Henüz arge yapılmamış bir yer.Bundan sonra atacağım resimlerde bu kayanın hemen çevresidir

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Sevgili kardeşlerim henüz arge yapılmadık bir yer. Sadece resimlerde duruyor . Bana 800 metre uzaklıktaResim 044.jpgResim 025.jpgResim 022.jpgResim 023.jpgResim 028.jpgResim 024.jpg

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
deliğin derinliği ne kadar delikli taş sınıfına alıp almayacağımızı anlamak için soruyorum.
Sevgili ustam merhaba Açık söylemek gerekir ise bu resimlerin hepsini bizzat kendim çektim.
İnanın sevgili ustam Yanımda ne çubuklarım ne bir ölçü aleti hiç bir şeyim yok idi. Bu yerler benim burnumun dibine imiş. Evime 800 metre yakındalar haberim yoktu tesadüfen gördüm bunları başka yere bakmaya gider iken. Lain kaba taslak içini tam temizlemedim lakin o hali ile 25 _ 30 santim bir derinlik görünüyor Tabiki içeri daha gidiyormu kontrol etmedim doğruyu konuşmak gerekir ise. Budur sevgili ustam

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
bu araziyi iyi etüt etmeli kanaatimce
1 inci resimde sol tarafta ki kayayı inceledinizmi ustam ?
Merhaba sevgili kardeşim birinci resmin sol tarafı 5. resimdir sevgili ustam . Dediğim gibi sadece tesadüfü bulduğum bir yer. Hiç bir inceleme yapılmadı sizlerle paylaşmak istedim

aga_0074

Emektar_Defineci
Kayıtlı Kullanıcı
görünüşte hiç bir şey yok..o delik normal bir delik çunku hiçbir kesik izi yok

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
ama bir çekiçle deliğin çevresini bir yokla
Sevgili ustam merhaba. Nickinizin altında emektar defineci yazıyor. Demekki sizin tecrübeli birisi olduğunuzun belirtisi bu not. Sevgili ustam dikkat eti iseniz bu ana kayanın başka hiç bir yerinde böyle bir oluşum yok. Diyeceğizki doğaldır. Ustam resimler insanı yanıltabiliyor. Bu deliği gayet yakından gördüm bana hiç doğal gelmedi lapya desem yanlarında başka enküçük bir başka lapya yok. Yinede görşünüze saygı duyuyorum. Dediğiniz gibi hiç bir boşluk yada kayadan ses alma işlemi yapılmadı sadece tesadüfü görülen bir yer

aga_0074

Emektar_Defineci
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili ustam merhaba. Nickinizin altında emektar defineci yazıyor. Demekki sizin tecrübeli birisi olduğunuzun belirtisi bu not. Sevgili ustam dikkat eti iseniz bu ana kayanın başka hiç bir yerinde böyle bir oluşum yok. Diyeceğizki doğaldır. Ustam resimler insanı yanıltabiliyor. Bu deliği gayet yakından gördüm bana hiç doğal gelmedi lapya desem yanlarında başka enküçük bir başka lapya yok. Yinede görşünüze saygı duyuyorum. Dediğiniz gibi hiç bir boşluk yada kayadan ses alma işlemi yapılmadı sadece tesadüfü görülen bir yer
tek olan ve yanında işareti tamamlayıcı bir eşi yoksa bana göre doğaldır....doğal değilse bile bu şekilde diyelimki işaret o zaman ben buna sadece mezar gözüyle bakrım orta statüde..diyelim ki kasa ağzı o zaman çekiç devreye girer..diyelim ki havalandırma deliği o zaman çubuk yada yer altı görüntüle lazım....