Hangi kuş türü veya hayvan olabilir???

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
551
904
98
Doğal oluşum
Değerli @MendereS ve diğer ustalarım... Bu fotoğraf bende önceden mevcut birtakım görsel araştırmalarda bulundum... Kayanın bulunduğu yer çalışmaya müsait değil.. Yanlız siz hayvan olarak fikrinizi söylerseniz kayanın baktığı yön ve arka tarafları çalışmaya müsait... Birazda kaya yerinden oynatılmış gibi geldi bana lakin kaya bir otomobil kadar büyük... Baktığı yönde 70 metre sonra kayalık alan var

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
4,292
7,535
118
Ustam ellerine sağlık olmuş.Bu kaya buraya yerleştirme biliyorsun @nik ustada baksın bir.Ben yırtıcı kuşlardan şahine benzettim.Yuva üzerinde toturmuş heran kalkabilir ve ileri bakıyor.

poyraz1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7 Şub 2019
299
359
68
Bence yuvanın üstüne oturmuş olabilir mantık olarak kuş yuvasinin üstünede altında olabilir yada baktığı yönü araştırmak gerek

nik

Member
Kayıtlı Kullanıcı
10 Şub 2018
33
94
23
Ustam ellerine sağlık olmuş.Bu kaya buraya yerleştirme biliyorsun @nik ustada baksın bir.Ben yırtıcı kuşlardan şahine benzettim.Yuva üzerinde toturmuş heran kalkabilir ve ileri bakıyor.
A.s.degerli ustam çok beli olmayan işaretler çok yakınında demek gördüğüm kadariyle net olmamakla beraber bir gözü ve birde kanadı var uçar vaziyete gibi kafa ilerde ama gözleri yere bakıyor vaziyetedir ama diğer havaları gözü ve kanadı varmı? Burada uçarsa konacağı bir yer varmı?. Bide üstad mendes de baksın.

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,155
4,168
118
kartal kayaya benziyor. uzaktan baktığında aynı megalit mezar gibi. içimden bi ses megalit diyor altında bişeyler varmış soyulmuş.

bir şık daha ilk resmin sağ tarafındaki geniş oymada işleme varmı. yani doğalmı yapmamı.