-Herkes Dikkat Etmeli Lütfen!!

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
Mesajlar
442
Beğeniler
656
Puanları
98
#1
Merhaba Arkadaşlar . Bugün Haber Kanalların da Karşılaştığımız bu Manzara Beni Harbiden Üzmüştür . Bakin Çalışma Yaptığınız Yeri Lütfen Kapatın.Acik birakarak Yaban Hayvanlarını , Normal Köylünün Vatandaşın Hayvanlarina Zarar Gelmesi istemeyiz. Belki insalar da zarar gelir.Lutfen bu konuda hassas davranın Arkadaşlar.
Bakin bu hayvancagiz kıvrana kıvrana ne hale gelmiş .
 

Ekli dosyalar

eski

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
82
Beğeniler
152
Puanları
38
#3
Tepeören de bir bölge , burayı zamanında defineciler kazar dururlardı, kraliçenin mezarını ararlardı. koca bölge kazı çukurlarından geçilmezdi. koyun sürüleri otlatılırdı, çobanlar çok koyunun çukurlara düştüğünü anlatırlardı. yaz dönemi askeriye buraya tatbikat için gelir çukurları iş makinasıyla kapatır, askeriye tatbikatı bitince defineciler kazardı, şimdi Tuzla belediyesi piknik alanı oldu, kazılar bitmiştir. Varsa kraliçede rahat etmiştir.
 

eski

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
82
Beğeniler
152
Puanları
38
#7
Eski ustam güzel bir kraliçe mal varlığıda çok güzel olanla inşaAllah tanışırda ona ağırlık olan tüm değerlileri alırsın inşaAllahhhhhhhhhhhhh.aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Amin İnşallah. Olaki öyle bir şeye denk gelirsem, sokak canları için ,tam donanımlı hayvan hastanesi yaptırmak nasip olur.
Birkaç bölgeye iyi barınaklar, hayvan aşevleri nasip olur.
Allah cc seninde gönlüne göre versin.
 
Üst Alt