Her hangi bir bölgenin Sit olup olmadığını nasıl öğreniriz.

eski

Moderatör
Moderatör
Reaction score
619
Bilmediğimiz yerlere gidiyoruz , gideceğimiz her hangi bir yerin sit olup olmadığını internetten öğrenme imkanı varmıdır.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Reaction score
1,005
Evet , vardır yalniz parsel ve ada no öğrenmen gerekir.

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Reaction score
1,005
Veya gittiğin yerin şehir de ki kültür bakanlığı sitesine bakıp orda ki kültür ve sit alanını da görebilirsin. Örneğin Kocaeli , yarımca , körfez gibi .

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Reaction score
1,350
Usta sen sitalan olmayan bir yere de gitsen devlet orayıda sit alanı der ve seni engeller ben gördüm çünkü

infilaQ

Moderatör
Moderatör
Reaction score
942
Veya gittiğin yerin şehir de ki kültür bakanlığı sitesine bakıp orda ki kültür ve sit alanını da görebilirsin. Örneğin Kocaeli , yarımca , körfez gibi .
Gebze den izmite giderken tavsancili gectikten sonra yolun solunda kalan tepelerdeki kayalik alan gibi mi deniz manzarali ormanlik :)

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Reaction score
4,319
cepten uygulama indir. parsel sorgu uygulaması var. hazine yeri, orman, tapulu arazi vs. gösteriyor. paftasına falanda bakarsın. siti gösteriyormu bilmiyorum ama indir işe yarar.

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Reaction score
4,319
mesela arazide gezerken aç bulunduğun alan neyse direk söylesin. ölçüm falanda yapıyor. eskiden haritacıların kullandığı program. biyere baktırmak için haritacı götürürdük 200 tl para alırlardı şimdi herkes kendi bakıyor.