Hurafenin böylesine ilk defa denk geldim

MendereS

Admin
Administrator
Önce aşağı resimlere bakın sonra gelip burayı okuyun.

Görür görmez ne yapıyor bunlar dediniz. Hemen anlatalım.

Öksürügü olanlar, delikli taşa 7 defa girip çıktıkları zaman öksürük geçiyormuş.

Bu delikli taşın faydaları bununlada bitmiyor. bunu biraz farklı şekilde yaparak daha faydalı hale getirebilirsiniz. millet yapıyor.

Gömleğini yada atletini delikli taşa bağlayıp içinden aynı şekilde 7 defa girer çıkarsan bu defa vücuttaki tüm ağrılar geçermiş. Geçtiğini hemen hissetmek için 3 defa geç sonra elini ağrın olduğu yere koy hemen geçermiş.

Burada esas ilginç olan bu delikli taşlar ermeni mezarlarında oluyormuş hepsi aynı değil şifa bunlarda. yorum sizin.

şifa bulma (6).jpg

şifa bulma (3).jpg

şifa bulma (4).jpg

şifa bulma (2).jpg

şifa bulma (5).jpg

şifa bulma (1).jpg

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
Ya ustam ne çeşit hurefeler var bu yeryüzünde ya.Acayip bir batıl inanışlar felan.sonra diyoruz eski insanlar neden put vb işaretler yapmışlar.İnsanoğlu zaten meyilli istekli batıl ve hurafelere.

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
son resme baksana dibine kadar girmiş. kesin o muradına erer.
Menderes ustam memkekette nine mezarı diye bir yer varmis, gelen geçen kucuk bir taş içine atarmis, sonra iki yabancı bolgeye gelmiş, jip kiralamis ve gece kazıp altin heykel cikarmislar, sonrada sınırda yakalamışlar bu yabancilarla konuşan birine denk gelmiştim, konunun dogru olduğunu öğrendim.

Yani türbe gibi bize kutsal atfedilen ve hurafe diye yutturulan yerlere dikkat etmek lazım

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
son resme baksana dibine kadar girmiş. kesin o muradına erer.
Eshab-i Keyf Var , Bir zamanlar Orda öyle delikler vardı.ordan girdiğin vakit şifa buluyorsun dediler. En son bir teyze girmişti orda kalmıştı.sonra iptal ettiler. Taş dan meded ummak hoş değil Bana gore. orası kutsal bir mekandı Ama yine fark yok gibi .

MendereS

Admin
Administrator
Valla benim bildiğim Allah şöyle der: Yer yüzünde tapınma aramayın.

sef er senin dediğinde doğru kutsallaştıralım kazmasınlar. mesela ermeniler müslüman mezarlarına gömü yapmışlar. nasıl olsa burayı kazmazlar diye düşünmüşler. tabi o ozamandı. şimdi millet türbelere dalıyor.

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Alttan elleyen varmı acaba ?
Aslında birini parmaklayacan bak bakalım daha giren olacak mi ... ;);)

Üst Alt