Hayirli olsun

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
dünmü neydi bi yazı okudum nerdeydi hatırlamıyom. dünyada en yalancı siyasetçiler avcılar bide balıkçılar vardı definecileride içine katmışlar. halbuki defineci hayatta yalan söylemez. avcıda çok mesela avcı gittimi 10 ördek 2 tavşan 5 keklik 5 bıldırcınla gelir. halbuki bunların hepsi aynı mersimde aynı yerde olmaz. sen hiç definecinin 2 teneke takyanus 3 bakraç beşi birlik 4 mermer heykel buldum dediğini. garibim her gün boş :)

Kamhi Leonard

Moderatör
Süper Moderatör
dünmü neydi bi yazı okudum nerdeydi hatırlamıyom. dünyada en yalancı siyasetçiler avcılar bide balıkçılar vardı definecileride içine katmışlar. halbuki defineci hayatta yalan söylemez. avcıda çok mesela avcı gittimi 10 ördek 2 tavşan 5 keklik 5 bıldırcınla gelir. halbuki bunların hepsi aynı mersimde aynı yerde olmaz. sen hiç definecinin 2 teneke takyanus 3 bakraç beşi birlik 4 mermer heykel buldum dediğini. garibim her gün boş :)
Ya iyi de çok sallayanlarida var ama yok deyil
Örneğin yemin ederek başlar kendi gözümle gördüm
Kilosuna gramajina varana kadar söylemeleri yokmu eriuor bitiyorumm valla :D

Gönül_eri

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Hakkaten doğru yere parmak basmışsın ustam :) gerçek defineci yalana baş vurmaz. Mesela yeni tanışmışız adam bana soruyor abi ne kadar zamandır bu iştesin diye takribi 10 yıla yaklaştı diyom hiç buldunmu diyor :D buna hep şöyle buldum böyle buldum demişler :D ben yok 1 ekmek dahi yiyecek para kazanamadım diyince adam afallıyor :D ula napim yalanmı söyliym yani, senin hoşuna gitmek beni beğenmen için. Beni beğenen beğenmiş zaten :D

Üst Alt