Hiç anlamam ama bu yılan merak uyandırdı

adem84

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayatımda define nedir ne gördüm nede arastırdım dere boyu gezerken bulduğumuz yılan görüntüsü dikkat çekti fotografladım define olabilir dediler ben halen daha ihtimal vermiyorum sizlerin yorumlarınıda merak ediyorum mevki uzunca bi dere kenarı kışın akarı çok yazın kurak bi dere bölgede rumlar yaşamış ve o dönemde eşkiya bu alanlarda yol kesermiş

Ekli dosyalar

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayatımda define nedir ne gördüm nede arastırdım dere boyu gezerken bulduğumuz yılan görüntüsü dikkat çekti fotografladım define olabilir dediler ben halen daha ihtimal vermiyorum sizlerin yorumlarınıda merak ediyorum mevki uzunca bi dere kenarı kışın akarı çok yazın kurak bi dere bölgede rumlar yaşamış ve o dönemde eşkiya bu alanlarda yol kesermiş
nehirdeki taşları gösteren ,hemen alt tarafı net gösteren farklı açılardan foto atarsan değerli üstadlarımız daha iyi değerlendirir...

adem84

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Direk suyun içindeki taşları incelemedik internetten baktıgımız kadarıyla şekil olabilecek taşların fotograflarını çektik

Ekli dosyalar

trt123

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yılan ve eşkiya işi karşıdan baktığında sağ tarafta kalp şekli olmalı ve yılanın baktığı istikamette tünel, büyüklüğü önemli ne kadar acaba ben dilini göremedim ama iyi incelemeli

adem84

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ağzı kapalı yılanın gidip inceledik yılanın kafasında attığım fotoda da mevcut çarpı var haç işareti var

trt123

Member
Kayıtlı Kullanıcı
...

Son düzenleme:

trt123

Member
Kayıtlı Kullanıcı
baktığı yerde suyun içinde beyaz bir taş olmalı, yok ise medeniyet işidir, dediklerim yoksa boyundan giriş olmalı, fotoğrafın pikseli düşük yakınlaştırmada kristalleşiyor

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
baktığı yerde suyun içinde beyaz bir taş olmalı, yok ise medeniyet işidir, dediklerim yoksa boyundan giriş olmalı, fotoğrafın pikseli düşük yakınlaştırmada kristalleşiyor
Selamün aleyküm.Mesajı yanlış konuya yazmışsınız.Bu mesajı ilgili konuya taşıdım.Selamlar.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
ben halen daha ihtimal vermiyorum
Selamün aleyküm usta.O zaman boşuna yorum yapmayalım değilmi?Siz hükmü vermişsiniz gelde şimdi ustayı ikna et;).Neyse konu açılmış bize düşen yorumlamak.Bu fotoya göre net pusula yönlerini yazabilirmisin?Yönleri bir görelim devam ederiz inşallah.Selamlar.
IMG-20200216-WA0010.jpg