmet olmayınca uğraşmamak lazım. En güzeli rızkımın peşine düşmek bu işte rızk nasip olmuyor kolay kolay. İnsanlarla kalp kırarak uğraşmak istemiyorum. @R00T ve @MendereS ustam inşallah banlar beni çünkü bir daha gelmeye niyetim yok. Hep sevgi ve saygı ile yazdım inşallah kimsenin kalbini kırmamışımdır yinede haklarınızı helal edin ALLAH cc razı olsun sizlerden

• Beğen
Tepkiler: seramikoda

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,344
10,223
118
abi şimdi kötüruh banlandı dediniz açılsın denildi açıldı.Kaan usta rica etti açtık.Sonra kişisel düşüncelerinizi karşılıklı ifade ettiniz ve bu ifadeler sonucunda biz yokuz gelmeyiz banlayın bizi diyorsunuz.Biz Site olarak yani adminaströtörler olarak modlar olarak şimdi ne yapalım.Her düşünce ve fikirleri uyuşmayanların hepsini banlayalım mı. Eğer Allah dileseydi bütün insanlığı müslüman ve tek fikir tek dil tek renkte tek tipte tek krakter de ve tek aynı parmak izinde yaratırdı. Madem Allah Sabır ve iyiliğe yönelin dedi madem çeşitli yarattı bu kaçış nedendir.Müslümanın müslümana tahammülü yok ise daha ne edebilirim ki yada ne yapabiliriz ki.

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ocak 2020
257
474
68
@harputlu Üstadım nereye, şu güzel sitede abi kardeş, birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. sana verdiğim sözü gerçekleştirmeye az kaldı. %98 tamam. geriye kalanı tamamlamak biraz zaman... o zaman, Allah'ın izni ile nasiplerin gelecek ayağına inşallah ama gidersen sözümü geçersizdir ona göre :)

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,292
118
Κερασούντα
Kıymetli usta ve kardeşlerim ben yokum artık bu işi bıraktım. Nasip kısmet olmayınca uğraşmamak lazım.
Selamün aleyküm ustam.Rahman bilir nasip ve kısmeti,biz kullar sonuna kadar mücadele edeceğiz.Böyle bir kararın alınması bir banlama olayından sonra gelmeside.Burada bir kırgınlık olduğunu gösteriyor.Fikir farklılıkları olacak,tartışılacak yeri gelecek hata yapılacak.Ancak ne olursa olsun omuz omuza,yürek yüreğe bu yolda beraber yürüyeceğiz.Bu banlama olayındaki hassas noktayı yönetim olarak tartıştık ve bir karar aldık.Şimdi gitmenin zamanı değil ustam,şimdi bu yolda yürek yüreğe mücadale etmek zamanı.Selamlar.

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
Kıymetli usta ve kardeşlerim ben yokum artık bu işi bıraktım. Nasip kısmet olmayınca uğraşmamak lazım. En güzeli rızkımın peşine düşmek bu işte rızk nasip olmuyor kolay kolay. İnsanlarla kalp kırarak uğraşmak istemiyorum. @R00T ve @MendereS ustam inşallah banlar beni çünkü bir daha gelmeye niyetim yok. Hep sevgi ve saygı ile yazdım inşallah kimsenin kalbini kırmamışımdır yinede haklarınızı helal edin ALLAH cc razı olsun sizlerden
hayırdır ...?
ben yıllardır kapıdan atıldım pencereden girdim
pencereden atıldım bacadan girdim
hepsini kapadılar TÜNEL AÇTIM ah andan @MendereS burda desin yalan su form sitelerini gez aynı sitede benim kadar banlanan bir kişi daha var ama oda benim kadar banlanmadi since_1984..
bir sorun varsa çözülür ;)
problem çözülür
hatalar olur herşey çözülür
bir kaç şey hariç ...

bu herkes için geçerli okuyunuz...
bu formlarda çözülmeyecek hiç birşey yok ..
bunlar hariç ..
biri sevdiğiniz birini korumak istersiniz
bir başkasıyla ikili diyaloğa girer siz devreye girmeye çalışırken ezilen yıpranan siz olursunuz

bir haksızlık bir yanlış görürsünüz benim gibi :)
üstün gitmekte ısrarcı olursunuz
kaybeden siz olursunuz...

sonrasi mi ? Gelsin banlar gitsin banlar
kimse banlamaz ilgiye ihtiyaç duyar
yokmu beni banlayan diye ahanda böyle konu acar banlayin dersin :D

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
Ya dostum bana şimdi eskileri hatirlattin...alaattin ile kavgali olan senmiydin sincemiydi...yaa anlatsana o gunleri..kim kimle kavgaliydi..en iyi bilen sensin...nostalji olsun...
simdi bakiyorumda ne gereksiz seylermis...
@Kamhi Leonard

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
Nereye harputlu... tartismissak hemen ben gidiyorum yok...yok..kacmak yok..burada root ve menderes ustalarin hatiri var...onlari yalniz birakamayiz...
senle daha sonra hesaplasacaz ...
unuttum sanma dua et konu kilitti...!
herkesten ricam yanlış olduğunu düşündüğünüz yorumları
Tekrar Tekrar Tekrar okuyun anlamaya çalışın
ben şahsen @kötü ruh senin vermiş olduğun algı şeklinde o yorumu yazdığına inanmıyorum
benzetme yanlış olabilir ama eminim ki
en az onunda bizim kadar ciğeri yandı
ordaki şartlar onu gerektiriyor
acil ordan nakledilmesi gerekiyordu
istifde edile bilir üst ustede taşına bilir
amaç ordan uzaklaştırmak ilk görüntüler hoş değildi
benim paylasimlarimi gormusundur veya sosyal medyada kendin gormusundur
böyle zamanlarda lara atıp allah allah diye üzerine yürüyüp daha çok zarar gormektense
3 kez düşünüp doğru hamle yapmak gerektiğini düşüncesindeyim ...
......................
bu vesileyle koni kapalı olduğu için burdan
tüm Şehitlerimize Cenabi Haktan Rahmet diliyorum
başta aileleri ve yakınları olmak üzere tüm yurttaşlarımızın başı sağolsun :(

birde sizlerden ricam o konuyu düzenleyip yoruma açmanız önemle rica ediyorum @R00T usta

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
Ya dostum bana şimdi eskileri hatirlattin...alaattin ile kavgali olan senmiydin sincemiydi...yaa anlatsana o gunleri..kim kimle kavgaliydi..en iyi bilen sensin...nostalji olsun...
simdi bakiyorumda ne gereksiz seylermis...
@Kamhi Leonard
ozamanlari ben iyi hatırlıyorum da sen şimdiki zamana bak @kötü ruh ustayla aranız nasıl ne yaptınız ondan haber ver sen :oops:Sen le kavgalı olacaz yoksa ...!

allattinle ben kavgaliydim rahat ettin mi :D
since daha sonra kavgalı oldu önce menderes kristof defhunter
bizim eskilerle kavgalarimiz bile güzeldi şimdiki gibi deyil
baksana banla gidecem diyor yav nereye @harputlu
konuşarak çözülmeyecek hiç birşey biz öyle yapıyorduk
ertesi günü baktık site durgun bir hir gorultu cikarirdik
@MendereS önce istatisklere bakıyordu bu kavgadan karım ne olur diye ..
daha sonra alırdı eline PAPAZ KILIDINI....:D

alacağın olsun mendo :oops:

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
17 Ocak 2019
764
2,252
98
Yok...bu devlet..bilmem hangi köyün hangi mezrasinda dogum yapan fatma baciya helikopter ambulans gonderirken...bu devlet kendi sehidine 150 askeri kamyon kasasinda balik istifi tasimaz...köpegi bile oyle tasimaz...bu islamin ordusu hareket etmisse...herkez sayilara takilacagina ya bizimle beraber olur...olmaz ise kenarda durur...yok durmayipta birlik beraberlik noktasinda nifak yada fitne icin firsat kolluyorsa cevabini alir...
herkezin anlamasi gereken şu..
erdogani elestir...tencere tava alsin disari ciksin..atlasin ziplasin eylem yapsin...zamani geldiginde oyunu istedigi partiye versin...lakin bu ic siyaset malzemesi degildir..Turk ordusu kışlasindan cikmissa herkez ayagini denk almali...ordu savasta...savasin aptali akillisi olmaz...butun dunya suriyedeyken dibimizdeki ulkede bizimde olmamiz lazimdir...kim devletin bildigini biliyor...hangi cambaz oyunlarini kim biloyor..vesselam...ordu kisladan cikti..olay kapandi..
1974 de ecevit kiprisa ciktiginda sag sol gibi siyasi cekisme yapmadik..bu noktada timsah gizyaslarina benim karnim toktur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...