ilginç okuyun.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,117
2,892
118
59
Sevgili arkadaşlar .
Bizim küçük geline rüyasında gel şuradaki gömülü olanı al diyorlar.. Fakat rüyada da olsa bizim gelin korkuyor ben gitmem diyor. Yine ısrar ile gel yerini göstereceğiz deyip neresi olduğunu söylüyorlar . Lakin sadece evin hangisi olduğunu söylüyorlar. Bizim gelin gitmem deyip korku ile uyanıyor. İnanırmısınız bu evin arka bahçesinde daha önceden bir çalışma olduğu benim kulağıma gelmiş idi. Ne tesadüf sen o yeri bizim geline göstermek istiyorlar bu yer ile ilgili hiç bir bilgisi yok onu söyleyim baştan. Ben baştan söyleme yerini boş ver dedim lakin yinede söyleyince inanın şaşırdım. Çünki burada bir işlem olduğunu lakin sonucun ne olduğunu tabiki bilmiyor idim. bu Ev bana 100 metre uzaklıkta. Ve evin bulunduğu mevkiye rum bağları deniyor . Eskiden rum bağlarına giden patika yol yanından geçiyor du bu evin. Ve dün gece bu ev sahibi arkasaş ile konuştum oda sağ olsun saklamadan ne olduğunu bana anlattı.
Bunlar evin arkasın başka bir iş yaparlar iken yuvarlak bir kaya duvar gibi bir yer görüyorlar tabiki onlarda işleme başlıyor senmisin başlayan evlerinde ne huzur kalıyor ne neşe. Çevrede az çok biliyor iş karakola kadar düşüyor . Sonuçta ortada bir suç teşkil eden şey yok adamın kendi evinin arka bahçesi adam diyebilir şu şu amaç ile kazıyor idim diye. Neyse buraya bayağı bir bizim alemden gelen oluyor. Bilmiyorum doğrumudur bayağı yüklü bir para bile teklif ediliyor. Fakat hanımı razı olmuyor. Çünki burada papaz büyüsü olsuğunu öğreniyorlar. Kan istiyor demişler bunlara. Tabiki kadında haklı olarak kocasına burayı hemen kapatıp bir daha adını bile anmayacaksın diyor. Bunu anlatmam daki gaye mistik olayların nasıl gerçekleşdiğidir. Adamı razı edebilir isem bu yere bakacağım. Toprak ile doldurmuş bu yeri. İnanırmısınız Adam ben evde resmen köpek oldum diyor bu yeri kazmaya başladıktan sonra. Evet mevki rumlardan kalma .

Son düzenleme:

Define 48

Moderatör
Moderatör
18 Nis 2020
463
858
98
Sevgili arkadaşlar .
Bizim küçük geline rüyasında gel şuradaki gömülü olanı al diyorlar.. Fakat rüyada da olsa bizim gelin korkuyor ben gitmem diyor. Yine ısrar ile gel yerini göstereceğiz deyip neresi olduğunu söylüyorlar . Lakin sadece evin hangisi olduğunu söylüyorlar. Bizim gelin gitmem deyip korku ile uyanıyor. İnanırmısınız bu evin arka bahçesinde daha önceden bir çalışma olduğu benim kulağıma gelmiş idi. Ne tesadüf sen o yeri bizim geline göstermek istiyorlar bu yer ile ilgili hiç bir bilgisi yok onu söyleyim baştan. Ben baştan söyleme yerini boş ver dedim lakin yinede söyleyince inanın şaşırdım. Çünki burada bir işlem olduğunu lakin sonucun ne olduğunu tabiki bilmiyor idim. bu Ev bana 100 metre uzaklıkta. Ve evin bulunduğu mevkiye rum bağları deniyor . Eskiden rum bağlarına giden patika yol yanından geçiyor du bu evin. Ve dün gece bu ev sahibi arkasaş ile konuştum oda sağ olsun saklamadan ne olduğunu bana anlattı.
Bunlar evin arkasın başka bir iş yaparlar iken yuvarlak bir kaya duvar gibi bir yer görüyorlar tabiki onlarda işleme başlıyor senmisin başlayan evlerinde ne huzur kalıyor ne neşe. Çevrede az çok biliyor iş karakola kadar düşüyor . Sonuçta ortada bir suç teşkil eden şey yok adamın kendi evinin arka bahçesi adam diyebilir şu şu amaç ile kazıyor idim diye. Neyse buraya bayağı bir bizim alemden gelen oluyor. Bilmiyorum doğrumudur bayağı yüklü bir para bile teklif ediliyor. Fakat hanımı razı olmuyor. Çünki burada papaz büyüsü olsuğunu öğreniyorlar. Kan istiyor demişler bunlara. Tabiki kadında haklı olarak kocasına burayı hemen kapatıp bir daha adını bile anmayacaksın diyor. Bunu anlatmam daki gaye mistik olayların nasıl gerçekleşdiğidir. Adamı razı edebilir isem bu yere bakacağım. Toprak ile doldurmuş bu yeri. İnanırmısınız Adam ben evde resmen köpek oldum diyor bu yeri kazmaya başladıktan sonra. Evet mevki rumlardan kalma .
Selam alekim ustam siz bu konuda çok bilgilisiniz açmak istediğiniz yer icin dikkatli olun rüyada görülmesi bahsi gecen yerde kapalı haldeki varlıkların beklemekten sıkılması ve en yakın yere bi sekilde haber göndermesi anlamına gelebilir.kan kullanılan büyü oldugu icin biraz sıkıntılı insAllah cözersiniz (Ben hic böyle bi yere denk gelmedim sadece büyüklerimden duydugum kadarıyla yazdım)

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,117
2,892
118
59
Selam alekim ustam siz bu konuda çok bilgilisiniz açmak istediğiniz yer icin dikkatli olun rüyada görülmesi bahsi gecen yerde kapalı haldeki varlıkların beklemekten sıkılması ve en yakın yere bi sekilde haber göndermesi anlamına gelebilir.kan kullanılan büyü oldugu icin biraz sıkıntılı insAllah cözersiniz (Ben hic böyle bi yere denk gelmedim sadece büyüklerimden duydugum kadarıyla yazdım)
Sağ olasın sevgili kardeşim Tabiki biz bunu da düşündük elhamdilüllah.
Doğrusunu ister isen ben maddiyat için ne kendimi nede yakınlarımı böyle işlere bulaştırmam.
şu alemde yalnız olmadığımız malumunuzdur: bu vesile ile buradan sevgili kardeşlerimizede bir hatırlatma yapalım bu tür yerlerden uzak dursunlar: ancak bu işlerin üstesinden gelebilecek donanıma sahip olanlar bu tip yerlere ilgi göstersin: yüce ALLAHA sığınırım şeytanın şerrinden

Define 48

Moderatör
Moderatör
18 Nis 2020
463
858
98
Doğrusunu ister isen ben maddiyat için ne kendimi nede yakınlarımı böyle işlere bulaştırmam.
şu alemde yalnız olmadığımız malumunuzdur: bu vesile ile buradan sevgili kardeşlerimizede bir hatırlatma yapalım bu tür yerlerden uzak dursunlar: ancak bu işlerin üstesinden gelebilecek donanıma sahip olanlar bu tip yerlere ilgi göstersin: yüce ALLAHA sığınırım şeytanın şerrinden
EyvAllah ustam ben sevip saydıgım bi büyügümun anlattgını aktarmak isterim.müsaden olursa bi mevki var burda isaret yok rüyasında gösterilen bi yere bismillah der gider gittiginde iki keklik biri yukarı biri asagı yürüyerek kacar bir degil iki degil her gittiginde yine rüyasında kekliklerin ayrıldıgı noktaya kül dök derler kalkar kül döker gelir ertesi gün varırki bebek ayak izi var yani bebek kanı isterler ondam sonra vazgecer yasanmıs olaydır saygılarımla.

Define 48

Moderatör
Moderatör
18 Nis 2020
463
858
98
Allah cumlemizi ve sevdiklerimizi şeytandan ve kafir cinlerden korusun ustam burdan bisey alınabilir ama sonrasını düşünürsen çok acı cekenler oldu böyle bi yerde birisi para aldı o para bitti adam da öldü. Allah korusun cümlemizi.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,117
2,892
118
59
Selam... Bu konular kimseyi korkutmasın. Allah kuluna kâfi değil mi... Bir yardımcı olarak da Allah kâfidir...Her şeyi kuşatan Allah değil mi...Ki Son Kitap Kur 'an da anlatılmamış mı... Onların güçlü olmalarında değil kendi eksikliklerimizde arayalım herşeyi... Papaz büyü yapacak mümin teslim olacak öyle mi... Var mı böyle bir ŞEY...
Haklısın sevgili ustam Tabiki Her şeyin sahibi olan yeri göğü kuşatan Yüce ALLAH yardımcı olarak kafidir. Doğrusunu ister iseniz ben kendi şahsıma Yüce ALLAH dan başka hiç bir şeyden çekinmem.
Size şöyle ilginç bir şey anlatayım . Bu anımı hatırlamak ta siz vesile oldunuz Sağ olasınız.
Bundan 30 yıl kadar evvel o zamanlar tabiki bu işlerde toyuz. Bir yere gideceğiz ekipteki kişiler benden yaşça hep büyükler ve inanırmısınız bizi de o yere götüren bir cinci hoca o da arada sırada bize katılırdı o dönemlerde. Yalnız oradaki işlem yapacağımız yer ile ilgili bize çok ilginç bir şey söylendi. Bu yerde daha doğrusu çevrede dahil topraktan bir kıvılcım halinde bri şeyin çıkıp dev bir arap adama dönüştüğü ve bir kaç kişinin bu olaya şahit olduğundan bahsedildi. Gel görelim bizdeki ekip de o zamanlar ne şundan ne bundan korkacak tipler değil gün aydınlana kadar orada işe devam ne arap var ne kıvılcım. Burası tarihi bir mezarlık alanı idi. Şimdi güne iki kez o yerin önünden geçerken oraya bakarımda ne kadar yanlış yere bakmışız oysa şu anda oraya karşıdan bakar iken çok başka bir şey gözüme takılıyor artık. İşte ustam o zamanlardaki acemliğimiz. Sonuçta söylemek istediğim itikatı sağlam insanlar Yüce MEVLADAN başka hiç bir şeyden çekinmez. Amma tabiki bu tür yerlerde yok değil ustam. Buralardan etkilenen insanların maneviyatının hep zayıf olduğu aşikardır. Teşekkür ederim yorumunuz için. ALLAHA emanet edilene hiç bir şey zarar veremez.
ALLAHA emanet olunuz

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,290
118
Κερασούντα
Fakat hanımı razı olmuyor. Çünki burada papaz büyüsü olsuğunu öğreniyorlar. Kan istiyor demişler bunlara. Tabiki kadında haklı olarak kocasına burayı hemen kapatıp bir daha adını bile anmayacaksın diyo
Selamün aleyküm ustam.Rüyalara ne desek boş,kalp gözü açık olanlara bu gibi durumlar mağlum olur.Bizim işin efsanesi,büyüsü özellikle papaz büyüsü meşhurdur.Rahman bu büyü ve cin işleri üzerine Nas ve Felak sürelerini indirdi.
Nas süresi meali.":Deki,"Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik'ine, insanların İlah'ına sığınırım."
Felak süresi meali" :Deki,"Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım."
Bizde bu ayetler,sureler ve Rahman'a olan teslimiyetimiz var iken.Papazıda büyüsüde bizden korksun.Ancak tam bir iman dolu kalbimiz olmalı.Parçalı bir inanış ve kalp sıkıntı verir.Tıpkı suyun çatlaklardan sızması gibi.Bu vesvese kalbimize sızdımı papaz kazandı demek.Ustam size tavsiyem o alanın tılsımlı olduğunu anlayabilmeniz için.Alandan bir avuçtan az toprak alınız.Toprağı naylon bir poşet içine koyunuz.Gece yatmaya gidince Nas,Felak ve Ayet-el Kürsiyi 7 kez okuyunuz.Toprağı yastığınızın altına koyarak yatınız.Eğer o alanda her ne varsa sizi gece ziyaret edecek.Kokmayınız sadece o alandaki varlıkları ve tılsımın türü görünecektir.Selamlar.

Son düzenleme:

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,117
2,892
118
59
Selamün aleyküm ustam.Rüyalara ne desek boş,kalp gözü açık olanlara bu gibi durumlar mağlum olur.Bizim işin efsanesi,büyüsü özellikle papaz büyüsü meşhurdur.Rahman bu büyü ve cin işleri üzerine Nas ve Felak sürelerini indirdi.
Nas süresi meali:De ki: "Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik'ine, insanların İlah'ına sığınırım."
Felak süresi meali:De ki: "Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım."
Bizde bu ayetler,sureler ve Rahman'a olan teslimiyetimiz var iken.Papazıda büyüsüde bizden korksun.Ancak tam bir iman dolu kalbimiz olmalı.Parçalı bir inanış ve kalp sıkıntı verir.Tıpkı suyun çatlaklardan sızması gibi.Bu vesvese kalbimize sızdımı papaz kazandı demek.Ustam size tavsiyem o alanın tılsımlı olduğunu anlayabilmeniz için.Alandan bir avuçtan az toprak alınız.Toprağı naylon bir poşet içine koyunuz.Gece yatmaya gidince Nas,Felak ve Ayet-el Kürsiyi 7 kez okuyunuz.Toprağı yastığınızın altına koyarak yatınız.Eğer o alanda her ne varsa sizi gece ziyaret edecek.Kokmayınız sadece o alandaki varlıkları ve tılsımın türü görünecektir.Selamlar.
Sevgili ustam teşekkür ederim Bu reçeteyi hatırlattığınız için sağ olasınız. Daha önceden malümatım var idi bu şekilden. Şimdi burası şahsi bir yer . bundan iki saat kadar evvel yine bu yerin sahibi ile görüştüm. İnanın şimdilik öyle bir şey yapmam münkin değil. Lakin üç gün içinde burada ne olur ise açıklayacağım. Buraya çok iyi bir hoca bile getirmişler hemde başka uzak bir memleketten.
Oda onlara ordan uzak durmalarını söyleyip gitmiş. Bu yer için para bile teklif edilmiş kendisine lakin dediğim gibi hanımı izin vermemiş korktuğu için. Lakin ben kendimi şanslı hissediyorum ve bu mevzuyu çözeceğim inşallah ALLAH nasip eder ise.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,290
118
Κερασούντα
Sevgili ustam teşekkür ederim Bu reçeteyi hatırlattığınız için sağ olasınız. Daha önceden malümatım var idi bu şekilden. Şimdi burası şahsi bir yer . bundan iki saat kadar evvel yine bu yerin sahibi ile görüştüm. İnanın şimdilik öyle bir şey yapmam münkin değil. Lakin üç gün içinde burada ne olur ise açıklayacağım. Buraya çok iyi bir hoca bile getirmişler hemde başka uzak bir memleketten.
Oda onlara ordan uzak durmalarını söyleyip gitmiş. Bu yer için para bile teklif edilmiş kendisine lakin dediğim gibi hanımı izin vermemiş korktuğu için. Lakin ben kendimi şanslı hissediyorum ve bu mevzuyu çözeceğim inşallah ALLAH nasip eder ise.
Eyvallah ustam.Rahman bizleri görünür görünmez şerlerden korusun inşallah.Selamlar.