İnsan yüzü mü ?

Define 48

Moderatör
Moderatör
Selam alekim ustalarım benim emmoglu gecen bana gittigi bi yerdeki kaynak suyunun manzarasını begenmis bana videosunu attı video da bu detay gözüme carptı emmoglu bu islere merakı yok tekrar tekrar izledim evet dedim bu insan yüzü olabilir eger öyleyse ustalarım çalışmaya cok müsait bi yer sizce bu insan yüzümü yoksa yansımamı?

Ekli dosyalar

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
EyvAllah ustam sagolasın peki kaynak suyu icin yorumun ne olur nerelere bakmalı
Selamün aleyküm.Bu bilgileri kayıt ediniz arşivleyiniz.14 metre kuzeybatısına,kırmızı kayaya,yaşlı ağaça ve kara taşa bakılmalı.Özellikle 14 metre kuzeybatısı diyorum.Selamlar.

Define 48

Moderatör
Moderatör
Selamün aleyküm.Bu bilgileri kayıt ediniz arşivleyiniz.14 metre kuzeybatısına,kırmızı kayaya,yaşlı ağaça ve kara taşa bakılmalı.Özellikle 14 metre kuzeybatısı diyorum.Selamlar.
Aleykim selam ustam köyümüzün tam kuzey kuzey batı aralığındaki dağda da kaynak suyu var dediklerinizi arsive kayıt ettim emegine sağlık ustam saglık durumun nasıl iyisin insAllah

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Aleykim selam ustam köyümüzün tam kuzey kuzey batı aralığındaki dağda da kaynak suyu var dediklerinizi arsive kayıt ettim emegine sağlık ustam saglık durumun nasıl iyisin insAllah
Eyvallah ustam teşekkür ederim.Sağlık durumum iyi bunada şükür.Önemli olan gönül sağlıklı olsun güçlü olsun.İnsan bir şekilde sıkıntıların altından kalkmayı becerebiliyor.İlginize teşekkür ederim.Tüm gönül dostlarına saygılar.Selamlar.

Define 48

Moderatör
Moderatör
Eyvallah ustam teşekkür ederim.Sağlık durumum iyi bunada şükür.Önemli olan gönül sağlıklı olsun güçlü olsun.İnsan bir şekilde sıkıntıların altından kalkmayı becerebiliyor.İlginize teşekkür ederim.Tüm gönül dostlarına saygılar.Selamlar.
Ustam kendini dağdan doğadan mahrum bırakma Allaha emanet ol.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Ustam kendini dağdan doğadan mahrum bırakma Allaha emanet ol.
Dağlar bensiz,ben dağlarsız yapamam.Zaten dağlara çıktımmı sıfır kilometre bir SuNSeT28 oluyorum.Doğanın kalbinde olmayı seviyorum.Rahman'a emanetsiniz.Selamlar.

Define 48

Moderatör
Moderatör
Dağlar bensiz,ben dağlarsız yapamam.Zaten dağlara çıktımmı sıfır kilometre bir SuNSeT28 oluyorum.Doğanın kalbinde olmayı seviyorum.Rahman'a emanetsiniz.Selamlar.
Selam alekim ustam kaynak sularının öneminden bahsettikten arastırdım tam 7 adet kaynak suyu buldum uzakta degiller insAllah yakalarız nasibimiz varsa

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selam alekim ustam kaynak sularının öneminden bahsettikten arastırdım tam 7 adet kaynak suyu buldum uzakta degiller insAllah yakalarız nasibimiz varsa
Aleyküm selam ustam.7 güzel sayıdır,eş sayısı 40 dır.40 su der.Görelim kaynak sularını ve çevresini.Nasipde varsa olur inşallah.Selamlar.