Horasanla kapatılmış taşa ulaşamadım

Söke1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2020
144
104
48
Yaklasik 15 gun once bir dag oraya kekik toplamaya gittim agaclik dallik budaklik bir yer her neyse ufak tek insan gececek ara yol vardi.. o tepeye bir tas gordum horosanla kapatilmis muazzam bi tasti neyse resimini cektim falan sonra eve geldim dunde yine gideyim dedim bir tiklayayim dedim saat 6 da aksam ustu hedef karsimda o tepeye ulasmama 10 metre var agac dal budak diken bu kez olmadi hittigim yol kaybolmus neteye adim atsam sik agaclar dal budak agac kayboldum ufacik yerde tas orda gozumun onunde yol olsa gitmem ulasmam 5 dakika ama yok saga gidiyorum yok sola gidiyorum yok her yer adeta karinca gibi agac oruldu en son o minnacik agaclarin dallarin arasinda kaldim kayboldum ordan cikana kadar anam agladi daha sonra zorlamadim dondum eve geldim dedim bundada var bir hayir

• Beğen
Tepkiler: R00T

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,182
4,326
118
Bi an aklıma daha önce 7 basamaklı merdivenden girip çıkanlar sonra burayı bi daha bulamayanlar geldi.

Bir önceki gittiğin yolu deneseydin, gerçi sen yeri bulamama değil yere ulaşamadın. garip iş.

• Beğen
Tepkiler: R00T ve Söke1

Söke1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2020
144
104
48
Bi an aklıma daha önce 7 basamaklı merdivenden girip çıkanlar sonra burayı bi daha bulamayanlar geldi.

Bir önceki gittiğin yolu deneseydin, gerçi sen yeri bulamama değil yere ulaşamadın. garip iş.
Menderes abi zaten daha önceki yoldan gittim yok öyle bir alan sanki el kadar yer yeniden agaclanmis kapanmis her yer cali agac yol mol yok hedef karsimda acik olsa 5 dakikada ordayim ama izin vermedi cali agac dikenler o minnacik yerde kayboldum cizilip her yerim yara bere olduguyla kaldi birdaha gitsemmi gitmesemmi bilemiyorum simdi ne yapacagim bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: R00T

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,278
5,232
118
Κερασούντα
Menderes abi zaten daha önceki yoldan gittim yok öyle bir alan sanki el kadar yer yeniden agaclanmis kapanmis her yer cali agac yol mol yok hedef karsimda acik olsa 5 dakikada ordayim ama izin vermedi cali agac dikenler o minnacik yerde kayboldum cizilip her yerim yara bere olduguyla kaldi birdaha gitsemmi gitmesemmi bilemiyorum simdi ne yapacagim bilmiyorum
Selamün aleyküm.Buna uygun söz,gidemediğin yer senin değildir.Ya zamanı var yada nasibin yok.Ancak yinede kapı açılmadı diye geri dönmek olmaz.Kapıyı çalmaya devam edelim bıkmadan usanmadan.Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah diyelim.Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Söke1 ve R00T

Söke1

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2020
144
104
48
Selamün aleyküm.Buna uygun söz,gidemediğin yer senin değildir.Ya zamanı var yada nasibin yok.Ancak yinede kapı açılmadı diye geri dönmek olmaz.Kapıyı çalmaya devam edelim bıkmadan usanmadan.Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah diyelim.Selamlar.
Amin sunset ağabeyim sağolasın

• Beğen
Tepkiler: SuNSeT28