HAYIRLI RAMAZANLAR DİLEĞİYLE

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,167
4,225
118
11 ayın sultanı hoş geldin sefalar getirdin diyerek söze başlayalım.

Geçen ramazanı görenlerden bir kısmı bu ramazanı göremiyor. Allah mekanlarını cennet etsin. bizimde gelecek yılki ramazanı görüp göremeyeceğimizi muhasebe etmemiz lazım. ben bu defa öyle düşünüyorum sanki son ramazanım gibi ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağım.

tabi bunları gönül diyor malesef oruç tutamıyorum. kaç yıldırda tutmadım uygun bi zamanda tutmaya çalışacağım inşallah tutarım. çünkü bu son ramazanım :)

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,606
4,140
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com

Geçen ramazanı görenlerden bir kısmı bu ramazanı göremiyor. Allah mekanlarını cennet etsin. bizimde gelecek yılki ramazanı görüp göremeyeceğimizi muhasebe etmemiz lazım. ben bu defa öyle düşünüyorum sanki son ramazanım gibi ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağım.

tabi bunları gönül diyor malesef oruç tutamıyorum. kaç yıldırda tutmadım uygun bi zamanda tutmaya çalışacağım inşallah tutarım. çünkü bu son ramazanım :)
Vahimi geldi

balkaya34

Moderatör
Süper Moderatör
17 Mar 2019
2,555
3,413
118

Selam usdam : ALLAH ömür verirse tutarız, Yinede biz ALLAHDAN bu ramazan ayınında hayırlar getirmesini dileyelim , ALLAH tüm insanlığa musallat olan, görünur görünmez belalardan korusun.

timur964

Moderatör
Süper Moderatör
6 May 2019
771
1,640
98
56
**DİDİM**
"Hz.Ömer dedi ki;
Hayatta iki şeyi unutma!
1-Allah'ı
2-Ölümü
Hayatta iki şeyi unut!
1-Yaptığın iyilikleri
2-Sana yapılan kötülükleri

Hayırlı Ramazanlar Hayırlı Cumalar Rabbim bu mübarek ay ve günler hürmetine bizleri bu illet den kurtarsın inşallah