-Herkes Dikkat Etmeli Lütfen!!

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba Arkadaşlar . Bugün Haber Kanalların da Karşılaştığımız bu Manzara Beni Harbiden Üzmüştür . Bakin Çalışma Yaptığınız Yeri Lütfen Kapatın.Acik birakarak Yaban Hayvanlarını , Normal Köylünün Vatandaşın Hayvanlarina Zarar Gelmesi istemeyiz. Belki insalar da zarar gelir.Lutfen bu konuda hassas davranın Arkadaşlar.
Bakin bu hayvancagiz kıvrana kıvrana ne hale gelmiş .

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Duyarlılığın için çok teşekkür ederim Zaz ustam.
Gerçektende duyarlı ve saygılı olmak gerek.Kemiklere dahi çok özen gösterip rahatsız etmemeliyiz.
Bir müslümana yakışan davranışları lütfen herkes bilinçli şekilde uygulasın.

eski

Moderatör
Moderatör
Tepeören de bir bölge , burayı zamanında defineciler kazar dururlardı, kraliçenin mezarını ararlardı. koca bölge kazı çukurlarından geçilmezdi. koyun sürüleri otlatılırdı, çobanlar çok koyunun çukurlara düştüğünü anlatırlardı. yaz dönemi askeriye buraya tatbikat için gelir çukurları iş makinasıyla kapatır, askeriye tatbikatı bitince defineciler kazardı, şimdi Tuzla belediyesi piknik alanı oldu, kazılar bitmiştir. Varsa kraliçede rahat etmiştir.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Eski ustam güzel bir kraliçe mal varlığıda çok güzel olanla inşaAllah tanışırda ona ağırlık olan tüm değerlileri alırsın inşaAllahhhhhhhhhhhhh.aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

eski

Moderatör
Moderatör
Eski ustam güzel bir kraliçe mal varlığıda çok güzel olanla inşaAllah tanışırda ona ağırlık olan tüm değerlileri alırsın inşaAllahhhhhhhhhhhhh.aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Amin İnşallah. Olaki öyle bir şeye denk gelirsem, sokak canları için ,tam donanımlı hayvan hastanesi yaptırmak nasip olur.
Birkaç bölgeye iyi barınaklar, hayvan aşevleri nasip olur.
Allah cc seninde gönlüne göre versin.

infilaQ

Moderatör
Moderatör
Biraz önce bir haber okudum okulun duvarından bir taş çıkarıyorlar tarihi değeri olan bir yazıtın parçası ilginç değilmi peki haberin bana garip gelen kısmını anlatayım arkeolog kontrolünde belediye çalışanlarınca çıkarıldı diyor fotoğrafta elinde çekiç ve murç olan bir adam taşı duvardan sokuyor.adamın ayağında terlik elde eldiven bile yok baret iş ayakkabısı gibi kişisel koruyucu donanımı geçtim yazıtın bulunduğu taşa verilecek zararı Saymaya bile gerek yok belediye çalışanının resmi olarak böyle çalıştığı bir durumda biZ çok çok daha duyarlıyız diyebilirim.arkamızda canlılara zarar verebilecek oluşumlar bırakmamaya özen gösterelim onlarında hesabı sorulacak.

hunter

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Herkesin kendi doğruları var ben elektrik işiyle uğraşırım tüm isg kurallarını da bilirim ama kabloyu dişimle sıyırırım tüm güvenliği es geçer sonunda mükemmel bir iş çıkartırım bu baret vs. Yazdığına istinaden .... toplum olarak o seviyelere daha gelemedik