Hangi kuş türü veya hayvan olabilir???

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli @MendereS ve diğer ustalarım... Bu fotoğraf bende önceden mevcut birtakım görsel araştırmalarda bulundum... Kayanın bulunduğu yer çalışmaya müsait değil.. Yanlız siz hayvan olarak fikrinizi söylerseniz kayanın baktığı yön ve arka tarafları çalışmaya müsait... Birazda kaya yerinden oynatılmış gibi geldi bana lakin kaya bir otomobil kadar büyük... Baktığı yönde 70 metre sonra kayalık alan var

R00T

ProfessionaL
Administrator
Ustam ellerine sağlık olmuş.Bu kaya buraya yerleştirme biliyorsun @nik ustada baksın bir.Ben yırtıcı kuşlardan şahine benzettim.Yuva üzerinde toturmuş heran kalkabilir ve ileri bakıyor.

poyraz1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bence yuvanın üstüne oturmuş olabilir mantık olarak kuş yuvasinin üstünede altında olabilir yada baktığı yönü araştırmak gerek

R00T

ProfessionaL
Administrator
Yuvada oturmuşta alttaki kayalıklar ve çevresi birinci şüpheli alan.Lakin detaylı incelemek lazım.Resim çoğaltma imkanımız nedir ustam.

nik

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam ellerine sağlık olmuş.Bu kaya buraya yerleştirme biliyorsun @nik ustada baksın bir.Ben yırtıcı kuşlardan şahine benzettim.Yuva üzerinde toturmuş heran kalkabilir ve ileri bakıyor.
A.s.degerli ustam çok beli olmayan işaretler çok yakınında demek gördüğüm kadariyle net olmamakla beraber bir gözü ve birde kanadı var uçar vaziyete gibi kafa ilerde ama gözleri yere bakıyor vaziyetedir ama diğer havaları gözü ve kanadı varmı? Burada uçarsa konacağı bir yer varmı?. Bide üstad mendes de baksın.

MendereS

Admin
Administrator
kartal kayaya benziyor. uzaktan baktığında aynı megalit mezar gibi. içimden bi ses megalit diyor altında bişeyler varmış soyulmuş.

bir şık daha ilk resmin sağ tarafındaki geniş oymada işleme varmı. yani doğalmı yapmamı.

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
PicsArt_02-09-09.57.28.jpg

Ön sol.. Burada benim dikkatimi çeken altındaki kayalar.. Burdaki kayalar birbiriyle bağlantılı yani birine müdahale edersin üsteki kaya sakatlık yaratır... Arabam olduğu zaman bu işleme müdahale edebilirim üst kayayı çekecem o şekilde..

Üst Alt