ilk yetkiyi verdim

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Merhaba arkadaşlar, hayatım botunca yüze yakın yetki vermişimdir. belkide daha fazladır. çok hocalar yetiştirdik yetiştirmeye devam edeceğiz. bu sitedeki ilk yetki root arkadaşımıza veriyorum hayırlı olsun.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Allah razı olsun Yetki renk olarak özellik olarak hoş.Lakin yetkilide yetkisizde biz bu işe baş koymuşuz.Bildiklerimiz Paylaşarak tecrübelerimizi aktararak.Tecrübelerden istifade ederek kardeşlerimize inşaAllah hizmet edeceğiz. Buda bizim için bir onurdur.

harputlu

ALEMDAR
Süper Moderatör
Merhaba arkadaşlar, hayatım botunca yüze yakın yetki vermişimdir. belkide daha fazladır. çok hocalar yetiştirdik yetiştirmeye devam edeceğiz. bu sitedeki ilk yetki root arkadaşımıza veriyorum hayırlı olsun.
Hayırlı olsun ROOT ustama kardeşime, inşallah sitemiz için faydalı olacağına inanıyorum, çünkü yüreği ve gönlü güzel, aynen sizler gibi.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Yeter ki gelsin çalışmaları hakkında yardımcı olmamızı isteyenler .İçimizden birileri mutlaka hep var olup yardımcı olacaktır.Her zaman demişimdir gerçek defineavcilari gerçekten iyi insanlardırlar.

Üst Alt